Jump to content

GrzesiekZ

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by GrzesiekZ

 1. Tak jak myślałem. Paczka dotarła dzisiaj rano do oddziału inpost 5km od miejsca gdzie mieszkam. Ogólnie biuro obsługi klienta jest teraz zamknięte bo paczek których się nie odbierze wracaja przecież od razu do odresata... Rozmawiałem z jakimś tam szefem magazynu i specjalnie nie będzie mi wertował 15 tyś paczek żeby znaleźć moja. Także jakby ktoś miał ochotę spróbować to odradzam. Trzeba niestety czekać do poniedziałku.
 2. To już chyba będzie zależało od Twojego daru przekonywania i dobrej woli pracownika Tak czy owak jak rano zobaczę że dojechala do oddziału, przejade się. Warto spróbować i pobłagać
 3. U mnie to samo wystawili fakturę po 17 i w aplikacji inpost mam już numer przewozowy. Cholera może rzeczywiście dzisiaj jeszcze wyjdzie i jutro rano by przyatakować lokalny oddział. Płakać się chce jak myślę że będzie caly weekend leżała w zimnym magazynie zamiast u mnie w salonie...
 4. Niestety... Pozostaje mieć nadzieję że wyślą jutro. Wtedy do lokalnego oddziału dojdzie w sobotę rano i może wydadza... Mowa o kurierze rzecz jasna.
 5. Ciekaw jestem czy komuś zmieni się w ogóle status na wysłane dzisiaj w ME. Czy aby nie ustawili tylko wszystkim statusów na realizację aby nie męczyć się z pytaniami o ps5 pod każdym mozliwim postem na fb czy Twitterze.
 6. Chciałem zamówić z odbiorem w sklepie ale rano nim pobrałem lokalizację i wybrałem konkretny sklep już dawno konsole się sprzedały. Także trzeba mieć nadzieję, że kurier nie będzie miał złego dnia
 7. Dla tych co dostali przesyłkę kurierem z ME. Jakoś ten karton owinęli folia bąbelkową czy sam strecz? Pytam bo udało się w ME zamówić
 8. Komuś z tutaj obecnych wg udało się zakupić konsole na ME? 3 razy miałem w koszyku i 3 razy sam się opróżnił
 9. Ma może ktoś już w ogóle potwierdzona informacje czy konsole są już na magazynach centralnych MM, ME czy Neonet? Pytam bo zastanawia mnie sprawa EURO. Niby autoryzowany sprzedawca Sony a komunikat o braku potwierdzenia dostępności jak wisiał tak nadal wisi na ich stronie.
 10. Ten kod rabatowy jest przydzielony na większość produktów w Euro. Dlatego to raczej nie ma związku z ewentualna sprzedażą.
 11. Jeśli boisz się, że newsletter zawiedzie zainteresuj się pewnym programem który co jakiś czas sprawdza zmiany na stronach. Jeśli wykryje, że zmieni się zaznaczony tekst np. "produkt czasowo niedostępny" od razu Cie o tym powiadomi. Ja również czekam aż euro w końcu się określi. Nadzieję jeszcze jakieś tam pokładam w "Sony Center". Nie prowadzą wg preorderow.. Pewnie rzuca jakaś partie w dniu premiery na sprzedaż.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.