Jump to content

metalcoola

Użytkownicy
 • Posts

  939
 • Joined

 • Last visited

Reputation

178 Exclusive Sony

About metalcoola

 • Birthday 02/14/1988

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • PSN ID:
  kamil88-1988
 • Steam ID:
  kamil_14_88

Recent Profile Visitors

2899 profile views
 1. Po prostu te przechwałki bogactwem i mierna jakość "recenzji" Gruchy skojarzyły mi się ze starym artykułem Kosa o bogatych pseudograczach
 2. Czytając jedną z "recenzji" Gruchy na PPE, jej końcówka skojarzyła mi się z artykułem z pierwszego PE jaki kupiłem https://www.ppe.pl/recenzje/330866/playstation-portal-recenzja-sprzetu-swietne-uzupelnienie-ps5-dla-garstki-graczy.html Ja jednak znajduje się w wąskim gronie odbiorców, którzy chętnie grają w każdym możliwym miejscu, mam dostęp do mocnego światłowodu, więc pod względem jakości (płynności) w domu nie czuję różnicy czy gram na dużym telewizorze czy też na małym ekranie. To pewnie z tego powodu będę grał na PlayStation 5 częściej, bo teraz nie muszę zajmować głównego telewizora lub siadać w biurze. Już teraz złapałem się na tym, że biorę Portal w różne miejsca, w których dotychczas nie mogłem sobie pozwolić na ogrywanie gier z PS5 lub było to problematyczne.
 3. W sumie takie Retro Gamer w UK wychodzi już ponad 20 lat
 4. W poście który zacytowałem, nie, ale chodzi o całokształt twórczości tego pana
 5. I właśnie z powodu tego chamstwa, fanatyzmu i obrażania innych przestałem kupować szmatławca już kilka lat temu. Mimo sentymentu i sympatii do części redaktorów, pełen bojkot dopóki pracuje tam Butcher.
 6. Moim zdaniem fanboystwo Butchera jest dużo gorsze, Ściera potrafił przynajmniej wrzucić komentarz przy ocenie typu "Kali, panuj nad sobą!" A przy ocenach Butchera ani be ani me, żadnych reakcji
 7. Pytanie, czy shackowana Vita to nadal najlepszy handheld do emulacji?
 8. Butcher to cały czas najsłabsze ogniwo, fanboy bez krzty obiektywizmu i łamacz obowiązujących zasad (10 dla Halo 3). Nie wiem czy ma jakieś układy, że jeszcze nie został wyrzucony? (Za sam tekst "Ręce opadają, ja tu zapie..am na targach a wy płaczecie bo "za mało Nintendo" powinien wylecieć)
 9. Pamiętam, że na Alochę oburzył się jakiś "dziennikarz" o pseudonimie Taktyczny Smalec(czy tam Wafel)
 10. metalcoola

  Atomic Heart

  Na przykład w Albanii do połowy lat 80 i śmierci Hodży cały czas trwał stalinizm, efekt? Albania cały czas dzierżyła pałeczkę lidera Wspólnoty Grupy Państw Zwijających Się (made by Federowicz)
 11. Niestety ale go zablokowałem i wyciszyłem, i nie wiem jak cofnąć wyciszenie.
 12. W sumie spodziewałem się takiej oceny, po tym jak szanowny pan redaktor wpadł w szał jak napisałem na facebookowej grupie Secret Level (fanpage Pixela) że wystawianie maksymalnej oceny trzeciemu z kolei remasterowi sprzedawanemu za pełną cenę rodzi podejrzenie co do rzetelności recenzenta. I dlatego dopóki Butcher jest w PE, dopóty nie kupuje szmatławca.
 13. Obejrzane, świetna robota, mimo że od kilku lat nie kupuje szmatławca i na części zgredów się zawiodłem, to jednak co wspomnienia to wspomnienia Zaskoczony jestem że temat założony przez moją skromną osobę doprowadził do usunięcia Wargi (nic do gościa nie mam prywatnie, ale teksty typu kał w żyłach...) i to za szefowania Butchera, gościa który raczej jest znany z odpyskiwania czytelnikom mającym inne zdanie niż on.
 14. Jeśli dobrze pamiętam, była na Extreme Party 2 w 2001
×
×
 • Create New...