wielkie dzęki za pamięć Cywilu ;) :*
Wszystko wporzo. Studia do przodu (MON ze swoją propozycją "kariery" może mi wylizać owsiki z du py). Tylko na PE czat nie ma jak wpadać (gdzie się nie przeprowadzę tam nie ma netu ;f ).
A better way to browse. Learn more.
A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.
wielkie dzęki za pamięć Cywilu ;) :*
Wszystko wporzo. Studia do przodu (MON ze swoją propozycją "kariery" może mi wylizać owsiki z du py). Tylko na PE czat nie ma jak wpadać (gdzie się nie przeprowadzę tam nie ma netu ;f ).