Jump to content

S210

Użytkownicy
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Neutralna

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 1. Dokładnie tak, duże plyty PCB schowane w duża plastikową obudowe, tzw. cartridge jak Neo Geo, tyle ze duzo wieksze I nie do konca wklada sie je w automat, tylko wpierw w matke CPS, a matka podpieta jest przez słącze Jamma do automatu, podobnie jak matka Neo Geo.
 2. No to ja także pochwale się moja niszową kolekcja Neo Geo AES/MVS/CD/Pocket (pod poniższym linkiem katalog zdjęć) https://imgur.com/a/7TMDF Swego czasu zbierałem gry na praktycznie każdy system. Nastał jednak moment przesycenia, którego następstwem było skoncentrowanie całej mojej kolekcjonerskiej uwagi na korzenie, które zapoczątkowały moja pasje grami, czyli Arcade/Automaty. Na chwile obecną cała moja uwaga skierowana jest na Neo Geo. Może kiedyś w kolekcji znajdzie się coś na systemy CPS1/CPS2/Atomiswave, niemniej aktualnie nie mam tego w planach. Pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.