Jump to content

Jak odzyskać grę utraconą w wyniku migracji konta?


Recommended Posts

Witam.

 

Było tak:

Kupiłem Lumines Live, dawno ,dawno temu. Kiedy MS okazał polakom łaskę i objawił polski XBL postanowiłem, jak inni, przenieść swoje konto z uchdźctwa w USA :D do PL. Głoszone było wszem i wobec, że po dokonaniu migracji, tracimy możliwość ponownego pobierania zakupinej dotychczas zawartości (było też coś chyba mówione, ale nie mam pewności, że może to być problem tymczasowy). Tak się z czasem złożyło, że zaczęło mi brakować miejsca na mym dwudziestogigowym dysku, a że rzeczone Lumines miałem również na PSP, świadom ryzyka postanowiłem je wraz z innymi mniej istotnymi danymi usunąć. Teraz, kiedy mam dużo pojemniejszy dysk, nie mam już PSP i pałam tęsknotą do Lumines, pomyślałem że może jest szansa na odzyskanie gry, zwłaszcza że za nią zapłaciłem więc teoretycznie jest moją własnością. O tym że problem mam nielichy uświadomiłem sobie podczas bezskutecznej, rozpaczliwej próby odnalezienia tego tytułu w odmętach polskiego XBL Marketplace. Nie ma! Nie ma Lumines w ofercie polskiego Marketplace. Sięgnąłem do historii pobrań. Bezskutecznie. Jakieś komunikaty że błąd, że jakiś numer, że coś tam, ehh... Ściągnąłem trial gry z konta US, posiadając grę już na dysku liczyłem że po przelogowaniu będzie pełna wersja. Nic z tego.

 

Pytanie:

Czy istnieje jakiś sposób na odzyskanie gry?

 

Myślałem nad migracją konta na US (i tak już nie używam praktycznie Live'a, nawet golda nie mam), ale nie jestem pewien czy to coś da, z uwagi na to że swego czasu migracja uniemożliwiała ponowne pobieranie zakupionych wcześniej gier.

Jak myślicie?

Kontakt z polskim MS również wydaje się nie mieć sensu, bo gra jest spoza ich oferty.

Link to comment
  • Replies 2
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ja miałem podobny problem po migracji konta z grą Triggerheart Exelica której nie ma na polskim xbla. Teraz za każdym razem kiedy odpalam  triala z grą muszę tylko wejść i wyjść z "unlock full game" (pojawia się tylko nazwa gry) i wszytko jest ok.

Edited by pic3k
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...