Jump to content

Salwador

Użytkownicy
 • Posts

  874
 • Joined

 • Last visited

Reputation

189 Exclusive Sony

Informacje o profilu

 • Member Title
  μbot
 • Płeć:
  mężczyzna
 1. To że jeśli pójdą dobrym tropem to tej kasy znacznie więcej przybędzie. Ale, już chyba ich rozszyfrowałem...Co rok do każdej Titanfallowej edycji Call of Duty będzie dodawany Remaster starej części. Oczywiście ona będzie tak okrojona jak obecna nadchodząca. Mianowicie w nadchodzącym remasterze będzie 10map w MP gdzie zapewne pozostałe 10 przybędzie w DLC......
 2. Bez trolowania ale to wyraźnie widać jak bardzo ta seria idzie w dół..Spójrzcie sami na ilość dislików: Link: youtube.com/watch?v=EeF3UTkCoxY Liczę na to że w końcu kretynie zrozumieją że nie tędy droga. Że nie potrzebujemy nowego Titanfalla od Acti...
 3. Skończyłem ją grając w co-opie z kolegami. Skończyliśmy całość hasłem krapulec....więc się domyśl jaką mieliśmy opinię
 4. Może i nie wszystko jest stracone. Jest silnik o nazwie OpenBOR służy on do tworzenia beat'em up-ów. Dzięki temu silnikowi już masa różnorodnych napierdzielanek została stworzona. Oczywiście nie wszystkie są w doskonałej jakości ale są też wyjątki. Jedne z Top można sobie zobaczyć już tutaj: A tutaj choćby taki pseudo Resident Evil: Link: http://www.chronocrash.com/forum/index.php Link2: http://gamesdbase.com/all_system_games-openbor.aspx Ale po za tymi grami pochodzącego z silnika myślę że jest warty uwagi nadchodzący świetny klask:
 5. Salwador

  Doom

  Zapowiedzieli że w grze znajduje się masa easter egg-ów więc dlatego też tego nie bali się pokazać.
 6. Salwador

  Doom

  Jak dla mnie Wolfenstain był hitem. A tak swoją drogą to olbrzymi zaprezentowano easter egg!
 7. No tak. Wczoraj nie dawaliśmy rady gdy po 4-5kolesi nas lancerowało..Jestem także w 90% pewny że na rankingach tak to właśnie będzie.
 8. Wszystko spoko dopóki sytuacja nie wygląda tak: Nie twierdzę, że jestem jakiś zayebisty, też często zdarza mi się być na końcu stawki z fatalnym K/D, ale pakowanie się z Lancerem w 4-osobowy team przeciwników, będąc ostatnią osobą w Dodgeball'u to ja nawet nie Aaa no i przy okazji, NIKT, powtarzam NIKT nie spotuje przeciwników :facepalmz: Kill stealerów było już dużo w pierwszym tygodniu, ale to co się teraz odpyerdala to przechodzi wszelkie pojęcie To jest tylko BETA więc wyluzuj.. Po 1maja już nawet wystrzelona przez Ciebie pierwsza pestka nie będzie się liczyła.
 9. Salwador

  Doom

  Będzie można wyłączyć podświetlania przeciwników którzy mają mało energii jak i masa innych opcji została dodana. Podczas kampanii już z nie jedna bronią na plecach będzie się śmigało czyli, zupełnie inaczej niż w multiplayerze. Także będzie można sobie ulepszać broń jak i postać. Dodatkowo będzie masa ukrytych pomieszczeń. Także podczas kampanii będzie można się natknąć na specjalne wyzwania.
 10. Salwador

  Doom

  Przecież zupełnie inna ekipa robiła singla więc co tu się dziwić.
 11. Salwador

  Doom

  Dzisiaj prezentacja kampanii! A tym czasem kolega potwierdził że także dzięki SnapMapie mamy riiimejki 1ki oraz 2ki:
 12. Taka ciekawostka.. Przeglądając dzisiaj sklep na konsoli wlazłem w Games with Gold a tam był "Defense Grid 2" zaraz obok Sunseta oraz Wolfa. Ale po około 10 sekundach gra już znikła. Czyżby mały błąd ale także zajawka tego co może być przyszłym miesiącu?
 13. W poprzedniej części jestem do dziś zakochany a po obecnej becie czuję się bardzo zawiedziony. Przez co mój hype spadł prawie do zera..Nie podoba mi się kompletnie drzewko postaci, otwarty świat a nawet graficznie wygląda kiepsko jak i sama nowa Faith do mnie nie przemawiam. Mimo wszystko poczekam na recki ale Day One kompletnie wykluczam... Nie wiem o której godzinie ale wiem że beta kończy się już jutro.
 14. Salwador

  Cuphead

  Zrozumiałem że jednak będą poziomy gdzie będzie się chodziło i zbierało pieniądze itd...
 15. XBOX ONE: 7FKYF-94WDG-CW42V-GWPWQ-KRQVZ
×
×
 • Create New...