Jump to content

ryba770

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 1. Mam właśnie NAT2... Wcześniej korzystałem z WiFi, teraz podłączyłem konsolę kablem sieciowym, przypisałem stałe IP, pozmieniałem porty i mam dalej NAT2. Mam modem + router TP-Linka'a. Poszperam może znajdę na forum jakiś poradnik odnośnie zmiany NAT'u.
 2. Kupiłem MHW na promce w Biedrze za 99zł jakiś tydzień temu. Od samego początku mam ten problem, że nie mogę grać z innymi i dołączyć do żadnej sesji... Mogę stworzyć własną ale to nic nie daje. Granie offline to porażka, nic samemu nie mogę ubić...
 3. Hej, czy ktoś wie jak naprawić błąd jak w tytule? Zakupiłem ostatnio MHW i nie mogę grać onlinie... Nie idzie się połączyć do żadnej sesji.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.