Jump to content

grzybiarz

Użytkownicy
 • Content Count

  19087
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  27

grzybiarz last won the day on November 23 2019

grzybiarz had the most liked content!

Community Reputation

7020 Diamentowy Pies

About grzybiarz

 • Rank
  Mr. Awkward
 • Birthday 09/06/1988

Kontakt

 • Strona WWW:
  www.gracz.2ap.pl

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Zainteresowania:
  chyba tylko gierki

Recent Profile Visitors

19181 profile views
 1. Jak odpiąłeś pena i zagrałeś w Abe’a? Ty te gry wgrywałeś bezpośrednio do konsoli, a nie na usb?
 2. Samą kamerę możesz sprawdzić w tej darmowej, domyślnej apce playroom czy jak to się zwie. Ona wykorzystuje kamerkę do minigierek.
 3. U mnie w bloku co roku jest przegląd. Panowie kominiarze sprawdzają specjalnym urządzeniem czy jest ciąg w kuchni i łazience. Wiec jak zadzwonisz to wcale się nie zdziwią.
 4. Nazwij może Abes, a nie Abe’s Abe możesz tez próbować odpalić w retroarch. Czyli tam musisz zeskanować system/katalog i wskazać ten z grami.
 5. W folderze Games wrzucasz folder np o nazwie Tekken 3 i do tego wrzucasz obraz o nazwie Tekken 3.bin i Tekken 3.cue. Ja nie mam żadnych cyfr w nazwach I Pendrive sformatuj na fat32 i nazwij Sony
 6. Panie, pobierz autobleema z retroarchem: https://github.com/autobleem/AutoBleem/releases Autobleem działa jakbyś miał fabrycznie nową konsolę z tym że ze swoimi grami, a dodatkowo skanuje i sam okładki wrzuca (są w bazie). A jak coś się nie odpala, to bierzesz retroarcha odpalasz i tam masz kilka emulatorów na dany system - bo nie wiem czy wiesz, ale i gry z Pegasusa, SNESa, GameBoya - normalnie odpalisz na konsolce.
 7. Za dwie dyszki ja bym brał. Fajny model jazdy, auta na licencji, warto ograć tego exa twórców Motorstorm.
 8. grzybiarz

  Kiszenie

  A ty jesteś pier.dol.niety nonstop
 9. Maciucha, to nie od razu powod do minucha. Mnie rażą te wydania platinum essentials:) a co tam robi gierka na one? Masz tez Łana?
 10. grzybiarz

  Kiszenie

  A co Ty tam Masorz dałeś do tych buraków? Chrzan?
 11. Słucham sobie tego podcastu i śmieją się z niusów na PPE z tego tytułu np.: https://www.ppe.pl/news/140962/wiedzmin-netflix-bez-polaczenia-gra-o-tron-walki.html
 12. https://images.app.goo.gl/1aLF2fSfTvWsHesM8 ok mam
 13. Ciężko znaleźć na YT, a nie ma mnie w chacie. To chyba jakieś wyzwania online - akurat do tego legendy nie ma. Niektóre punkty (wyścigi), po prostu są zaznaczone jako "AR". I drugie pytanie, gram "tym złym", a nie gliną - czy ukończę grę tylko tym wątkiem, czy potem będę musiał przełączyć się na glinę i jego misje kończyć?
 14. Ech ten cały jutub. W reckach bullshoty, demówek ni ma, i nie poznasz gry przed zakupem, póki nie obejrzysz gameplay na YT
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.