Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

 

straszna szkoda tylko, że miałem co pewien czas zayebiste problemy z NATem i co chwila komunikat, że nie mogę rozmawiać z Danielskim :(

 

Jak wyskakuje mi błąd NAT to wystarczy, że wyjdę z party i wejdę z powrotem. Próbowałeś?

 

 

tak, wielokrotnie wczoraj, jednak po 5 minutach z powrotem to samo niestety

 

Łebi ja z NFZu więc jest tak

 

ghost-in-the-shell-fingers.jpg

 

:D

 

wysłałem gips do DICE, czekam na uaktywnienie UBER FANTASTISCH PREMIUM FUR FUHRER liczę na możliwość grania bez rąk

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Odnośnie liczby Fejmasów w naszych składach podczas wczorajszej sesji, proponuję zmianę nazw forumowych oddziałow na legia cudzoziemska xD Tylko uprzedzam, ja w żadnym marszu po białe kepi udziału nie biorę, mnie nogi bolą na tej mapie xD

Odnośnik do komentarza

Właśnie w nerwach rozczłonkowałem mój headset . Nic z niego już nie będzie przeszedł do historii. trochę szkoda ale mnie poniosło.

teraz pytanie czy ktoś się orientuje czy jak podepnę pod pada taki oto kabelek   http://allegro.pl/sandberg-adapter-headset-converter-do-non-apple-i3845341997.html to będę mógł wpiąć typowe słuchawki z mikrofonem od PC na dwa jacki i powinno śmigać? Czy może niekoniecznie?

Odnośnik do komentarza

Właśnie w nerwach rozczłonkowałem mój headset . Nic z niego już nie będzie przeszedł do historii. trochę szkoda ale mnie poniosło.

teraz pytanie czy ktoś się orientuje czy jak podepnę pod pada taki oto kabelek   http://allegro.pl/sandberg-adapter-headset-converter-do-non-apple-i3845341997.html to będę mógł wpiąć typowe słuchawki z mikrofonem od PC na dwa jacki i powinno śmigać? Czy może niekoniecznie?

 

Zgaduję że powinno, ale nie lepiej podpiąć HS od telefonu? Na pewno masz...

Odnośnik do komentarza

 

Właśnie w nerwach rozczłonkowałem mój headset . Nic z niego już nie będzie przeszedł do historii. trochę szkoda ale mnie poniosło.

teraz pytanie czy ktoś się orientuje czy jak podepnę pod pada taki oto kabelek   http://allegro.pl/sandberg-adapter-headset-converter-do-non-apple-i3845341997.html to będę mógł wpiąć typowe słuchawki z mikrofonem od PC na dwa jacki i powinno śmigać? Czy może niekoniecznie?

 

Zgaduję że powinno, ale nie lepiej podpiąć HS od telefonu? Na pewno masz...

 

Nie chce żadnego hs od telefonu. Równie dobrze mógł bym siedzieć z tym pypciem co był z konsolą.Ani przyjemne ani wygodne. Szukam czegoś na stałe w rozsądnym przedziale cenowym :whistling: . Muszą być "nauszne" . te co miałem teraz to kablem do konsoli były wpięte ,teraz w sumie jak by to zadziałało to wygodniej by było jak by kabelek od pada leciała a  nie przez cały pokój po ziemi. 

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Bronas ja bym poczekal z zakupem, sony nie zapowiedzialo dawno swojego hs. A skoro dzis jest konfa na ces to moze zapowiedza. Jezeli zapowiedza to miejmy nadzieje,ze beda lepszej jakosci niz pulse elite.

 

Konfa glownie byla o 4k,4k,4k i troche o psie,"NSA" tracker,senorze do rakiety tenisowej,telefonach i xperia jako ekran do ps4.

Pokazali sluchawki na zdjeciu ktore odpalaja hd sound czy cos w tym stylu,ale cena raczej bedzie wysoka. Jutro jeszcze keynote Kaza o 18 moze on cos o ps4/hs do ps4 powie.

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Bronas, co cie tak w(pipi)ilo ze HSa popsules? Pechowy dzien w BFa ? :P

Troche mnie poniosło. Najpierw przypadkowo wyrwałem cały nausznik.Wisiał ylko na kablu.posklejałem ale to już nie było to. Na sztywno nie przylegało do ucha , w sumie to strasznie przeszkadzało no i wtedy dostałem jakiś impuls i poszły w strzępy. Fajne były :sweat:

 

Bronas ja bym poczekal z zakupem, sony nie zapowiedzialo dawno swojego hs. A skoro dzis jest konfa na ces to moze zapowiedza. Jezeli zapowiedza to miejmy nadzieje,ze beda lepszej jakosci niz pulse elite.

 

Konfa glownie byla o 4k,4k,4k i troche o psie,"NSA" tracker,senorze do rakiety tenisowej,telefonach i xperia jako ekran do ps4.

Pokazali sluchawki na zdjeciu ktore odpalaja hd sound czy cos w tym stylu,ale cena raczej bedzie wysoka. Jutro jeszcze keynote Kaza o 18 moze on cos o ps4/hs do ps4 powie.

Na pewno nie pójde w słychawaki Sony. Po pierwsze za drogie po drugie i tak nie działają po trzecie już za duże kwoty wyjdą po to by w jedną gre pograć. Raczej myśle by nabyć jakieś sredniej klasy słuchwki z PC i podłączyć pod pada. Tylko że wtedy pad na bateri to raczej nie będzie trzymał za długo.

Odnośnik do komentarza

Na pewno nie pójde w słychawaki Sony. Po pierwsze za drogie po drugie i tak nie działają po trzecie już za duże kwoty wyjdą po to by w jedną gre pograć. Raczej myśle by nabyć jakieś sredniej klasy słuchwki z PC i podłączyć pod pada. Tylko że wtedy pad na bateri to raczej nie będzie trzymał za długo.

 

 

Potwierdzam, mi z wyłączoną wibracją i podłączonymi słuchawkami pad wytrzymuje jakieś 6-7h. Zaqair, co do Pulse Elite, ja mam zwykłe bezprzewodowe od Sony i bardzo sobie chwalę. Może jakością materiałów nie grzeszą, ale są bardzo wygodne i grają bardzo dobrze. Tylko akumulator za słaby.

Odnośnik do komentarza

 

Zaqair, co do Pulse Elite, ja mam zwykłe bezprzewodowe od Sony i bardzo sobie chwalę. Może jakością materiałów nie grzeszą, ale są bardzo wygodne i grają bardzo dobrze. Tylko akumulator za słaby.

tez nie wiem, o co chodzi z tymi zarzutami. Rowniez mam tego poprzednika pulse (nazywa sie po prostu "Wireless stereo headset") i jestem z nich mega zadowolony (sa zreszta nadal w sprzedazy i wcale nie sa drogie, ok 300 pln pewnie mozna kupic). Czekam tylko na tego cholernego pacza, zeby w koncu zaczely dzialac...

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...