Kto się wybiera na Gamescom z centrum polski ? Jestem z okolic Łodzi.
ubisoft
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
Oplaca sie zamienic Mafie 2 Collectors Edition, za F1 2010 + 30 zeta ?
Przydało by się DLC do NFS'a HP.. Ma ktoś ? Chętnie kupię..
Ciekawi mnie skąd ten koles co wymyślił FB ma tyle kasy.. M$ wykupil czesc akcji FB, ale pewnie to nie wszystko..hmm.. Tez chce byc taki bogaty...
Szkoda że nie mozna roomów zgredów zobaczyc..
Pod jakim imieniem był znany Kazuma Kiryu?* Smok z Dojimy Wściekły Pies Król Kiryu W którym klubie z hostessami pracuje Rio?* Club Elise Club Shine Club Jewel
Kto na ustawke w Crysis 2 dzisiaj o 22;00? Napisalem w dziale trofea..
Interesuje się tutaj ktoś samochodami RC ?
jaka słuchawke bluetooth polecacie do PS3 ? Tania i dobra (mała?)
Ja chce zobaczyc Future Soldier !!!