Robak psx18 11 sierpnia 201114 l Wszystkiego najlepszego Marcin, coraz mniej Ci zostało to nie mogę przegapić :)
Kania psx18 6 stycznia 201016 l a leżę cały czas w uszku, bo mnie grypa rozłożyła. a zaraz do lekarza :(
bajeczka psx18 9 października 200916 l kurka bez piórków :) będziesz musiał mi podać nr komy bo obleciałam dom od góry do dołu i... nie ma :( to tak prywatnie uderz ;p od poniedziałku do pracy zaiwaniam... może się nie wykończe :P buziak wielki for ju :*