Jump to content

OneMilionPL

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • PSN ID:
  OneMilionPL
 • Steam ID:
  OneMadrid
 1. MM i ich powiadomienia oraz ogólna komunikacja to jakaś masakra. Przed telefonem od euro złożyłem zamówienie właśnie w MM na zestaw z pająkiem opłaciłem od razu. Zero jakiegokolwiek powiadomienia o płatności. 30 grudnia anulowałem zamówienie w MM przez stronkę, przez parę dni zero odzewu z ich strony czy przyjęli anulację. Dzwonie 4 stycznia na infolinię, dowiaduje się, że nic do nich nie przyszło odnośnie anulacji i zrobili to ręcznie w trakcie rozmowy do dnia dzisiejszego po dwóch rozmowach brak kasy ze zwrotu i czuje, że szybko ona nie nastąpi.
 2. Chyba coś ruszyło bo dostałem takiego maila. "Zespół Euro przygotowuje Twoją przesyłkę Cieszymy się że dołączyłeś do grona naszych Klientów. Twoje zamówienie nr CC2020/000**** jest kompletowane i przygotowywane do wysyłki. Datę dostawy otrzymasz w następnej wiadomości W następnej wiadomości poinformujemy Cię o planowanej dacie dostawy Twojego zamówienia." Dodam, że zamawiałem zestaw z napędem drugim padem i demon's souls
 3. Z informacji jaką ja dostałem od pani z Euro RTV podczas zamówienia wynika, że wysyłka wersji z napędem zacząć się ma od 21.01 według kolejności zamówień. Potwierdzenie na maila dostaniemy dopiero gdy towar będzie gotowy do wysyłki. Czyli raczej we wszystkich sklepach mają te same terminy.
 4. Posiadam opłacone zamówienia w MM konsola, morales + dodatkowy pad 2969 zł . Dostałem info od Euro RTV odnośnie kontaktu w sprawie wybrania zestawu jutro mają dzwonić. Jak w ogóle wygląda sprzedaż takiego zamówienia lub odstąpienie go komuś ? Ponieważ prawdopodobnie zrezygnuję z tego MM. Wiem, że jest jeszcze dużo chętnych na konsole. J
 5. Witam. Też zamówiłem konsolę w MM. Teraz czekam czy i co zaproponuje mi Euro RTV po ostatnio anulowanym zamówieniu pisali, że będą się kontaktować w sprawie zamówienia na koniec stycznia. Jeśli oferta będzie lepsza lub ciekawsza również anuluję zamówienie w MM. Jeśli uda ci się coś ustalić w sprawie zwrotu środków z MM proszę o informację. Czytałem na necie, że w MM są problemy częste z zwrotem pieniędzy.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.