Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Grey Rock miałem dzisiaj w garści, ale w końcu postawiłem na czerwone. Dawno nie piłem białego wina dlatego wolałem nie ryzykować. Z ostatniej oferty opitoliłem już kilka butelek, dzisiaj będzie Soleca polecana przez Winicjatywe :) Z ciekawości zapodałem też Crucero polecane przez "dotrzechdych", a uznane za kit przez w/w i niestety muszę się zgodzić tymi drugimi bo średnie wino i na pewno piłem lepsze.

 

Bronas, dzisiaj 2 czteropaki i 2 Łomże? uuu będzie strzelanie po kolanach...

Edytowane przez mclusky
Odnośnik do komentarza

Serce me się raduje jak widzę, że coraz więcej osób próbuje zgłębić tajniki wina. Super!!!

Kluska, póki są jeszcze szparagi lutuj grey rocka. Będzie smacznie.

Łebi - dobry wybór. Takie wina z tych szczepów zawsze pięknie pachną no i można przez kieliszek do łóżka, tfu..znaczy do serca ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jeeezu... Nigdy więcej po pijaku konsoli nie włączę... Nawalić się podczas gry, ok, nigdy więcej odwrotnie.

Pierwszy raz od x lat urwał mi się film. Kompletnie nie wiem jak się położyłem spać. Dwie godziny spóźnienia do roboty bo za kółko nie byłem w stanie wsiąść. Ale wszystko to przebił, znaleziony rano przez moją żonkę, mały paw w umywalce... Kurna, jak na studiach hehe

Przepraszam wszystkich trzeźwych zmuszonych do słuchania pijackiego bełkotu. Karę właśnie odbywam, kac bezlitośnie mnie męczy, nawet gastrolit nie pomaga...

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

Tak sobie myślę, że powinniśmy takie nasze dyskusje nagrywać i zrobić z tego jakiś podcast albo vlog... Fejm by był i kasa jak u abstra(pipi)ków!

Kościół, alkohol, przemoc w rodzinie + motoryzacja... Bylibyśmy niczym połączenie programu Pegaz, tv śniadaniowej i gościa niedzielnego hehe

 

Wypalcowano tapatalkiem

Odnośnik do komentarza

Dzięki, na tych dwóch chyba się skończy. Afterek na koziki na propsie. Zabawnie wygląda jak ktoś ciacha nożem a kolejka ustawia się by wbić mu kosę, a za nimi następni i następni. Serwery "knife only" muszą być śmieszne w oglądaniu, wejdę sobie wieczorkiem na taki jako obserwator ;]

Edytowane przez Pryxfus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...