Jump to content

The Bouncer


metalcoola

Recommended Posts

Prekursor dzisiejszych gier filmowych. Jedno z pierwszych rozczarowań na PS2, szumnie zapowiedziana gra od Square, po premierze zjechana z góry na dół, przez recenzentów i graczy, miałem niedawno okazje w nią zagrać, i nawet mi się spodobała, ale mogę zrozumieć rozczarowanie, ludzie oczekiwali wspaniałej gry a dostali zaledwie pseudo chodzoną bijatykę, w której cut-sceny trwają więcej niż sam gameplay, o ile dzisiaj taki tytuł od Square Enix nikogo by nie dziwił, tak wtedy, z czasów SNES/PSX, Square był potęgą, tworzył gry z gameplayem trwającym około 60 godzin, z ocenami na poziomie 8-9, a Bouncera, omijając filmiki, można było skończyć w dwie, mało, jak na tytuł za blisko 250 zł. Ja dałem 5.

Link to comment
  • 2 months later...
  • Replies 2
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • 10 months later...

The Bouncer to jedna z tych gier, która przez wielu została zapomniana. Sam złapałem się na tym, że przypomniała mi się pewna gra - właśnie chodzona bijatyka, która była tytułem startowym PS2 - jednak za Chiny nie mogłem przypomnieć sobie jej tytułu. Jestem fanem scrollowanych mordobić (pozostałość po czasach królowania automatów, patrz the Punisher, Cadillacs and Dinosaurs, Metal Slug), dlatego tytuł całkiem przypadł mi do gustu. Jestem jednak świadom, że daleko mu do pełnej krasy AAA, przez co wielu graczy po prostu go nie przełknęło.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.