Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Co do lagów - bywają ale raz na kilkanaście gier.....co aż tak nie przeszkadza.....

Co do początkowej bardzo zabugowanej wersji....ogarneli to na tyle bym mógł stwierdzić, że gra mi się super i dalej uważam bf4 za grę dającą mi mega dużo przyjemności.

Czasy radzieckich odkurzaczy i samochodów z silnikiem 1,9tdi się skończyły....moja nowa octavia z 2013 miała już dwie wizyty w salonie a niby pod niemiecką banderą, niby skoda taka niezawodna.....

Choć premium nie daje tyle ile powinno w zamian za dodatkową kasę, to my podejmujemy decyzje czy kupujemy czy nie.... Skoro uważacie, że gra jest tragicznie niedopracowana należało poczekać do premiery i dopiero później zamawiać ( przykład iphonów po premierze - towar drogi i zazwyczaj z wadami przy premierowej wersji). Grę zamówiłem przedpremierowo jak większość z was świadomie kupując kota w worku. Jeśli jesteście źli to powinniście sami siebie obwiniać- reklama dzisiaj to stek bzdur i nie sądzę, że się ze mną nie zgodzicie.

Dla przykładu Coda też kupiłem będąc na fali reklam nawet słysząc opinie, że to odgrzewany kotlet....i co? Zagrałem pare razy i gra leży.....mój błąd.

EA wypuściła wadliwy produkt, niedopracowany prawdopodobnie by wyciągnąć kasę z premier konsol....ale ostatecznie to wy sięganie po portfel i wy kupujcie......

 

 

Suma Summarum ;) gra mi sie super, czysta przyjemność czasem przymykając oko na lagi;)

 

Do zobaczenia na polu bitwy....i wszystko to pisałem z uśmiechem na twarzy - bez tzw. Hejtu do ludzi...

Edytowane przez Styku
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak nie potraficie czytać, czy pisać wystarczająco by powtórzyć mojego nicka, to polecam skróty CTRL+C/CTRL+V (czasem ułatwia życie). Mam życie i rodzaj pracy jaki mam, jestem z niego zadowolony i kij Ci Łebi do tego. Tylko nie jestem pewien czy aby na pewno jest to powód dla którego nie chcę wylewać swoich frustracji do jakiejś gry. (;

 

Gęsior: Mówisz NIE dla takiej polityki, to nie kupuj BF'a. Po prostu. Tak jak wyrazem braku poparcia dla polityków jest głosowanie na kogoś innego, tak wyrazem braku akceptacji co do praktyk danej firmy, jest po prostu nie kupowanie od nich gry. Gderaniem na forum (tym bardziej tym) niczego nie zmienisz, więc po co się wściekać i marnować czas?

Ja jestem autentycznie zadowolony i poza pierwszymi dniami, w których mnie wywalało co kilka meczy, to gra mi się dobrze i coraz lepiej. Jakby tak nie było, to bym to rzucił w cholerę.

 

Nie jestem w opozycji do nikogo z tego forum. Jak już to do gderactwa i narzekactwa. Ciężko się to czyta (tym bardziej skrajne dramatyzowanie, na drobne błedy, które zostały). Pewnie znajdą się jakieś argumenty typu "nie podoba Ci się - nie czytaj". Ot zdecydowanie wolał bym czytać o "za(pipi)istych akcjach wariatów z forum" (;

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Drencel chlopie (wybacz tak bedzie szybciej) przestan mi tu gadac zebym sie wyluzowal i spokojnie czekal na kolejna latke bo wtedy bedzie ekstra i w ogole. Ja mowie stanowcze NIE dla takiej polityki! Co to kuzwa ma byc??? Co dwa tygodnie poprawki? W (pipi)e to mam centralnie. I nie chrzan glupot, ze nie masz z ta gra zadnych problemow bo Ci poprostu nie wierze. Przyjales taktyke bycia w opozycji do wszystkiego o czym my tu piszemy i udajesz, ze nic sie nie stalo a Dice/EA to super kolesie. Dlaczego my tutaj nie rozmawiamy o za(pipi)istych akcjach, ktore mielismy podczas rozgrywek tylko wszyscy pieprza o tych patchach? No ja sie pytam dlaczego? W BF3 akcje zespolowe jakie trzraskalismy z wariatami z forum byly epickie. Odwracalismy losy meczu, ktory wydawal sie nie do wygrania, specjalnie scigalismy dobre teamy zeby spuscic im wpier.dol i zeby poprzeczke postawic sobie wyzej. A potem to wszystko opisywalismy na forum i jaralismy sie jak malolaci. A teraz co? (pipi).nia z grzybnia i tyle. Kazdy gra gdzie chce i jak chce, nie ma feelingu. Amen.

Ps. tak dalej bede gral w to (pipi).

 

Smutna prawda Gęsiorze - sam najlepiej widzę to po sobie. Tylko narzekanie, zero chęci do wspólnego grania konkłestów, frustracja przy zgonach w czasie 2 milisekund (bez headshota), lagi, blackscreeny, Już pisałem o tym wcześniej - w której innej branży korporacje pozwalają sobie na tak bezczelne praktyki jak w branży growej? Czy komuś przyszłoby do głowy zapłacić Warner Bros czy MGM za pakiet premium aby móc obejrzeć 5 najbliższych filmów 2 tyg wcześniej niż reszta motłochu? :) norlamnie chora branża i chore praktyki, które na domiar złego nie spotykają się z odpowiednią reakcją :) koniec świata...

Odnośnik do komentarza

Gęsior: Mówisz NIE dla takiej polityki, to nie kupuj BF'a.

 

Stary, czego Ty nie kumasz? Wszyscy chcieliśmy BFa, ale działającego bez zarzutów i skończonego w dzień premiery. Ktoś nas oszukał i o to mam pretensje. Skąd w listopadzie 2013 miałem wiedzieć, że w marcu 2014 będzie taka kupa? Mówię nie dla robienia ludzi w człona i to bez żadnych oporów. I nie pitol, że gra działa Ci bez problemów bo albo masz poważną wadę wzroku, albo jesteś mega farciarzem.

Odnośnik do komentarza

Zapewniam Cię, że dokładnie kij mnie obchodzi jak żyjesz, mamy tu pełen przekrój degeneratów, od zawodowych alkoholików (MG77 coś tam cos tam nie wiem nie znam się na klawiatÓrze) po kolesi z wyrokiem i obrożą na nodze (Kabotyn, dlatego jest trudny do ubicia bo zmuszony do grania został a przez osławione skakanie wyraża swój wewnetrzny sprzeciw dla takich praktych wymiaru sprawiedliwości jakimi są uwłaczające człowiekowi kajdany na nogi ;) ). Kolejny  meteorycik przelatujacy przez ten dział nie stanowi żadnego powodu do większego zainteresowania.

Dziwi mnie natomiast upór w pozie jaką przybrałeś... Dlatego skłaniam się ku tezie, że tego BFa porównujesz (jak każdy) z resztą doświadczonych przez siebie gier a że masz ich widocznie sporo mniej więc i oczekiwania masz z goła odmienne.

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Uzytkownik mp1st zauwazy,ze Dlc wychodza w miesiacach kiedy Dice wrzuca dla premium Premium-exclusive dog tag set.  I w sumie patrzac na kalendarz by sie zgadzalo. Dragon’s Teeth pokaza na e3. A Final Stand na 2 miesiace przed premiera nowego bf.

rHBk4Bw-l.png

http://mp1st.com/2014/02/26/rumor-battlefield-4-naval-strike-emerges-march-18-according-amazon/?utm_content=featured

 

A teraz mala teoria spiskowa. Pamietacie projekt Police Warfare na kickstarter?Projekt pojawil sie w 2012 roku,7 dni pozniej kolesie anulowali zbieranie kasy na KS i napisali

 


Hey Guys,

Thank you so much for the incredible response to the game. We're shutting down the kickstarter account but this is by no means the end of Police Warfare. News will be coming.

-EG TEAM

Moze EA kupila ich projekt/pozyczyla pomysl.

http://youtu.be/h7mBp9jSlQA

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Dlaczego mimo że wyłącze w wyborze map takie np. Metro to po pewnym czasie i tak trafiam na nią w czasie sesji? Chodzi o to że tylko za pierwszym razem nie wyszuka metra a później jak na serwerze jest Metro to i mnie podłącza pod tę grę?

Swoją drogą to tragiczna akcje tam są a właściwie jedna na schodach. Jak na PS3 było jeszcze mniej graczy i była szansa na przebicie się tak teraz na PS4 robi się tam zator i tylko granaty latają i inne granatniki.

Odnośnik do komentarza

Dlaczego mimo że wyłącze w wyborze map takie np. Metro to po pewnym czasie i tak trafiam na nią w czasie sesji? Chodzi o to że tylko za pierwszym razem nie wyszuka metra a później jak na serwerze jest Metro to i mnie podłącza pod tę grę?

Swoją drogą to tragiczna akcje tam są a właściwie jedna na schodach. Jak na PS3 było jeszcze mniej graczy i była szansa na przebicie się tak teraz na PS4 robi się tam zator i tylko granaty latają i inne granatniki.

 

Nie możesz wyłączyć wybranych map bo jest z góry narzucona rotacja. W czasie gry możesz wejść w ustawienia serwera i zobaczyć jakie będą następne mapy. Teraz jest bieda z nędzą bo możesz wejść na serwer z mapami z podstawy, CR albo SA. Jedyną opcją mieszania map i ustawiania własnej rotacji są prywatne serwery, których nie ma :)

Odnośnik do komentarza

 

Dlaczego mimo że wyłącze w wyborze map takie np. Metro to po pewnym czasie i tak trafiam na nią w czasie sesji? Chodzi o to że tylko za pierwszym razem nie wyszuka metra a później jak na serwerze jest Metro to i mnie podłącza pod tę grę?

Swoją drogą to tragiczna akcje tam są a właściwie jedna na schodach. Jak na PS3 było jeszcze mniej graczy i była szansa na przebicie się tak teraz na PS4 robi się tam zator i tylko granaty latają i inne granatniki.

 

Nie możesz wyłączyć wybranych map bo jest z góry narzucona rotacja. W czasie gry możesz wejść w ustawienia serwera i zobaczyć jakie będą następne mapy. Teraz jest bieda z nędzą bo możesz wejść na serwer z mapami z podstawy, CR albo SA. Jedyną opcją mieszania map i ustawiania własnej rotacji są prywatne serwery, których nie ma :)

 

Trochę to bez sensu. A dlaczego tak mało ludzi gra na hardzie? Czasami nie można znaleźć żadnego serwera. O ile na normalu można łatwo wytępić snajpera bo pokaże skąd dostałem ale poza tym to chyba jedyna zaleta (jeżeli można mówić że to zaleta).

Odnośnik do komentarza

na szczęście większość ludzi woli potyczki face to face i noobowskie kampienie na hardzie gdzie kładziesz kolesia na strzał jest mało popularne. 

W sumie racja bo dostać pięć razy w czasie jednej sesji od kolesia w krzakach jest mocno irytujące. Ja mimo wszystko będę bronił snajperów. Taka ich rola. Sam raczej preferuję szturmowca. Lubię w miarę realistyczne gry a na normalu trochę śmieszy mnie mini mapa. Na polu walki nie widzę przeciwnika ale mam go na mapce to lecę go ubić. No chyba że traktować ją jako radio że dostałem pozycję wroga od innego wojaka:) A tak na marginesie można grać na normalu bez tej mapy? 

Odnośnik do komentarza

Możesz sobie wyłączyć HUD. Jak chcesz wszystkim to możliwe, że na prywatnych serwerach będzie taka opcja. W BF3 problem był taki, że wtedy serwer widniał na liście z dopiskiem "niestandardowe ustawienia" i gracze niechętnie do takiego dołączali. Poza tym z menu szybkiej gry nie wrzucało do takich serwerów.

Odnośnik do komentarza
Gość Darude

Coś mi sie zdaje ,ze pociski z czołga chyba osłabili po statanim patchu przeciwko piechocie ,bo ostatnio jak celne ,metr  bez centrymetra od przeciwnika to on  nadal zyje i trzeba dobijac z działka  .Wcześniej zgon.

Edytowane przez Darude
Odnośnik do komentarza

Ech, jak wspomnę jak na bf3 miałem ulubiony serverow gdzie mozna było cała godzinke napieprzac na karkand cq.... Czekam na te sercu, niech ludzie ustawiają bo to co jest teraz z ta rotacją, ilością ticketów na rush i na cq trochę mnie już nudzi....

.....a tak w ogóle ....planują wprowadzić w końcu mały podbój?

Odnośnik do komentarza
Gość Darude

BTR to kolejny dobrze zbalansowany pojazd  ot taki zeby sobie podjechać :confused: jak sie wychylisz to cie zmasakrują :P

Kurde czekam az zbalansują snajperki  do nie jednego strzała .

Edytowane przez Darude
Odnośnik do komentarza

Ech, jak wspomnę jak na bf3 miałem ulubiony serverow gdzie mozna było cała godzinke napieprzac na karkand cq.... Czekam na te sercu, niech ludzie ustawiają bo to co jest teraz z ta rotacją, ilością ticketów na rush i na cq trochę mnie już nudzi....

.....a tak w ogóle ....planują wprowadzić w końcu mały podbój?

Wydaje mi się że mały podbój wprowadzą razem z udostępnieniem serwerów prywatnych itp. Z tego co widzę to na chwilę obecną priorytetem jest dla nich stabilność gry. Serwery i balans są dla nich drugorzędne.

Do dużego podboju mam mieszane uczucia. Z jednej strony lubię jak coś się dzieje i jest do kogo strzelać, a z drugiej strony też jest dużo więcej chaosu, mamy mniejszy wpływ na wygraną drużyny, większa szansa na to że dostanie się od ciecia w czołgu. Na większości map jednak 64 graczy mi zupełnie nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza

BTR to kolejny dobrze zbalansowany pojazd  ot taki zeby sobie podjechać :confused: jak sie wychylisz to cie zmasakrują :P

Kurde czekam az zbalansują snajperki  do nie jednego strzała .

 

Trochę mnie dziwi twoją opinia o BTR bo ja jak mam wybór czołg czy BTR zawsze biorę tego drugiego :) Przeważnie czołg nie ma szans, no chyba że w starciu jeden na jeden wtrąci się ktoś jeszcze

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...