Jump to content

Beznazwy_12

Nowy Użytkownik
 • Posts

  17
 • Joined

 • Last visited

Reputation

2 Neutralna

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wiecie może jak działają nagrody na legendarne rybki? Mam już 9 wysłanych i tylko za pierwszą dostałem jakaś przynętę od tego gościa. To jest jakiś błąd czy tak ma być?
 2. Wie ktoś może jak zaliczyć wyzwanie sharpshooter na 4 poziom? Rzucenie tomahowkiem na 80 stóp. Próbowałem tyle razy i ciągle nic...
 3. Właśnie jestem przed ostatnią misją w grze i postanowiłem, że chyba włączę sobie nową grę po ostaniej misji ale boję się tylko, że przepadną mi itemy z edycji specjalnej takie jak pistolet czy dodatkowy napad. Wie może ktoś jak to działa? Czy jak włączę nową grę to będę miał też wszystko dostępne?
 4. W Rhodes. Obok poczty. Pojawia się chyba od 3 chaptera.
 5. Czy nie macie takiego wrażenia, że zwierzęta atakują tylko Arthura? Nie zauważyłem aby jakiegoś npc'a zaatakowały wilki czy niedźwiedź.
 6. Nie ma. A przynajmniej ja nie znalazłem. Masz tam jeszcze sejf na prawej ścianie. Btw. Sprzedawca broni w Saint Denis też ma swoje za uszami:)
 7. Ostatnim jest gloteria czy jakoś tak. Na zachodzie mapki. Niedaleko jest też traper...I pumy.
 8. Wiecie może czy da się otworzyć tą półkę na książki co jest u pasera w Saint Denis? Widać tam ślady, jakby była ruchoma.
 9. Właśnie odkryłem kryjówka tych gości z Lemoyne. I teraz się zastanawiam czy można ich tam rozwalić czy będzie to z fabułą?
 10. Znalezione:) nawet legenda ubita:)
 11. Wiecie może gdzie znajdę bobry? Szukałem już chyba wszędzie.
 12. Jak jesteś blisko nich to udają martwe i wtedy cyk strzała z łuku do leżącego
 13. Mam dwa problemy. Wie może ktoś gdzie mogę kupić wytrych? I druga sprawa. Byłem w tej miejscówce po fajkę dla Dutcha, ale nie mogłem jej znaleźć? Miał może ktoś podobnie??
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.