Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

nero2082

Użytkownicy
  • Dołączył

Treść opublikowana przez nero2082

  1. jakiś gość z PlayStation Spain twierdzi że będzie shadowdrop tej metroidvanii God of War 2D (PS5/PC) i że ma zamiar to streamować jeśli tak to już szykuję pieniążki bo to by zrobiło mi dzień
  2. nero2082 odpowiedział(a) na Daffy temat w Switch 2
    czy to się nadaje na grę imprezową? dla nie-graczy
  3. gry akcji? za szerokie pojęcie gry przygodowe? a co to jest właściwie co dorzucić: survival horrory, soulslike i metroidvanie/roguelike - ten kto to zrobi pierwszy skosi niezłą kabonę bo takie kompendia byłyby cały czas na czasie (evegreen bo 2d się tak nie starzeje) i czymś na wagę złota (indyki podobnież)
  4. @grzybiarz dzięki za link bo dzięki niemu dowiedziałem się że tych specjałów jest dużo dużo więcej, CDA podjęło się kilku fajnych tematów i zamierzam je sprawdzić (Switch i Wiedźmin) bo kto powiedział że musi być temat retro? jeśli platformy będą się powoli kończyć to trzeba iść w gatunki i dedykowane seriom gier, proste - tutaj bangerów będzie po korek na wiele lat od siebie sugerowałbym tylko lepszy timing bo wtedy wg mnie to siądzie bardziej i dla zajawkowiczów i dla casuali. przykład: będzie film kinowy Zelda, co robimy? specjal o Zeldzie w tym samym miesiącu. tak samo nowe platformy mogą mieć sprzężenie zwrotne z retro poprzednikiem (nowy Xbox, specjal z X360 gdzieś w okolicach premiery, to samo PS6)
  5. nero2082 odpowiedział(a) na Rozi temat w PS5
    ktoś o to prosił? oby szybko zdechło jedyny plus że nie będą tym straszyć na SoP
  6. mówisz śnieg myślisz sled storm, dawać remake głupie pizdy:c
  7. GOTY Arc Raiders Expedition 33 Ghost of Yotei Średniak : Cronos Rozczarowanie : Battlefield 6 Wyczekiwana : Resident Evil 9 Na czym : PS5, NS2, Anbernic
  8. nero2082 odpowiedział(a) na Kre3k temat w Graczpospolita
    wzmożona konsumpcja pizzy blisko biur Valve!111 to musi oznaczać jedno
  9. nero2082 odpowiedział(a) na Kre3k temat w Graczpospolita
    Rysław to zgaduje po jednej nutce, 40 lat doświadczenia robi swoje
  10. nero2082 odpowiedział(a) na Kre3k temat w Graczpospolita
    snitch to pracownik google który ma wgląd w uploadowane pliki na YouTube a że devsi a raczej ich agencje reklamowe to często totalne mongoły i wrzutki robią z wyprzedzeniem to gierki się leakują aż miło :p
  11. nero2082 odpowiedział(a) na Kre3k temat w Graczpospolita
    jest kilku nieomylnych (natethehate, shinobi602, kurakasis) a jednego/dwóch to mamy nawet na forum ale cśś ;) shinobi - coś nowego od Sony i Control 2 kurakasis - KOTOR i SW racer nate - coś nowego od Larian zobaczymy jak się zestarzeje:p
  12. nero2082 odpowiedział(a) na Kre3k temat w Graczpospolita
    duża część pokazu już zleakowana/zapowiedziana obecność tj Control 2 Resonant Tomb Raider Legacy of Atlantis Assassin's Creed Black Flag Resynced Resident Evil 9 Leon Trailer Saros KOTOR Remake Exodus Phantom Blade Zero 007 First Light nowy Total War Order of the Sinking Star ale są jeszcze znaki zapytania : Silent Hill 1 Remake? Witcher 3 story DLC? FF7 Part 3? God of War 2D? Half Life X? no chciałbym chociaż 1 tytuł spod tych ??? jeszcze jest kilka godzin żeby zleakowali wszystko do cna xd
  13. nero2082 odpowiedział(a) na Kre3k temat w Graczpospolita
    ile to gunwo ma trwać
  14. zagrajmy po raz trzydziesty w to samo StreamableWatch Tomb Raider: Legacy of Atlantis Leak (Credit: ZXXII...
  15. nero2082 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Switch
    Rockstar ty się patrz i się ucz xd
  16. nero2082 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Switch
    Empik się wysypał z dostawą także dziś tego nie będzie, Mediamarkt gwarantuje dostawę do 12.12, co tu się stało xd gierki nie anuluję, patrząc na pierwsze wrażenia na gaf/reddit to jest bardzo chwalona za grafikę ("najładniejsza gra na NS2"), muzykę, sterowanie, nawet na Mylesa nie narzekają byleby doszło do świąt:p
  17. nero2082 odpowiedział(a) na Daddy temat w Ogólne
    w trójkach jeszcze nie spotkałem nikogo friendly :) nikt cię nie wpuści (żywego) do windy a rzeczy typu dont shoot uważane są za słaby blef walki wyglądają inaczej bo musisz wybić przeciwny team do końca bo wiadomo że będą próbować podnieść tego co padł, a jak dołączy ktoś jeszcze to się robi młyn szczególnie w miejscach z dobrym lootem..trend jest taki że jak ktoś zajmie lokację to nie chce z niej zejść, rekordowy uparciuch czekał dzisiaj na mnie ze snajpą do ostatnich 5minut do wyjścia xd typowa sieczka poniżej: dlatego też czytam wasze historie z zaciekawieniem bo ja gram w jakby inną grę chyba xd co do leapera to jest kilka sposobów na niego: dobre granaty typu blaze albo wolfpack pizganie w kończyny z np Anvila cheesowanie z zamknięciem go w lokacji gdzie nie ucieknie - robi wtedy self destruct
  18. nero2082 odpowiedział(a) na Daddy temat w Ogólne
    Tomo i Shroud to zwierzęta to zawsze fajnie obejrzeć jaką rzeźnię potrafią zrobić;) bardzo inspirujące.."ej ja też tak chcę grać" z polskich youtuberów kaftann fajnie gra ale to samotny wilk raczej;>
  19. nero2082 odpowiedział(a) na Daddy temat w Ogólne
    na mapce Dam szukaj po szafkach i szufladach w budynku research & administration, randomowy drop ale tam to często wypada
  20. nero2082 odpowiedział(a) na Daddy temat w Ogólne
    najśmieszniejsza mapka teraz to ta której nie było w becie - Blue Gate. ludzie chodzą tak robić chain questów ale jest on na tyle długi że trwa całą rundę. w związku z tym ostatnia dostępna winda w rundzie jest oblegana i czekało w krzakach dosłownie z 10 osób xd
  21. nero2082 odpowiedział(a) na Daddy temat w Ogólne
    jezusie night raidy to jest to, 5x bardziej intensywnie i wyższa stawka, jak się 3 grupy spotkają w 1 mscu i jeszcze jakieś arcs się zaggrują to burdel się robi niesamowity, pełne torby lootu a tu jeszcze dylematy czy się pchać w tą wojnę czy się zawijać:p piękne to jest jak pve wymusza pvp i na odwrót (roboty złapały aggro? zaraz się ludzie zbiegną. hałasujesz i odpalasz alarmy? jesteś w dupie bo właśnie podałeś swoją lokację) można grać w 100% na słuch i zyskiwać tak przewagę bo wiesz co gdzie jak, jaki gun jaki alarm itd a ninjować też można a nawet trzeba żeby wyjść z tych map żywym genialnie się gra. PS. nie powtarzajcie mojego błędu - jak macie kluczyk do jakiejś lokacji i ją otworzycie to drzwi są otwarte na zielono dla każdego - tak moją grupę podeszła inna grupa w trakcie szabrowania, "thanks for the loot" i nokaut:) słyszeliśmy kroki ale nie wiedzieliśmy że będzie otwarte, trzeba jednak robić szybkie akcje in n out xd
  22. nero2082 odpowiedział(a) na Daddy temat w Ogólne
    gracie solo czy trio? solo jeszcze nie grałem ale wiem że matchuje trójki oddzielnie a solo oddzielnie i to są 2 różne doświadczenia;) w sensie kompan cię zawsze może podnieść a samemu to możesz się conajwyzej doczołgać do windy :p
  23. nero2082 odpowiedział(a) na Daddy temat w Ogólne
    to jest sleeper hit i myślałem że przejdzie na forum bez echa jak Helldivers 2...jednak się myliłem wsiadam w to na weekend na poważnie, gierka jest bliska perfekcji jeśli chodzi o ten genre
  24. nero2082 odpowiedział(a) na Daddy temat w Ogólne
    porównując z testem w wakacje to teraz jest dużo większa pula totalnych noobów i rozgrywka wygląda średnio tzn twój team umiera i masz opcję a) umrzeć próbując ich ratować b) uciec i extractować samemu ludzie to ogarną ale nie w 1 weekend, ogólnie ten server slam mocno nieciekawy w porównaniu do tech test 2 (1 mapka zamiast 3) więc nawet się nie rozpędzam z tematem, możliwe że bym się odbił od gry gdybym nie wiedział co oni gotują na premierę ten test też ma inny feel, obcięli grafę i efekty cząsteczkowe do testu (?) do tego mocno podkręcone roboty ARC które wcześniej były przeszkadzajkami na mapie a teraz ścigają cię na koniec świata no i te spawny trochę byle jakie dla solo które jest wpychane pod spluwę trójek które już biegają po mapie..o czym wspomina kaftan niżej preorder kliknięty jeszcze przed tym testem także wierzę że na premierę będzie wypas krów taki jak w wakacje
  25. nie przegapcie tego GOATowego wydarzenia

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.