Jump to content

metalcoola

Użytkownicy
 • Content Count

  899
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

167 Exclusive Sony

About metalcoola

 • Birthday 02/14/1988

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • PSN ID:
  kamil88-1988
 • Steam ID:
  kamil_14_88

Recent Profile Visitors

2061 profile views
 1. http://pixelpost.pl/recenzja-zx-spectrum-next-ewolucja-czarnej-skrzynki-sir-clivea-sinclaira/ Na Kickstarterze właśnie trwa kolejna zbiórka, jeśli jesteście zainteresowani, a nie chcecie przepłacać na Ebayu, macie blisko miesiąc
 2. Czyli bez zmian, dziwie się, że góra toleruje Butchera, już tyle razy pokazał, że z obiektywizmem u niego na bakier.
 3. Właśnie, jak zgrentgen? Było obrażanie osób, którym nie podoba się TLOU2?
 4. Z tego co widziałem na YT (Ponownie, gameplay jedynki mi nie podszedł) gra jest ewidentnie nie dla każdego, powiedziałbym, że to
 5. Z ciekawości, jaką Butcher wystawił ocenę w szmatławcu? I czy było obrażanie ludzi mających inne zdanie, jak to często u Butchera bywa?
 6. Ludzie, opanujcie się, część osób mówi czemu nie lubi gry, a zachowujecie się, jakby zabili wam psa i zgwałcili matkę. Jeśli ktoś nie lubił gameplayu już w jedynce ale podobała mu się fabuła, to ma prawo ocenić fabułę dwójki. Tak samo ludzie mają prawo wystawić grze niską ocenę, jeśli nie podoba się postać w którą się wcielamy, jeśli jest to postać odpychająca z wyglądu czy charakteru, to wpływa to na przyjemność/nieprzyjemność z gry.
 7. Niestety, to już nie jest to Naughty Dog, które stworzyło Crasha/Jaka/Uncharted, a "dzięki" Druckmannowi odeszło jeszcze więcej osób. Mnie niestety gameplay jedynki wogóle nie podszedł (poświęciłem grze z 5 godzin, a tylko się irytowałem) ale historia była dobra, więc "obejrzałem ją" na YT, ale nawet gdybym lubił jedynkę, to i tak olałbym dwójkę, nie podoba mi się w którym kierunku to poszło, jeśli komuś się podoba, dobrze dla niego Ale mnie odpycha sam wygląd Abby, a jeśli nie jestem w stanie polubić postać w którą się wcielam, to po co się męczyć?
 8. Też zdobyłem platynę I niedługo potem ponownie ograłem starą trylogie na PS3, i niestety, moim zdaniem, remake stracił sporo tego specyficznego i cynicznego humoru, którym charakteryzowała się między innymi jedynka
 9. Oby bolączki rebootu z 2016 zostały wyeliminowane (Mniej wyraziste postacie, 30 FPS...)
 10. Oto jeden z powodów, dlaczego nie należy wspierać LGBT (nie mylić z normalnymi homoseksualistami) w jakiejkolwiek formie. Otwartość i tolerancja, nie ma co https://youtu.be/M4HHNRC8w44
 11. Ludzie to wzrokowce, taka jest nasza natura, oczywiście uroda to kwestia gustu, i mnie taka postać babochłopa rodem z NRD odpycha, i tyle, tak samo byłoby z każdą inną grą, jeśli komuś to nie przeszkadza, to żaden problem, ale nie odmawiajcie prawa innym do posiadania swoich poglądów, to jest właśnie ten terroryzm LGBT o którym mówi coraz więcej osób, masz mieć takie same poglądy jak ja, bo jak nie, to w "najlepszym" przypadku czeka cię ostracyzm i napiętnowanie przez "nowoczesnych i postępowych".
 12. Ogólnie należy oddzielić homoseksualizm od LGBT, to drugie gardzi ludźmi mającymi inny światopogląd, i próbuje narzucić swój.
 13. Też mi się to nie podoba, ale jedynym sposobem jest głosowanie portfelem i bojkot
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.