Jump to content


grzybiarz

Użytkownicy
 • Content Count

  17354
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  22

grzybiarz last won the day on February 16

grzybiarz had the most liked content!

Community Reputation

5996 Diamentowy Pies

About grzybiarz

 • Rank
  Mr. Awkward
 • Birthday 09/06/1988

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Zainteresowania:
  chyba tylko gierki

Recent Profile Visitors

17318 profile views
 1. Dźwigasz coś czy skad ta przepuklina?:/
 2. @Mędrzec, jak jesteś znudzony grami, muzyką, filmem, to może daj sobie chwilowy spokój z tym?
 3. ajj ta metka zboczucha będzie się za mną ciągnęła przez lata
 4. dziwnie hipnotyzujące. Od paru dni gdzieś tam przewija się na Spotify, a dziś rano po przebudzeniu miałęm w głowie te dźwięki. Szybko musiałem dodać do ulubionych i z wami się dzielę
 5. gorsze jest chyba dostanie PMki z wielkim kutachem, otwierane przy osobach obok.
 6. Ale jestem głodny. Nie wiem, dlaczego tu zbłądziłem
 7. Ale co, że tu przyjdą ludzie z Pixela? Niby dlaczego? Skąd w ogóle te wszystkie pomysły, że teraz PE będzie miało inne okładki, pisało o komputerach itp... Chociaż w sumie to ostatnie wydaje mi się, że po tej zmianie, zostanie kiedyś wprowadzone.
 8. grzybiarz

  CAPCOM HOME ARCADE

  Wszyscy idą na łatwiznę i biorą gotowe emu, a tak z nimi walczyli
 9. grzybiarz

  CAPCOM HOME ARCADE

  No w sumie takiego kontrolera chyba nie ma. Pograłbym tym na MAME32 z kimś przy piwku
 10. grzybiarz

  CAPCOM HOME ARCADE

  Na co to komu? dla mnie kolejny zbieracz kurzu.
 11. A może te całe te, PS5, tak z łatwością odpali gry z PS4, bo może to takie ulepszone PS4 Pro x2? Na gierki z PS3 bym nie liczył, bo tamtejsza architektura to był koszmar dla developerów. Nawet tyle lat po premierze, nie ma sensownego emu PS3, na PC (tzn jest jeden, ale mała kompatybilność i fpsy).
 12. Babcia ciekawa, ale w sumie o czym miałaby pisać? Dobre jak opowiada, że gra w Uncharted z jakimiś łebkami. "W czwórkę jeszcze z nimi nie grałam, bo oni nie mają, a ja już mam" No w sumie piętnastolatek pewnie jeszcze nie kupił PS4.
 13. I myślą, że jak wrzucą SSD, to nie będzie loadingów? Dziwne, bo ja jakoś na PC mam. Widać szybkość (komp odpalony w 3 sekundy), ale bez przesady. 1 TB SSD jest dość drogie, a dziś musi być minimum 1 TB, skoro już teraz siedzę na dodatkowym dysku zewnętrznym. Rozwój cyfry, tekstury 8K (tiaaa), to będzie sporo zajmowało. Pewnie z 2TB szybko się zapełni. I co tam we wstecznej gry z PS4? Dalej nie będzie CD-ROMu, do gier z PSXa i Audio?
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.