Skocz do zawartości

Szukam ludzi do współpracy. :)


DavHend

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem do końca, czy to dobry dział. Prosiłbym szanownych moderatorów o nie zamykanie tematu, a jego przeniesienie (w razie wu ).

 

 

Witam

 

Szukam na ten moment dwóch ludzi chętnych do podjęcia współpracy. W grę wchodzi olbrzymia kasa. Na początek trzeba przygotować pewien projekt, który jest już w pełni przemyślany, wystarczy go w zasadzie tylko zrealizować. Sam jednak nie dam rady ze względu na olbrzymi rozmach i potrzebne umiejętności.

 

Na tym etapie poszukuję:

 

* osobę mającą w małym palcu taki program jak Sony Vegas Studio. Do tego znajomość 3D Maxa, bądź jakiegoś alternatywnego softu.

* webmastera z minimalną znajomością PS/Corel itd.

 

Znakiem tego, że projekt o którym mowa jest innowacyjny, to nie chcę zdradzić za wiele na forum. Samo utworzenie wersji wstępnej, to zaledwie kilkanaście h pracy na 3 osoby. Napisałem na początku, że szukam ludzi do współpracy. Chodziło mi o to, że w dalszym etapie kasą oraz obowiązkami dzielimy się po równo.

 

Ponadto wymagam:

* komunikatywnego angielskiego.

* ukończone 18 lat.

* serce do gier.

 

Mogę jedynie powiedzieć, że chodzi o stronę internetową, która będzie miała związek tylko i wyłącznie z grami. Uspokoję jednak, że nie chodzi o żaden banał w stylu GOLa, czy IGN. Nie jest to też nic w stylu playfire, czy innych tego typu sitów. Najprościej rzecz ujmując NIKT CZEGOŚ TAKIEGO JESZCZE NIE WYMYŚLIŁ.

 

Przechodząc do kwesti wynagordzenia, bo to Was chyba interesuje najbardziej. Tworzymy w 3 projekt (każdy będzie miał swoje zadanie, którego wykonanie zajmie od 10 do 15h), a następnie wrzucamy go tutaj:

 

indiegogo.com

 

Kasa się zbierze, to po 40 dniach dostajemy pierwsze pieniądze. Większość oczywiście pójdzie na potrzebne rzeczy i zwiększenie załogi, natomiast na tym momencie już dostaniemy jakiś "grosz". Jeśli się nie zbierze, to niestety zostajemy z pustymi rękami. Cały sęk w tym, że jeśli się na w tym etapie powiedzie, to będziemy w stanie zarabiać na prawdę grube pieniądze.

 

Jeśli jesteś zainteresowany, to poślij mi maila: dawid_nowak1987@wp.pl. Napisz coś o sobie, jaką rolę chciałbyś pełnić. Nie chcę żadnych Listów Motywacyjnych, ani CV. To ma być coś w stylu ile masz lat, skąd jesteś, jak stoisz z czasem, np jaka była Twoja pierwsza gra w jąką grałeś itd. No i oczywiście chciałbym zobaczyć jakieś próbki Waszych umiejętności, czyli jakiś link do filmiku na youtubie, bądź do strony jaką się stworzyło.

 

Nie spodziewam się dużej ilości zgłoszeń, bo pewnie 95% ludzi będzie mnie zaraz wyzywać o oszustwo, więc każdemu na maila odpiszę. Wybranym na skajpaju, bądź też drogą telefoniczną wytłumaczę już o co dokładnie chodzi. Sami zadecydujecie więc, czy pomysł jest warty świeczki. Myślę jednak, że nie pożałujecie.

 

P.S.

Jeśli nie jesteś zainteresowany, to się nie udzielaj.

Jesteś trollem, to się nie udzielaj.

Nie czujesz się na siłach, to sobie odpuść.

Coś Cię intryguje to pytaj.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.