Skocz do zawartości

Flashback Origins


Szprota

Rekomendowane odpowiedzi

 

Flashback to gra studia Delphine Software International, znanego z takich produkcji jak Another World, czy wspominane kilkanaście dni temu Shaq Fu. Pozycja została wydana w 1992 roku, a platformą docelową była Amiga.

 

Francuski serwis gameblog sugeruje wydanie odświeżonej wersji gry przez Ubisoft. Flashback Origins to wersja HD, z poprawionym wyglądem lokacji oraz ulepszonymi animacjami. Produkcją ma się zajmować Paul Cuisett oraz jego studio, VectorCell. Warto dodać, że Paul jest twórcą pierwotnej wersji. Gameblog opublikował także grafikę z gry.

 

 

 

Wiemy, że produkcja ma się pojawić na PC oraz konsole PlayStation 3, Xbox 360. Możliwa jest także wersja na Wii U. Na wszystkich platformach gra ma zostać wydana w wersji cyfrowej.

 

http://www.ppe.pl/news-20359-Flashback_powraca.html

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 2
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

fajna sprawa; ja na pewno nie mogę powiedzieć, że jestem fanem wielkim flashback czy another world, bo gra "na tamte czasy" była dla mnie chyba ciut za trudna, ale wspominam zmagania z nią bardzo fajnie; na pewno znajdzie się w mojej kolekcji, bo wszelkie perełki z Amigi chętnie bym łykał; zobaczyć odswieżone Wings lub Cannon Fodder byłoby bezcenne. a superfroga z trofeami wziałbym w dniu premiery za 219zł, bo gra była tak długa, intenstyna i zróżnicowana, że wiele współczesnych produkcji powinno się przy niej zaczerwienić;

 

fajnie, gdyby ruszył taki trend z refreshami gier z dawnych czasów; póki co mówi się o remake'ach czy rebootach znanych serii, ale głównie z czasów okolic startu i świetności PSOne. ale gdyby zrobić "wysyp" tytułów z amigi, to wszyscy "seniorzy" branży ustawiliby się w kolejkach po te tytuły;

(albo wyobraźcie sobie Golden 5: Super Frog, Flashback, Cannon Fodder, Soccer Kid i np. Desert Strike w jednym pudełki dla konsol!)

 

ehm... poniósł mnie offtop, przepraszam... flashback cieszy, oby nie był ostatni na liście perełek z lamusa ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...