Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, nigdy na to nie zwracałem uwagi, ale sprawdziłem na konsoli i mam ustawiony nat 3. Dzięki czemu nie mogę grać(albo grać z problemami) w większość multi np. w Max Payne :)

Poczytałem trochę w internecie i ustawiłem w routerze, otworzyłem porty które kazano(TCP 80,443,5223 i UDP 3478,3479,3658). http://desmond.imageshack.us/Himg841/scaled.php?server=841&filename=natproblem.png&res=landing

UPnP mam aktywne. http://desmond.imageshack.us/Himg802/scaled.php?server=802&filename=natproblem2.png&res=landing

Jednak to nic nie dało. Co mogę jeszcze zrobić, żeby mieć nat 2 i cieszyć się graniem w sieci? A router to d-link DI-524.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 15
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pewnie masz jakąś sieć osiedlową?

Ja musiałem wykupić zewnętrzne IP (10zł drożej do abonamentu), inaczej się nie dało

Ja wiem czy osiedlową? mni telecom :)

Co do tej strony gdzie mogę sprawdzić porty:

Error: I could not see your service on jakieś ip on port (80)

Reason: Connection refused

Dziwne to ip bo jak wpisuję w konsoli ipconfig to jest inne(ale ja się nie znam).

 

Tego też nie rozumiem : tylko zmień reguły dla forwardu portów na pc na którym będziesz testował :D

Edytowane przez Igor67
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Panowie odkpię temat, bo mam podobny problem - Uncharted 2 co chwilę mi się rozłącza, po kilkunastu próbach udało mi się zagrać1 (!) kooperację, reszta wywalała po minucie, dwóch. Rozumiem, że muszę mieć stałe ip. Jestem klientem Multimedia Polska i defaultowo jest dynamiczne. Wykupiłem stałe, ale nie umiem tego ustawić... głupia sprawa, bo nie wiem jaki DNS wpisać w karcie sieciowej. Skąd mam ten DNS wziąć? Zapytać dostawcy czy może jest jakiś oficjalny DNS sieci multimedia?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...