Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Tommi: Pewnie (pipi)owego. W innym temacie wrzucilem gameplay (15 min) w jakich warunkach mi sie zdarza grac. Na codzien jest oczywiscie lepiej i takie dropy, skoki zaliczam tylko jak lece jetem. Zastanawiam sie czy sie nie laczyc kablem, a nie wifi.

 

Dla mnie zaznaczanie celi i granie zeby wygrac runde to podstawa. Pewnie jakbym gral w 100% na staty to by mi gra obrzydla.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

 bo miał uszkodzoną rękę i ograniczone ruchy

 

tja, pamiętam to trochę inaczej;) 

 

Gracie dziś w nocy chłopaki?

 

 

Jako adwokat muszę trzymać sie oficjalnego stanowiska, gdybym był reporterem nie nazwałbym swego pracodawcy kozbinio lecz gipsy king wiadomo;p

 

Ja będę, w ogóle to bym zagrał znów w bombę 5vs5, trybie w którym rodzą się legendy ;]

 

 

oooo, super. Mała bomba jest za(pipi)ista. Może gipsy king się pojawi. Będę po 22 jak rodzinka zakotwiczy w wyrku. 

Odnośnik do komentarza

Carolek masz awans bycz! W ramach awansu masz plusika :D Gipsik zdjęli w sylwestra, niestety narazie jest kiepsko - z pięciu ruszają się tylko trzy palce, dwa to są tylko takie makiety. Termin rehabilitacji za 8 tygodni :) taka sytuacja.

 

po wczorajszej nocce do 04.20 nie wiem czy dzisiaj dam radę... oczy się same zamykają :(

 

BTW wiadomo coś kiedy mają być prywatne serwery? Będziemy robić zrzutę?

Odnośnik do komentarza

Pozawracam wam dupę bo szukam i nie znajduje.... W bf4 gram sam bo nikt ze znajomych nie ogarnia pada w fps-ach wiec szukam ludzi do grania.....

Dajcie namiary na jakies serwery na ps4 z wami ewentualnie dodajcie mnie do listy znajomych bo krew mnie zalewa jak gram z nieznajomymi z innych krajów którzy nawet w unicestwieniu nie wiedzą co zrobić z bombą :P

Nie jestem zły w bf, gram zadaniowo nie dla killi i mam trochę lat na karku wiec nie jestem dupą wołową która psuje zabawę.

 

Psn nick: styku

 

Jeśli się da, możecie mnie sprawdzić na battlelogu, korzystam z wersji na tablet wiec nie podam wam linka....

Edytowane przez Styku
Odnośnik do komentarza

 Będziemy robić zrzutę?

 

ja na bank tak

 

dziś w nocy narodziła się nowa nadzieja dla kraju. Nowa siła, nowa partia!!!!!!!!!!

 

www.purchawa.pl odpowiedź na standardową kolację wigilijną

 

Styku niekoniecznie jesteś gotowy na to co usłyszysz w słuchawce

Edytowane przez hellspawn81
Odnośnik do komentarza

Dobrze czułem w moczu z tymi trzema gwiazdkami dla fejmasa. Wyszło mi, że przez nockę wpadło 349kili 0_o chociaż niekoniecznie...

 

Jestem wypruty jak David Cloney po tym jak zabijał kozy. Idę spać.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

 

 

Będziemy robić zrzutę?

 

ja na bank tak

 

ja prawdopodobnie nie.

 

 

a ja niekoniecznie

 

 

 

 

Szef latajacych joginów

Maharishi-Mahesh-Yogi.jpg

 

Potrafi latać, jest to chyba potwierdzone lecz niekoniecznie...

 

Tutaj macie o tym jak Lynch, też David, sypie groszem na wizje brodacza: http://www.noircafe.pl/czy-david-lynch-naprawde-wierzy-ze-latajacy-jogini-zmienia-berlin-w-raj/

 

http://wyborcza.pl/1,76842,7880347,David_Lynch_i_latajacy_jogini.html

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

Kirk Lazarus, wzorowany na postaci Kabotyna, ten to się nigdy nie kampił w bojówki:

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=SwkCXz_Kohs#t=390

 

 

 

Ps. 

Zakładajmy ten związek wyznaniowy i czym prędzej zapanujmy nad światem, nie ma innego wyjścia, na bank zrealizujemy nasze magalomańskie wizje! Choć im dłużej slucham swych 15 min zrzutów z pola bitwy tym bardziej podejrzewam, że niekoniecznie...

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

kur.va to o czym bylo rozprawianewczoraj na czacie przeroslo nawet mnie...purchawa/ latajacy jogin (co to (pipi)a jest!! dowiedzialem sie majac 32lata na karku) / niekoniecznie i historia davida zlinczowanego lincza... jak ja sie ciesze ze juz nie cpie!:) ps. kaczor 2 karne kutasy ze sobie poszedl zanim z nim zdarzylem pogadac. kozbinio 1 karny kutas bo milczal jak grob, gesior pop karnego kutasa bo chocia milczal to dal sobie medalionik zdjac. nogus tez milczal ale to dlatego ze cos tam bylo niekoniecznie tak z ksywka;)

Odnośnik do komentarza

Ja myślałem, że już nic nie przebije nocki z bombą, ale to co się (pipi)a wczoraj działo na party server to jest nie do opisania. Gdyby nie to, że musiałem siedzieć cicho i dławić się śmiechem to przy dobrych wiatrach i paru browarach zkampił bym się w bojówki :). Gwiazdą wieczoru bez sprzecznie został Łebi, który jak widzę jeszcze o 6 rano produkował posty. Matka wie, że ćpiesz? O 2 w nocy wpadł jeszcze Danielski drąc ryja i już wiadomo było, że będzie przeyebane. Cała ekpia, w tym siedmiopalcy gipy king, dawała radę. Stężenie absurdu graniczyło z sadomasochizmem umysłowym.

Kampić w bojówki, logopeda Pan Japa, purchawa.pl, Hussajn Bolt, echh.... :rofl:

Odnośnik do komentarza

straszna szkoda tylko, że miałem co pewien czas zayebiste problemy z NATem i co chwila komunikat, że nie mogę rozmawiać z Danielskim :(  kurde dwie nocki z rzędu i jestem dzisiaj straszna dętka. 

 

jak leciało do końca: kampił w bojówki aż mu się................ ? wyleciało mi z głowy ja pyerdolę co za absurd Husajn Bolt bo to z jednej rodziny :D

 

styku - musisz albo pić albo mieć otwartą głowę bo czasami to się nie da grać i człowiek tak się zagada że dopiero po 10 minutach dochodzi do Ciebie w jaki tryb grasz...

Odnośnik do komentarza

Skampił się w bojówki aż mu zasobniki zalało.

 

Pan Do Japy.

 

Człowiek który zabijał kozy, czyli D. Cloney

 

Kabotyn Downey Junior

 

Gęsior to taki większy kaczor. Liczba drobiu w składzie musi się zgadzać.

 

Miałem już zakwasy mózgu koło 4tej od tego wszystkiego, normalnie sit down zabij mnie śmiechem, wy łotry, przed tymi nockami skontaktuj się drogi użytkowniku z lekarzem bądź farmaceutą, a i to niekoniecznie ci pomoże ;]

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Maaaaaam !!1 Nie do żadnej Kasi, to się zwało "Mój pierwszy raz" hehe bum hedszat zboczona deprawująca gazeta, dziękuję jej za to ;p

 

E: przypomniał mi się kolejny list, coś w tytm stylu szło:

 

Mam już 13 lat i bardzo chciałabym mieć chłopca, Wszystkie moje koleżanki mają już chłopca tylko nie ja. Co mam zrobić by znaleźć chłopca? Nie jestem tak atrakcyjna jak kolezanki i chłopcy się mną nie interesują. Chciałabym mieć już chłopca. Co robić? Chłopca Chłopca Chłopca 

Mityczny chłopiec jak jakiś święty gral, płakałem ze śmiechu. Przypomniała mi ten list nauczycielka od wych. seksualnego tekstem "w pewnym wieku dziewczyna jest gotowa chodzić z każdym, nawet z kijem od szczotki".  Taa, chyba z samą końcówką xD perwersyjna baba ;p

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...