Jump to content

GrzesiekZ

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by GrzesiekZ

 1. Chciałem zamówić z odbiorem w sklepie ale rano nim pobrałem lokalizację i wybrałem konkretny sklep już dawno konsole się sprzedały. Także trzeba mieć nadzieję, że kurier nie będzie miał złego dnia
 2. Dla tych co dostali przesyłkę kurierem z ME. Jakoś ten karton owinęli folia bąbelkową czy sam strecz? Pytam bo udało się w ME zamówić
 3. Komuś z tutaj obecnych wg udało się zakupić konsole na ME? 3 razy miałem w koszyku i 3 razy sam się opróżnił
 4. Ma może ktoś już w ogóle potwierdzona informacje czy konsole są już na magazynach centralnych MM, ME czy Neonet? Pytam bo zastanawia mnie sprawa EURO. Niby autoryzowany sprzedawca Sony a komunikat o braku potwierdzenia dostępności jak wisiał tak nadal wisi na ich stronie.
 5. Ten kod rabatowy jest przydzielony na większość produktów w Euro. Dlatego to raczej nie ma związku z ewentualna sprzedażą.
 6. Jeśli boisz się, że newsletter zawiedzie zainteresuj się pewnym programem który co jakiś czas sprawdza zmiany na stronach. Jeśli wykryje, że zmieni się zaznaczony tekst np. "produkt czasowo niedostępny" od razu Cie o tym powiadomi. Ja również czekam aż euro w końcu się określi. Nadzieję jeszcze jakieś tam pokładam w "Sony Center". Nie prowadzą wg preorderow.. Pewnie rzuca jakaś partie w dniu premiery na sprzedaż.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.