Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

ubisoft

Użytkownicy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

ubisoft

Dodajcie mnie na Xbox Live. Chętnie dzisiaj pogram w Hordę, ale od początku. RIVEL88PL

ubisoft

Chce sie zarejestrowac do Xbox Live, ale wyskakuje taki komunikat :-/ " Wprowadzony adres e-mail jest już identyfikatorem Windows Live ID. Aby kontynuować, wprowadź hasło", ale podałem 3 maile i zawsze tak samo. :( HELP !!!!!!

ubisoft

Czy konsola kupiona za granicą, posiada też kod na miecha na Xbox Live ? Starczy 512 kb/s żeby grać w Girsy 3 ?

nowe konsole mają trzy konta po 1 miesiąc free - do grania i tak najważniejszy jest ping

nie, trzeba mieć 25mb/s

ubisoft

PS3 to super konsola. Ale wyszło Gears of War 3, i trzeba kupić X'a. Platyny na PS3 to nie wszystko ! Fun ! ;D

ubisoft

Chyba zaraz pojde sobie kupić X360. Na Girsy 3 mam chętkę !!!!

to ta gra gdzie przez większość czasu turlasz sie ludzikami michellin?

ta, a na końcu wszyscy giną [*]

tylko master chief przeżył

i am your shield i am your sword

Nie, na końcu będzie mu służył jako Skype :]

Aeris ginie na końcu

na końcu uratują ziemie?

ubisoft

Yeah. 23 października Ubisoft bedzie reklamował swoje najnowsze gry :) Assassin's Creed Revelations, itp :D Jakieś plakaty, itp ! Hell Yeahh ;D

Daj mi plakat :)

Rayman > reszta gier od ubi

ubisoft

Lichelle Marie :>

ubisoft

Przez tydzień zarobiłem na X360 Slim 4GB + 3DS, i jeszcze zostanie sporo ;D

o (pipi)a

Gdzieś ty pracę znalazł?

 

Za granicą ;))

młode chłopcy zawsze w cenie

Gratuluję, takie to plusy pracy za granicą :)

 

No i co w związku z tym ?? W polsce też zarabiam że wystarczy na PS3 i jeszcze dużo zostanie... dodatkowo żarcie w POlsce jest dużo lepsze niż za granicą, sztuczne szajstwa no i ludzie lepsiejsi :)

super

Fakt faktem, żarcie w Polsce najlepsze, aczkolwiek z przyjemnością mógłbym żywić się w Niemczech czy Austrii bo kuchnia w tych krajach sprzyja moim upodobaniom. Holenderska ssie po całości.

Fakt, w Holandii żarcie nie jest na najwyższym poziomie, ale w zasadzie lepsze niż w Anglii

po oplaceniu... pisalem ze z tygodniówki sobie moge kupić konsole, znaczy sie 3DS'a juz mam. Xbox to tylko kwestia czasu, jak załoze neta :)

ubisoft

Ale belgijki są brzydkie, blehh...

ostatnio za(pipi)istą widziałem na pewnej stronie

Zdarzają się łądne, ale 95 % to brzydale...

Gość

Gość

wszedzie tak jest

Z niemkami jest jeszcze gorzej. Tam to 99% to brzydkie kobiety. Jak widziałem jakaś laskę co mówi po niemicku to się okazywało, że to np. austriaczka :D

Only Polki, Brazylijki, Czeszki i Rosjanki

a ze Skandynawii?

Długonogie Szwedki :)

a i jeszcze ciemnookie Włoszki

Murzynki, mulatki, japonki fap, fap, fap.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.