Jump to content

Flashback Origins


Guest Szprota

Recommended Posts

Guest Szprota

 

Flashback to gra studia Delphine Software International, znanego z takich produkcji jak Another World, czy wspominane kilkanaście dni temu Shaq Fu. Pozycja została wydana w 1992 roku, a platformą docelową była Amiga.

 

Francuski serwis gameblog sugeruje wydanie odświeżonej wersji gry przez Ubisoft. Flashback Origins to wersja HD, z poprawionym wyglądem lokacji oraz ulepszonymi animacjami. Produkcją ma się zajmować Paul Cuisett oraz jego studio, VectorCell. Warto dodać, że Paul jest twórcą pierwotnej wersji. Gameblog opublikował także grafikę z gry.

 

 

 

Wiemy, że produkcja ma się pojawić na PC oraz konsole PlayStation 3, Xbox 360. Możliwa jest także wersja na Wii U. Na wszystkich platformach gra ma zostać wydana w wersji cyfrowej.

 

http://www.ppe.pl/news-20359-Flashback_powraca.html

Link to comment
  • Replies 2
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

fajna sprawa; ja na pewno nie mogę powiedzieć, że jestem fanem wielkim flashback czy another world, bo gra "na tamte czasy" była dla mnie chyba ciut za trudna, ale wspominam zmagania z nią bardzo fajnie; na pewno znajdzie się w mojej kolekcji, bo wszelkie perełki z Amigi chętnie bym łykał; zobaczyć odswieżone Wings lub Cannon Fodder byłoby bezcenne. a superfroga z trofeami wziałbym w dniu premiery za 219zł, bo gra była tak długa, intenstyna i zróżnicowana, że wiele współczesnych produkcji powinno się przy niej zaczerwienić;

 

fajnie, gdyby ruszył taki trend z refreshami gier z dawnych czasów; póki co mówi się o remake'ach czy rebootach znanych serii, ale głównie z czasów okolic startu i świetności PSOne. ale gdyby zrobić "wysyp" tytułów z amigi, to wszyscy "seniorzy" branży ustawiliby się w kolejkach po te tytuły;

(albo wyobraźcie sobie Golden 5: Super Frog, Flashback, Cannon Fodder, Soccer Kid i np. Desert Strike w jednym pudełki dla konsol!)

 

ehm... poniósł mnie offtop, przepraszam... flashback cieszy, oby nie był ostatni na liście perełek z lamusa ;)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...