Jump to content

Czy warto?


Recommended Posts

Mi też bardzo się nie podoba polityka Nintendo i zlewanie polskich graczy, ale 3DSa warto kupić i nie ma żadnych problemów przy korzystaniu z usług sieciowych. Przy przeliczeniu cen w eShopie wychodzi nawet że w złotówkach jest taniej. Możesz brać udział w promocjach, zbierać punkty itd. Jedyny minus to wysyłka nagród rzeczowych z Nintendo Club UK, są one wysyłane tylko na terenie UK. Ale można to obejść podając adres znajomego, rodziny, są też firmy które pomagają z zakupami zagranicznymi. Blokada regionalna to rzeczywiście głupia sprawa, zwłaszcza że na poprzednich kieszonsolkach jej nie było. Trzeba sobie zobaczyć jakie gry nie wyszły w Europie, sprawdzić ceny gier z regionu US/Kanda i wybrać co ci bardziej pasuje. Mnie wyszło że wszystko w co chcę zagrać na 3DS wyszło w Europie, lubię mieć grę od razu bez czekania na paczkę. Wybrałem więc zakup w Polsce.

 

PS: Ciekawostka - w kioskach Inmedio, Relay i innych można kupować zdrapki do eShopu 70zł i 120zł.

http://www.epaypolska.pl/epaypolska/produkty/gry/nintendo-eshop-card/

Edited by aux
Link to comment

Warto. Nie wiem co bredzisz o braku eshopu.

Chodziło mi o to, że trzeba oszukiwać podając nie prawdziwy adres, i Polacy nie mają dostępu do wszystkich bonusów, czuje się jak klient gorszej kategorii. Aux: Jednąz moich ulubionych serii jest Phoenix Wright, czytałem, że będzie on dostępny tylko na Eshopie, nie ma żadnego problemu z dostępem do gier z UK Eshopu?

  • Downvote 1
Link to comment
Guest ragus

 

 

Chodziło mi o to, że trzeba oszukiwać podając nie prawdziwy adres,

 

Bzdura.

 

 

Jednąz moich ulubionych serii jest Phoenix Wright, czytałem, że będzie on dostępny tylko na Eshopie, nie ma żadnego problemu z dostępem do gier z UK Eshopu?

 

 

A po co ściągać z UK Eshopu? Ostatnio ściągnąłem Mario & Luigi Dream Team Bros na polskim eshopie za naszą rodzimą walutę PLN.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.