Skocz do zawartości

Władca Pierścieni : Wojna na Północy


czaq74

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

 

Ostatnio w ramach PS+ dostalem Władca Pierścieni : Wojna na Północy.

Nie jestem fanem swiata wykreowanego przez Tolkiena (przeczytalem tylko pierwszy tom i to ledwo co).

Gra jednak bardzo mi sie spodobala (polaczenie slahera i RPG). Przeszedlem w dwie noce (akurat mam zwolnienie chorobowe :P).

 

Wiem ze na PS3 sa jeszcze inne czesci:

Władca Pierścieni: Podbój

Władca Pierścieni : Wyprawa Aragorna

Czy te gry prezentuja podobny styl rozgrywki? Prosze o opinie ludzi ktorzy grali.

Moze sa jescze jakies inne podobne gry ze swiata WP?

 

Pozdro

Edytowane przez czaq74
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 2
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W grze wystepuje bug uniemozliwiajacy przejscie. Podobno trza pobrac gre i nie instalowac patcha. Niestety ale to nie zadzialalo i tylko pobieralem 6gb bezsensu. Na glitch jest jednak sposob: trza znalezc osobe ktora ma gre niezabugowana, przejsc ten motyw i wrocic do singla.

Wczoraj udalo mi sie kogos znalezc, dostalem dodatkowo topory dla dwarfa warte 20 000 kasy (itemy ktore mam warte sa 800-1000). Takze jezeli ktos chce to moge mu to dac. Moze przy okazji uda sie przejsc ten motyw?

Zawsze jak gram z kims online to dzieja sie dziwne rzeczy. Albo ten typ co dal mi exclusivne itemy, albo bug z bossem: w singlu meczylem sie z jednym, odpalam online, a boss zabugowal sie w podlodze. po glowie dostal pare razy i po nim;).

Gra posiada bledy, ale dla mnie to taki relaksator, odstresowywacz. Ostatnio tak wciagnelo mnie chyba Sudeki (nie mylic z Sudoku).

Odnośnik do komentarza

Władca Pierścieni: Podbój

Władca Pierścieni : Wyprawa Aragorna

to są inne gry, nie kupuj ich

 

w wojne na północy sporo grałem, przeszedłem 4 razy, bardzo fajnie sie gra mimo bugów, ciekawy klimat i ciekawe połączenie slashera z rpg.

 

"podbój" jest dosyć podobny jesli chodzi o typ - jest to slasher, tyle że jest jakoś no... słabszy, ja jestem fanem tolkiena a nie zdzierżyłem w niego grać, wiec wątpie zeby ci sie spodobal

 

"wyprawa aragorna" to zupelnie cos innego, to crap dla dzieci , zakała rodziny, wstyd że takie coś nosi nazwe LOTR

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...