Skocz do zawartości


D.B. Cooper

Be fit or die tryin'
 • Zawartość

  3291
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  6

Ostatnia wygrana D.B. Cooper w dniu 19 Kwiecień 2016

Użytkownicy przyznają D.B. Cooper punkty reputacji!

Reputacja

1287 Nie-random

O D.B. Cooper

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Ostatnie wizyty

12996 wyświetleń profilu
 1. bieganie

  Na debiucie to lepiej sobie ułatwìc jak najbardziej, a trasa cross temu jednak nie sprzyja.
 2. bieganie

  Przy pomocy książki i własnej wiedzy opracowałem plan na przyszły tydzień. Musiałem dopasować pod dni wolne. Nie ustalałem ich, wtedy nie mogę po prostu biegać. Dlatego też całkowicie z książki zrzynać nie mogę bo dni wolne od biegania różnie wypadają. Jest też przy tym jakaś frajda, pół godziny nad tym siedziałem Miałem biec 10km na początku marca i 22 kwietnia maraton. Jeszcze jakoś bym to pogodził, ale 10km zamienili na 5 km i to już problem. Od następnego tyg trzeba wrzucać już treningi szybkościowe, ale z jednostek pod maraton też nie mogę rezygnować, trzeba to jakoś pogodzić. Po tym biegu trening już tylko pod maraton, bo mnie zegnie w pół na tej trasie. Powinienem już teraz tylko pod maraton lecieć, ale na tej piątce też mi w sumie zależy.
 3. Skoki narciarskie

  Patrząc na warunki to dobrze, że nie ciągneli tego na siłe. Sprawiedliwie na pewno by nie było dla wszystkich. Kamil jeszcze Niemcowi pokazał gdzie jego miejsce. Jutro medal w drużynie choćby brązowy będzie wielkim sukcesem i jest on bardzo prawdopodobny. Chciałbym żeby Hula stanął na podium, należy mu się. Oby tylko pogoda dopisała.
 4. bieganie

  Tak, też pierwszy zakres jeśli jest to w formie wycieczki biegowej. Można robić jakieś dłuższe BNP lub II zakres w połączeniu z rozgrzewką i schłodzeniem wyjdzie 20 albo i więcej. Ja tego nie robiłem. W książce wyczytałem o "trzydziestkach" 18km pierwszego, 10 drugiego i 2km schlodzenia. Trening pod maraton jeśli celujemy poniżej 3h czy nawet 2:45 tam było.
 5. bieganie

  @Kaczi w tym sporcie wiek to nie problem jeśli chodzi o powrót i walkę o wyniki. @Maus Wiesz, że jeśli chcesz iść z wynikami ciągle do przodu to takie biegi są konieczne? Mają cie przygotować na cięższy trening lub zregenerować po nim. Też dziś godzinę człapałem w podobnym tempie.
 6. bieganie

  Wiadomo, że tętno zależy od wielu czynników i np. Porównując dwóch zawodników gdzie jeden ma niższe tętno przy danej prędkości od drugiego nie oznacza, że to on będzie szybszy w wyścigu. Ja też rekord na dychę nabiegałem gdy tętno na treningach było dalekie od najlepszych notowanych. U ciebie teraz wynik na dychę delikatnie mówiąc nie zachwyca, więc i te tętno jest jakie jest. Co się stało, że się tak zapuściłeś? Miałes dobry wynik, szybko do niego możesz wrócić.
 7. bieganie

  Wytrenowanie? Ja na początku żeby nie przekraczać 145 czlapalem po 6:50/km. A jaki masz wynik np. Na 10 km?
 8. Fast food

  Również polecam. Żarcie, podróże, nowinki technologiczne, motoryzacja.
 9. bieganie

  No dziś bieganie cały czas na oriencie. Ja dziś 8km II zakresu i 3M od pana Jerzego. Dobrze weszło. Wszystkiego wyszło 14 km.
 10. Dwa pedały

  Nie wolisz dobrze utrzymanej używki? Często ludzie wyprzedają po jednyn sezonie. Myślę, że mógłbyś coś upolować na 105.
 11. Fotki

  Bardzo fajna forma Litwin w dodatku po operacji. Tylko proszę usuń te opisy pod zdjęciem, najlepiej nic tam nie pisz bo wygląda to jak krzyk przeplatany z płaczem gimnazjalistki, którą ktoś obgadał na długiej przerwie pod szkolnym sklepikiem. Aż dziw bierze, że 40 letni koń może coś takiego z siebie wydobyć. To już naprawdę trzeba sięgnąć w głąb siebie. Pozdrawiam i owocnych treningów.
 12. bieganie

  Te pierwsze zdjecie z wartościami. Jak to zrobić?
 13. Skoki narciarskie

  STOCH SIĘ SKOŃCZYŁ Fajnie jakby Amman dowiózł podium
 14. bieganie

  No myślałem, że używasz garmin express. Trzeba zrobić synchronizacje.
 15. Skoki narciarskie

  Liczę dziś na dobre zawody i dalekie loty. Kamil jak nie wygra to się nic nie stanie, to nie jest typowy lotnik. Ważne, żeby był w czołowce bo Fraitag chyba nadal nie skacze?
×