Treść opublikowana przez nero2082
-
Targi: E3, GC, TGS
Lara Pojara zawsze na propsie
-
Targi: E3, GC, TGS
to poproszę na Switcha 2
-
Targi: E3, GC, TGS
Sabretooth, Omega Red, Deadpool, no jestem posrany
-
Targi: E3, GC, TGS
SNIKT!
-
Targi: E3, GC, TGS
rzeczy na dziś (?), od Sony wyciekło właściwie nic SH Townfall Tomb Raider LoA Virtua Fighter 6 Rayman Legends Retold Sly Cooper? Infamous Remake?
-
Targi: E3, GC, TGS
SGF jeszcze do piątku trochę pocieknie, Sony najwyżej potrolluje jakimiś fejurami Rayman Retold bardzo przyjemna grafa, Nintendo ucz się day1.
-
PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
@jimmy idziemy do tematu o targach bo tu się młyn zrobi od bomb oprócz gier to ja ja bym poprosił jeszcze ładnego padziszka, jak zwykle ludzie mają lepsze koncepty niż korpo
-
HORROR
to szykuje się mamusi jazda po bandzie xd niestety ciekawi mnie ile to będzie miało wspólnego z shortami tego już-reżysera..co za kariera w ogóle
-
HORROR
Obsession - horror roku*. nogi z waty po wyjściu z kina, dawno nic mnie tak nie zmroziło :co taniego straszenia brak, zamiast tego napięcie podbijane jak bębenek przez kolejne niepokojące sceny, do tego stopnia, że prosta scena pójścia spać napina nerwy bo nie wiesz co się za chwilę odwali..a dzieje się totalne wariactwo ;) film potrafi wejść pod skórę i tam jeszcze zostanie jakiś czas ogólnie wyszedłem zachwycony, dodatkowo faktem że nowa fala youtuberów-filmowców zaczyna dzielić i rządzić co bardzo mnie cieszy, powiew świeżości był potrzebny, oby więcej takich tworów * nie widziałem Backrooms
-
GTA VI
@Graczdari wstydziłbyś się!!!
-
GTA VI
@Graczdari znowu uderzył z siłą tsunami cytują go już w kilku miejscach, dziwne że brak info dla serwisu-matki PPE no ale poszedł po maxymalny clout $$$ Graczdari claims a new GTA VI trailer will be out on Tuesday and "something" at Sony's upcoming State of Play
-
PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
nie trzeba być leakerem żeby dodać 2+2=4, oczywiście że będzie coś extra (od Sony) poza Wolviem : czerwcowy termin to "mini E3" info 2tyg wcześniej do obejrzenia w kinach na regularny slop takich rzeczy się nie ustawia c'mon
-
GTA VI
https://gameshop-twente.nl/grand-theft-auto-vi-standaard-playstation-5-nieuw.html za jakość się płaci.
-
PlayStation Plus (PS+ Collection, PS+ Premium)
@JaskinieTerrigenoweMarvela sportówki mają czasochłonne platyny, i mają trofki gdzie możesz się zaciąć na amen (szczególnie te online'owe), FC26 i NBA2K26 są proste tylko pozornie też bym przyjął taką gierkę gdzie sypią się iskry;) z koncertu życzeń to z oczekiwanych zostało mi Final Fantasy XVI i Dragon's Dogma 2, od Sony można chcieć Astrobota, może jakiś SW Outlaws od Ubi jeszcze..
-
EKSKLUZYWNE DOŚWIADCZENIE PLAYSTATION ®
EKSKLUZYWNE DOŚWIADCZENIE PLAYSTATION®
-
PlayStation Plus (PS+ Collection, PS+ Premium)
ja chcę. w FC akurat trwa Team Of The Season to można w tydzień zrobić solidny team, jest kariera do pogrania, WC za rogiem..jestem jak najbardziej za chociaż i tak będzie w EA Play za miesiąc NBA i WWE też zawsze chętnie przyjmę
-
Graczdari? uznany i ceniony leaker
Graczdari? uznany i ceniony leaker
-
Zakupy growe!
daj znać czy dobre te gripy bo od trzymania tej deski do krojenia zwanej NS2 to można się nabawić nintenditis
-
Atari Extreme
od siebie dodam lifehacka żeby nie lekceważyć zasięgu Empiku, dopiero z empikowej półki dowiedziałem się o kilku specjalach konkurencji (o Switchu), gdyby tego tam nie było nie wiedziałbym na pewno nie wiem czy macie podgląd na sprzedaż stamtąd ale forumowa czy tam allegrowa bańka to nie wszystko
-
Crimson Desert
jak nawet ich własni devsi na nich plują to zero zdziwienia xd zrobili sobie singlowego mmorpga i tyle, link poniżej rozjaśnia całą sytuację, kilka cytatów: jprdl co za mongoły to robiły to nie mam słów
-
Crimson Desert
graficznie to będzie nowy benchmark i cukierek ale spodziewałem się haczyka od devsa Black Desert (CD też miał być mmo) no i jest conajmniej jeden : tldw : controlsy
-
BALL x PIT
ostatnio to wziąłem po czyjejś polecajce i.. miałem pograć godzinkę...ta... skończyło się na zerwanej nocce nie wiem kto robi te gry ale to to już druga taka sytuacja (po Vampire Survivors) że ktoś ewidentnie wie jak zrobić ten klej że "ten ostatni run" się okazuje jednym z piętnastu..ten gameplay loop jest fenomenalny i właściwie teraz muszę zapisywać tych devsów co kto popełnił bo wiem że wrócą z kolejną "popierdółką" która wali młotem w łeb od razu (Vampire Crawlers hi2u) najfajniejsza jest duża wariacja powerupów i ta satysfakcja jak cała plansza pęka od chorego damage'u bo sobie wymyśliłeś np black hole sun lolo polecam jako gierkę z doskoku (najlepiej na handhelda) która jest tym doskokiem tylko z pozoru;)
- ŚWIĘTO GRACZY CZAS START
-
Hermen Hulst ty chory pojebie.
Hermen Hulst ty chory pojebie.
-
God of War Sons of Sparta
gierka jest przyjemna i sporo tu fabuły jak na vanie jeżeli coś mi nie pasuje to to, że na normalu jest za prosto, bossiki klękają za pierwszym razem, nie ma jakichś większych scrapów że wpadasz pomiędzy 2-3 monsterki i jest problem. w Dead Cells czy Blasphemous już bym szorował po podłodze a tu jest łatwiej niż w PoP Lost Crown no i oczywiście fajniej by się grało na Portalu czy (PS6HH) handheldzie pod którego to jest ewidentnie szykowane ;)