Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

tommi to jest logiczne, ale tak nie jest :D kiedyś w BC2 był perk dla snajpera, że najechanie celownikiem zaznaczało, ale 100% tak teraz nie jest. Nawet nie wiem technicznie jakby to miało działać, bo skąd gra ma wiedzieć, czy Ty widzisz danego kolesia czy nie - to że on leży przed Tobą i masz nawet na nim celownik to nie oznacza, że go widzisz :) to by było za proste, bo kamper na dachu = cała mapa czerwona 

Odnośnik do komentarza

Może jak weźmiesz go na celownik, ale na pewno nie wystarczy, że masz przeciwnika w zasięgu wzroku.

mozliwe- trzeba sprawdzic :)

 

@Kozbinio, Drantzell: jak mowilem, nie jestem tego pewien na 100% dlatego nie chce sie zapierac rekami i nogami. Sprawdzmy to po prostu i jak tak nie bedzie, to przyznam Wam racje ;)

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Ja bym z checia sprawdzil nirktore rzeczy ze spotowaniem, ale tego jestem w 100% pewien. Nie jest to logiczne, bo ludzie nie czytaja automatycznie w swoich glowach. Dopiero nacisniecie R1 jest odpowiednikiem przekazania innym ze przeciwnik jest w danym miejscu. Nic z automatu sie nie dzieje (na szczescie).

 

Sprawdzil bym natomiast w jaki sposob mozna sie poruszac majac perka spec ops/shadow (?) zeby Cie nie wykrylo. W opisie pisze ze nie mozna biegac, ale nie wiem czy chodzi o sprint, czy zwykly bieg.

Odnośnik do komentarza

Sprint, przynajmniej w anglojęzycznej wersji tak jest to opisane.

 

E: Jak wyście się dali namówić na tego premiuma mając za sobą doświadczenia z bf3 (1-2 grywalne dodatki)

Człowiek włącza grę w niedzielny wieczór bo mu się chce postrzelać, a tam wszystkie europejskie serwery na 1 kresce pingu. Co ja pacze, za co ja płacę, kuhwa niech zaorają to całe EA...

 

Jeśli BC3 nie będzie miodne jak BC2 to ten be ef jest moim ostatnim, już jest przekombinowany i chaotyczny, a w kolejnych częściach wątpię, że wrócą do prostoty. CHWDEA

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

same here, nawet mówiłem to kabotynowi, że wszystkie mam oznaczone 1-2 kreski, tyle, że ja grałem w piątek i sobotę. 

 

Z pewnością nadchodzą trudne czasy dla BFa - Titanfall na Xone czy Destiny na obu konsolą dają nadzieję na porządne cioranie w dłuższej perspektywie czasu. Z trzeciej strony największym argumentem za graniem jesteście Wy wszyscy i nasz tutaj kącik - z Wami mogę nawet w crapa 2/10 pograć, bez narzekania nie ma wieczoru :D

Odnośnik do komentarza

Z pewnością nadchodzą trudne czasy dla BFa - Titanfall na Xone czy Destiny na obu konsolą dają nadzieję na porządne cioranie w dłuższej perspektywie czasu.

czy ja wiem- nie wiem, jak pozostale pare mln beefowcow, ale ja kompletnie nie interesuje sie innymi grami bedacymi juz na rynku lub majacymi sie ukazac. Tu mam wszystko, co mi sie podoba i czego oczekuje- nie widze zupelnie potrzeby inwestowania kasy i czasu w wyprobowywanie czegos innego.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

 

Z pewnością nadchodzą trudne czasy dla BFa - Titanfall na Xone czy Destiny na obu konsolą dają nadzieję na porządne cioranie w dłuższej perspektywie czasu.

czy ja wiem- nie wiem, jak pozostale pare mln beefowcow, ale ja kompletnie nie interesuje sie innymi grami bedacymi juz na rynku lub majacymi sie ukazac. Tu mam wszystko, co mi sie podoba i czego oczekuje- nie widze zupelnie potrzeby inwestowania kasy i czasu w wyprobowywanie czegos innego.

 

hmmm miliony much nie moga sie mylic (pipi) musi byc pyszne;) oczywiscie sa gusta i gusciki ale ja licze ze destiny chociaz po tych wszystkich wpadkach od roznych wydawcow coraz mniej mi sie w ogole chce grac. ps4 stoi i sie kurzy i ostatnio sluzy jedynie do odtwarzania filmow;)

Odnośnik do komentarza

A ja mam kwestię ustawień dźwięku wypuszczonego całkowicie na słuchawki od telefonu.

mclusky - Twoje ustawienia u mnie się nie sprawdzają więc może jakieś inne pomysły.

O ile jak mam podłączoną słuchawkę z zestawu a dźwięk z gry leci na TV to wszystkich słyszę ekstra, tak jeśli wszystko mam puszczone na słuchawki od fona to jest kupa. Zależy mi, żeby priorytetowym dźwiękiem był VOIP i żebym mógł Was wyraźnie słyszeć. Moje dotychczasowe ustawienia są o kant dupska potłuc.

Pomysły?

Odnośnik do komentarza

Otóż to. Ja z chęcią obczaję Destiny (tym bardziej, że mam zapewniony dostęp do bety), ale pozycja BFa jest u mnie nie zagrożona. Już czekam na kolejną część, bo BF4 uznaję za wypadek przy pracy. Jeśli BC3 (BF5) też nie zda egzaminu, to chyba wrócę do BF3 i będę czekał na lepsze czasy...

 

 Nie nazwałbym tego wypadkiem przy pracy, BF3 przecież był grywalny po roku, BC2 po kilku patchach więc to raczej norma. Problem z BF4 jest taki że do wszystkiego dołożyło jeszcze EA oszczędzając na serwerach co obecnie najbardziej wkurza.

Odnośnik do komentarza

Gęsior w kilku żołnierskich słowach - jakie masz teraz ustawienia?

ja działam w następującym sposób: w ucho mam wsadzony zestaw od Sony (w sensie tę małą słuchaweczkę) i na to nałożone duże, nauszne słuchawki. Słuchaweczka Sony podłączona jest do pada, słuchawki natomiast do TV (na który dźwięk idzie kablem HDMI z konsoli). Dzięki temu osobno reguluję sobie siłę VOIP, osobno dźwięk z gry i wszystko pięknie słyszę. Minus - lewe ucho boli powyżej 5 godzin grania. 

 

Serię BF kocham i mimo wielu narzekań gra mi się rewelacyjnie, jednak chętnie rzuciłbym się w wir nowej, ciekawe rozpyerduchy. Boję, że wiele gier nie sprosta teraz moim oczekiwaniom, tak było z KZ3 oraz z nowym KZ. 

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

 

 Nie nazwałbym tego wypadkiem przy pracy, BF3 przecież był grywalny po roku, BC2 po kilku patchach więc to raczej norma. Problem z BF4 jest taki że do wszystkiego dołożyło jeszcze EA oszczędzając na serwerach co obecnie najbardziej wkurza.

 

 

Nie chodzi mi o sprawy techniczne, ale o przyjemność z gry. Trochę jest, ale jednak nie umywa się do poprzednich części.

Odnośnik do komentarza

hmmm miliony much nie moga sie mylic (pipi) musi byc pyszne;) oczywiscie sa gusta i gusciki ale ja licze ze destiny chociaz po tych wszystkich wpadkach od roznych wydawcow coraz mniej mi sie w ogole chce grac. ps4 stoi i sie kurzy i ostatnio sluzy jedynie do odtwarzania filmow;)

 

hmm, Danielski, ale co Ty mi tu o jakichs muchach (pipi)sz, co? ;) napisalem przeciez, ze nie wiem, jak inni- i tez niewiele mnie to obchodzi szczerze mowiac. Dopoki mi sie podoba (i dopoki nie jestem sam na serwerach), to mam gleboko w doopie to, co mysla inni (za przeproszeniem ;) )

 

@Gesior: ja robie dokladnie tak samo jak Kozbinio i tez jest ok. (oczywiscie na tyle, na ile takie goowniane prowizorki w ogole moga byc ok...)

@Kozbinio: przekladaj sluchawke z ucha do ucha co pare h- mi to pomaga

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

 

 

 Nie nazwałbym tego wypadkiem przy pracy, BF3 przecież był grywalny po roku, BC2 po kilku patchach więc to raczej norma. Problem z BF4 jest taki że do wszystkiego dołożyło jeszcze EA oszczędzając na serwerach co obecnie najbardziej wkurza.

 

 

Nie chodzi mi o sprawy techniczne, ale o przyjemność z gry. Trochę jest, ale jednak nie umywa się do poprzednich części.

 

 

Tu się zgadzam :) niestety frajda ucieka z ilością przegranych godzin

Odnośnik do komentarza

a ja sie z Wami nie zgodze :)

w BF3 close quarters bylo oczywiscie rewelacyjne i warte kazdej minuty z tych setek h ktore tam spedzilem, natomiast podstawka szczerze mowiac jakiegos nie wiadomo jakiego szalu nie robila moim zdaniem (no ok., poza Sekwana, bazarem i kanalami, ktore jednak byly mega choojowo zbalansowane na podboju).

Osobiscie cenie podstawke w BF4 jednak wyzej, niz podstawke w BF3 (zwlaszcza mapy takie jak wroga transmisja, l. kolejowa czy sztorm, bo np. kurortu, powodziowki czy next genowego lockera nienawidze), natomiast chinska nawalnice ZDECYDOWANIE wyzej, niz podstawke w BF4. Nie wiem, byc moze na moj odbior tego ma wplyw zmiana generacji, ale w chinach bawie sie naprawde wysmienicie- zagralem tam juz chyba sporo ponad 100h i wcale nie mam dosc. Szczyty guilin sa po prostu rewelacyjne, smocza przelecz rowniez, a i pozostale dwie mapy maja swoje "momenty" i trzymaja solidny poziom.

 

moja rada:

skonczcie po prostu ze szwendaniem sie po podstawce i odkryjcie tez chiny ;) nawet gadalem chyba z Kozbinio w weekend, ze nie rozumiem, dlaczego tyle osob na podstawce siedzi- prawdziwy miod kryje sie w chinach :]

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

@ Gęsior  spróbuj tak:  ustawienia audio z poziomu menu konsoli na maxa tzn ustawienia ---> urządzenia---> zestaw słuchawkowy i słuchawka  na MAX.  ustawiania z poziomu gry: opcje--> dźwięk---> głośność dopasuje tak jak Tobie odpowiada ( ja miałem 13 %)  typ głośników -- słuchawki( nie taśmy wojenne) konfiguracja głośników -- stereo, głośność mikrofonu 100 % . U mnie była gitara tylko na turtle beach. Teraz mam trochę inny zestaw i inaczej to wygląda.

 

Co do chińczyków to są dobre ale max na 1 godzinę.

Co by się nie wydarzyło BF4 i tak zawsze będzie u mnie w  szeregu za BF3

 


Dali by prywatne serwery, lub sami wymiksowali mapki z podstawki i dodatku i byłoby ok.

 

Już wkrótce wracam, jak tylko zaliczę sesję ;]

Chyba tak szybko nie dadzą prywatnych serwerów. Przy obecnych problemach z tymi serwerami ludzie by ich zajechali jeśli takie samo (pipi) by dawali i pobierali jeszcze pieniądze.


Może :) w sumie jestem trochę zdołowany że już nie długo 30 na karku ;( zamiast grać ostatnio zapuszczam muzykę z lat 90.

Młoda dupa jesteś mi na dniach stuknęło 34 :whistling:  jeszcze raz tyle i wymarzona emeryturka

Edytowane przez Bronas_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...