Jump to content

Red_Storm

Nowy Użytkownik
 • Posts

  11
 • Joined

 • Last visited

Reputation

1 Neutralna

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Red_Storm

  Awaryjność PS5

  Nie dostałeś w mailu instrukcji pakowania? Ja miałem opisane wszystko, krok po kroku, jak spakować i czego nie wysyłać.
 2. Red_Storm

  Awaryjność PS5

  Wysłana była chyba 31 marca. a wróciła 16 kwietnia.
 3. Red_Storm

  Awaryjność PS5

  Zrobiłem nową instalację systemu plus najnowsze oprogramowanie ( w tamtym momencie). Zasugerował mi to polski support, niestety nie pomogło. Następnie konsultant, poradził mi, żeby nagrać, jak wygląda problem i wysłać, na podany, przez niego e mail. Na drugi dzień dostałem wiadomość, że problem jest analizowany i zajmie to kilka dni. Po 3 dniach dostałem informację, że mam odesłać konsolę na serwis. Trochę się zdziwiłem, bo widziałem kilka filmów na yotoube, z tym samym problemem i w komentarzach, kilku gości pisało, że to prawdopodobnie problem z softwarem. Zresztą pytałem konsultanta, czy to nie jest błąd oprogramowania, to mi odpowiedział, że oni nic na ten temat nie wiedzą. Ostatnio wyszła ta nowa aktualizacja sony (konsola już była w serwisie) i dopiero po tej aktualizacji wszystko działa jak należy (konsola wróciła z serwisu bez tej aktualizacji). W serwisie system też był przeinstalowany, odesłali konsolę jako naprawioną, a problem nadal występował.
 4. Red_Storm

  Awaryjność PS5

  Konsola wróciła wczoraj z serwisu. To jest moja pierwsza konsola kupiona na premierę. Pierwsza i ostatnia. Po rozpakowaniu okazało się konsola była w kilku miejscach upaćkana jakąś czarną substancją. Czyściło się to bardzo ciężko, ale w końcu puściło. Co do naprawy powyżej opisanego problemu, to jest parodia. Przy próbie podłączenia internetu, w wyżej opisany sposób, okazało się, że problem jest dalej taki sam jak był. Ekran robił się czarny, konsola sama się wyłączała. Żeby ją ponownie włączyć należało odłączyć kabel od internetu. Po odłączeniu kabla, konsola włączała się, pojawiał się komunikat o naprawie pamięci i dopiero pojawiał się ekran powitalny. A teraz najlepsze. Sprawdziłem czy oprogramowanie konsoli, zostało zaktualizowane do najnowszego. Okazało się, że nie. Ściągnąłem aktualizacje na kompie i wrzuciłem na pen drive. Po zaktualizowaniu systemu okazało się, że internet chodzi bez żadnego problemu. Oni w tym serwisie, nie mają pojęcia o istniejących błędach w oprogramowaniu. Po co był ten cały cyrk z wysyłką konsoli do serwisu.
 5. Red_Storm

  Awaryjność PS5

  A co się działo z tymi reklamacjami?
 6. Red_Storm

  Awaryjność PS5

  Moja konsola wraca z serwisu. Co ciekawe, wysyłałem na adres w Warszawie, a informacja, od firmy kurierskiej, o nadanej paczce, pokazuje, że paczka zwrotna została nadana we Francji. Obecnie jest na terenie Niemiec. Oni te konsole, na serwis, aż do Francji wysyłają?
 7. Red_Storm

  Awaryjność PS5

  Ja kontaktowałem się bezpośredni z serwisem sony. Kazali mi odesłać konsolę. Dostałem instrukcję pakowania. Według niej konsola ma być zapakowana w opakowanie zastępcze, bez żadnych akcesoriów płyt w środku. Jeżeli bym wysłał w oryginalnym opakowaniu, lub z akcesoriamiz to bym tego nie odzyskał. Interesuje ich sama konsola i samą konsolę odsyłają.
 8. Red_Storm

  Awaryjność PS5

  Jeżeli by ktoś miał podobny problem jak ja, to dzisiaj dostałem odpowiedź, od pomocy Sony. Mam odesłać konsolę na serwis. Trochę mi to nie pasuje, bo konsola chodziła cichutko, a jak się okaże, że wymienię na nową, to nie wiadomo co trafię. Co prawda mój przypadek jest inny, ale też u mnie występowało naprawianie pamięci konsoli, najlepiej nagraj filmik, jak się to zdarzy i skontaktuj się z pomocą sony.
 9. Red_Storm

  Awaryjność PS5

  A z tym Xboksem to o co chodzi?
 10. Red_Storm

  Awaryjność PS5

  Na jaki adres wysłałeś wiadomość do sony?
 11. Red_Storm

  Awaryjność PS5

  Witam, Aby podłączyć konsolę do internetu muszę w ustawieniu adresu IP wybrać protokół: "PPPoE". Wklepać swoje ID i hasło. Po wpisaniu konsola próbuje się połączyć z internetem. Ale zamiast to zrobić sama się wyłącza. Przy następnej próbie włączenia konsoli, pojawia się komunikat: " Naprawa pamięci konsoli". po jej ukończeniu konsola się wyłącza. Próbując ją ponownie włączyć, konsola pozostaje martwa, nie uruchamia się. Dopiero gdy odłączę kabel sieciowy,konsola włącza się, pojawia się komunikat o naprawie pamięci i po jej zakończeniu konsola normalnie uruchamia się. Niestety nie mam routera, aby sprawdzić inny sposób podłączenia konsoli. Jedyny sposób, w jaki udało mi się podłączyć konsolę do internetu to gdy telefon ustawiłem w trybie hosta, a w konsoli wybrałem połączenie wifi, które miało korzystać z sygnału z telefonu. Wtedy internet , na konsoli, normalnie działał. Poprzednią konsolę (PS4 Pro) miałem podłączona przy pomocy kabla, a w ustawieniach adresu IP był wybrany protokół PPPoE i tam chodziło wszystko bez żadnych problemów. Podsumowując, gdy mam podłączony, kabel od internetu do konsoli, a w ustawieniach wybiorę połączenie LAN, a w jego ustawieniach adresu IP, wybiorę opcję : PPPoE, konsola sama się wyłącza i nie uruchomi się ponownie dopóki będzie podłączony kabel od internetu. Dlaczego wybieram w ustawieniach adresy IP opcję: PPPoE, mój dostawca internetu taki sposóp połączenia z internetem ma ustawiony. Tak samo korzystając z internetu na komputerze, muszę skonfigurować protokół PPPoE. Niestety nie mam routera, aby zobaczyć czy konsola chodziła by na połączeniu wifi, na "kablu" od mojego dostawcy internetu. Czy spotkał się ktoś z was z podobnym problemem. Dodatkowo załączam link do filmu na yuotoubie, gdzie gość ma taki sam problem, jak ja:
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.