Jump to content

Nie-rapy


Guest Rozi

Recommended Posts

Guest Rozi

Robię ten temat, do umieszczania tutaj wokalistów r&b i różnych innych, których muzyka jest konkretna bardzo i są w jakiś sposób związani z środowiskiem hip-hopowym. OK, to polecam:

 

http://www.youtube.com/watch?v=tfrWuiQ4QNc

Od niego wszystkie EPki, które są zebrane na 'Trilogy' (już śmiga po necie) + nowe kawałki.

 

http://www.youtube.com/watch?v=s26qTrH2atA

Członek OFWGKTA, gościnki na m.in. 'WTT', dwie płyty solowe - 'Nostalgia.ULTRA' i 'Channel Orange', który jest jedną z lepszych płyt tego roku, oraz 'The Lonny Breaux Collection', składanka wszystkich luźnych kawałków.

 

http://www.youtube.com/watch?v=Y-670uK0cM8

'Priscilla' zapętlana tak dużo razy, również top tego roku; ostatnio produkował kawałek Ab-Soul'a i z nim tworzy osobny projekt.

Link to comment
Guest Rozi

Nie sprawdzałem, ale chętnie to zrobię.

 

Z elektronicznych klimatów, to sobie lubię słuchać Blue Sky Black Death, Thriftworks i Flying Lotusa. No i oczywiście jeśli chodzi o bity, to Clamsa i piękne od L'Orange, którego mam w avatarze.

Link to comment

nie no ja się z tobą generalnie zgadzam, beka ze snoopa opór, ale akurat ten numer mi przypasował - fajna zabawa konwencją. do tego snoop to jeden z tych podstarzałych raperów, którzy zrobili wiele dla rapu i pewnie jeszcze trochę zrobią, a jeśli takim klimatem się interesuje to kto mu zabrania? w innych gatunkach normalką dla muzyków jest żonglować gatunkami. robił już numery zalatujące country, elektroniką itd czemu nie regały? no i jak widzę ten przejarany klip gdzie staruch przebrany za szamana z lwem na plecach cośtam sobie o jah podśpiewuje a wokół tłuste murzyńskie du.pska trzęsą tym co im mamy dały przemieszane z dzieciarnią tańcząca i śpiewającą razem z wyjkiem snub dokkiem to nie mogę banana na ryju powstrzymać :D.

Edited by tk___tk
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.