Jump to content

Zakup gry na PsStore


aureliusz

Recommended Posts

Witam. Zakupiłem pod koniec wakacji na PsStore grę w letniej promocji. Grę pt. DeuxEx,chociaż to pewnie nie ma znaczenia.

Nikt oprócz mnie jej nie ściągał, więc postanowiłem że podzielę się nią z bratem. Wczoraj brat napisał mi że jak próbował ją ściągnąć to wyskoczył mu komunikat że gra jest już na dwóch konsolach(czy coś w ten deseń). Jestem pewien że nikt jej nie instalował na swoim systemie oprócz mnie.Moje konto jest jeszcze na dwóch innych konsolach wyłączając moją i brata, żaden z posiadaczy tych konsol jej nie ściągał.

Moje pytania:

1.czy jest możliwe że jeśli jakąś inną grą dzieliłem się wcześniej z kimś innym to później już tylko z nim mogę się składać?

2.czy brak możliwości podziału może być związany z tym że gra była w dużej promocji i że teraz nie ma już tej promocji?

 

Wiem że pytania brzmią głupio,ale nie wiem jakie mogą być inne powody takiego stanu rzeczy, jeśli ktoś może pomóc to z góry dziękuje.

Z poważaniem

Marcin

Link to comment
  • Replies 1
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.