Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

emsii - ja pierwsze oznaki zużycia gumy na lewej gale zauważyłem dzień po zakupie konsoli... WTF? :)

 

A więc byłem blisko;p

 

spoko, jak cos to pisz prosto na priv

 

e: nie wiem naprawde, co Wy wyrabiacie z tymi padami ;) (albo z jakiej serii konsole dostaliscie) Obejrzalem mojego i nie widze zadnych sladow zuzycia na grzybie (lewym, na prawym mam freaka). To o czym piszecie to kwestia tylko estetyki czy wplywa jakos na komfort grania?

 

Nie czuję tego "rozdarcia". Zauważyłem przez przypadek, a że ta guma jest tak cienka to nie przeszkadza jak narazie mi w grze. Podczas sterowania opieram kciuka właśnie na tym dolnym kancie gałki i ostro dostała no ale kuhwa pad od ps3 dostał 50razy tyle. Tandeta.

Odnośnik do komentarza

Z battlelog. Panowie czasem powinni zagladac na battlelog ;)

 


This weekend, Battlefield 4 Premium members will be able to take part of a double XP event. Get into battle, take the opportunity of racking up those points, and rank up faster.

The double XP event starts January 25 at 2AM PDT / 10AM UTC and is active for 48 hours. See you on the Battlefield!

http://battlelog.battlefield.com/bf4/news/view/premium-2xp-event-2/

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Jak to jest Zaq że jak ja wpiszę co i jak i dam linka do źródła to dostaje ostrzeżenie a ty nie ;)

Jeszcze mod nie zauwazyl :P Poprawilem. Pierwsze 2 razy i tak daja ci tylko slowne ostrzezenie. Pozniej zaczynaja chyba wlepiac warny.

Odnośnik do komentarza

Z battlelog. Panowie czasem powinni zagladac na battlelog ;)

 

This weekend, Battlefield 4 Premium members will be able to take part of a double XP event. Get into battle, take the opportunity of racking up those points, and rank up faster.

The double XP event starts January 25 at 2AM PDT / 10AM UTC and is active for 48 hours. See you on the Battlefield!

http://battlelog.battlefield.com/bf4/news/view/premium-2xp-event-2/

o, zarabiscie.

to jest spora szansa na sete do konca weekendu. Dzisiaj ze dwa awanse, a jutro na luziku pozostale 5 :]

 

btw. straszna lipa, ze za max lvl jakas gwiazdka teraz jest, a nie orzel. Ptak to jednak ptak...

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Normalnie kącik w Barvo o którym kiedyś rozmawialiśmy, poniżej wasze wypowiedzi:

- Nie czuję tego "rozdarcia". Zauważyłem przez przypadek, a że ta guma jest tak cienka to nie przeszkadza.

- opieram kciuka właśnie na tym dolnym kancie gałki
- Obejrzalem mojego i nie widze zadnych sladow zuzycia na grzybie
- To o czym piszecie to kwestia tylko estetyki czy wplywa jakos na komfort
- ja pierwsze oznaki zużycia gumy na lewej gale zauważyłem dzień po
- Mi na razie guma trzyma, ale mam dopiero 150h na liczniku
 -Muszę Wam powiedzieć, że chęć kupienia tego szajsu wynika z tego, że coś niedobrego dzieje się z lewą gałą
- widziałem poharatane gałki na różnych zdjęciach to wydawało mi się to grubo przesadzone i od razu pomyślałem, że wystarczyło obcinać paznokcie

  • Plusik 8
Odnośnik do komentarza

Normalnie kącik w Barvo o którym kiedyś rozmawialiśmy, poniżej wasze wypowiedzi:

 

- Nie czuję tego "rozdarcia". Zauważyłem przez przypadek, a że ta guma jest tak cienka to nie przeszkadza.

- opieram kciuka właśnie na tym dolnym kancie gałki

- Obejrzalem mojego i nie widze zadnych sladow zuzycia na grzybie

- To o czym piszecie to kwestia tylko estetyki czy wplywa jakos na komfort

- ja pierwsze oznaki zużycia gumy na lewej gale zauważyłem dzień po

- Mi na razie guma trzyma, ale mam dopiero 150h na liczniku

 -Muszę Wam powiedzieć, że chęć kupienia tego szajsu wynika z tego, że coś niedobrego dzieje się z lewą gałą

- widziałem poharatane gałki na różnych zdjęciach to wydawało mi się to grubo przesadzone i od razu pomyślałem, że wystarczyło obcinać paznokcie

 

Nie no, leże :rofl:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Widzieliście newsa na pssite? Są już oficjalne słuchawki do PS4 i mają działać od FW 1.60. W poniedziałek konserwacja PSN, czuję w kościach, że niedługo ściągniemy nowy FW.

 

Wejdź na dział słuchawek do PS4 jest tam mój pierwszy link o tych słuchawkach :) jak widać czytają te forum i kradną newsy

Odnośnik do komentarza

Widzieliście newsa na pssite? Są już oficjalne słuchawki do PS4 i mają działać od FW 1.60. W poniedziałek konserwacja PSN, czuję w kościach, że niedługo ściągniemy nowy FW.

Szczerze mowiac piekne to one nie sa. Ale za to cena jest niska(96 euro).

29ru.png

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...