Jump to content

Sign in to follow this  
Salwik

Borderlands 2

Recommended Posts

Witam, że nie ma jeszcze tematu odnośnie tej gry w tym dziale, to postanowiłem założyć.

Poszukuję ludzi chętnych do gry. Obecnie mam 43 poziom Assassyna i gram na True Vault Hunter mode. Chętnych proszę o pisanie do mnie na podany PSNid: Salwik92

Byli by jacyś chętni na pofarmienie Vermivorousa? Wczoraj próbowaliśmy z Kyo, ale przemiany skończyły się na wersji Ultimate Baddass.

Ja zawsze :D Daj tylko znać jaki poziom trudności, jaki lvl i cy masz UVH Upgrade Packi :)

Oj, ja wracam do B2 od czasu jak go przeszedlem czyli niemalze premiery. Mam 32 lvl, Maya i nie mam UVH upgrade packow. A poziom trudnosci jest albo podstawowy albo UVH mode, dobrze pamietam?

True Vault Hunter Mode :) Mam komandosa na 33 lvl to nada się w sam raz.

Zawsze i wszędzie :D Ktoś z listy na bank dołączy.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.