Jump to content

Brianschwartz

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Brianschwartz

 • Birthday 05/04/1990

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 1. Dzięki za sugestie. Próbowałem już uruchomić Chrome Run jako administrator, ale problem pozostał bez zmian. Jednak znalazłem to wczoraj, wyszukując w Google i rozwiązałem problem. Właśnie usunąłem kontener Chrome z Edytora rejestru. Teraz mogę bez problemu zainstalować dowolne rozszerzenia w Chrome.
 2. Cześć przyjaciele. Od dłuższego czasu używam przeglądarki Chrome na moim komputerze; bo to moja ulubiona przeglądarka internetowa. Niedawno napotkałem problem, ilekroć próbuję zainstalować rozszerzenie w przeglądarce Chrome, komunikat „Rozszerzenie Chrome jest zablokowane przez administratora” pokazujący ten błąd. Chłopaki, nie rozumiem, dlaczego tak się dzieje i jak rozwiązać ten problem. Czy ktoś może podać jakieś sugestie dotyczące rozwiązania tego problemu? Każda pomoc zostanie doceniona.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.