Jak myślicie czy można wejść do studia developerskiego? Za tydzień będę w Belgi, a tam w Brukseli mają swoje studio. Ciekawe czy by wpuścili na 20 minut. Jak myślicie ? :)
ubisoft
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
Kurczę, chciałbym pracować jako tester w City Interactive.. :(
Kto boi sie śmierci ? ja bardzo :(
Osiagnalem 50 lvl w Crysis 2 ale mi sie C4 nie odblokowalo. Jakies rady ? mam 50 lvl ale jeszcze raz moge pkt nabic tak jakby ponad i wtedy chyba reset kombinezonu nie ? pomozcie
Jest duża szansa że będę sobie gierki sprzedawał w zagranicznym sklepie. JUPI !!! ;D
co moze byc z DS3 jak krzyzyk nie chce w lewo i do dolu ?
Mialem dzisiaj w ręku Super Street Fighter 4 Arcade Edition na PS3, miałem kupić. Ale boje się że szybko mi się znudzi :(
8 h pracy. 15 kg skrzynki. NIE MAM SILY :-/
na Polygamii, można wygrać 3DS'a...
A mi się Transformers 3D dzisiaj bardzo podobało. Aż łza sie w oku kręciła, jak Sam, bardzo zaprzyjaźniony jest z Bee, i Optimusem...WARTO !