Jump to content

H4 Elite Turniej FFA v1!


Salwador

Recommended Posts

HALO-ELITE.PL ma zaszczyt was zaprosić na 2 dniowy Turniej FFA Online który odbędzie się w ten weekend. Rozgrywki będą 4 osobowe. Grać będzie każdy z każdym. Ten kto ugra najwięcej fragów ten zostaje zwycięzcą!

 

Zapisy są darmowe i zaczynają się już dziś a zamykają o 6ej rano w sobotę! Aby dołączyć wystarczy się zarejestrować na naszej stronie halo-elite.pl i dołączyć na stronie turnieju a także posiadać aktywne konto Xbox Live!

 

 

Do wygrania:4000MSP!

 

Można już ściągać z FILESHARE:Dracon77 - > MAPE: H4E Wizzard FFA oraz tryb H4E FFA v1 do zabawy oraz testów. Wszelkie uwagi proszę kierować do mnie. Będę także sędzią podczas meczów, 5tą osobą. Więc będę zapraszał 4ro graczy do gry o wyznaczonych godzinach które będą podane także jutro z samego rana. Turniej FFA może także trwać nawet tylko jeden dzień zależy od ilości graczy.

Edited by Salwador
  • Upvote 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.