Jump to content

Anomaly 2


Karas

Recommended Posts

  • 2 years later...
  • Replies 1
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Takie mocno średnie to jest. Nie ma oczywiście startu do serii Red Alert, ale po kolei. 14 misji, coraz dłuższych, coraz trudniejszych. Odbijasz palnetę z spod panowania obcych. Dostajesz nowe jednostki i przechodzisz kolejne plansze. NIE MOŻESZ zatrzymać poruszających się już po planszy jednostek, możesz zmienić ich "przejazd", apgrejdować, kupować, sprzedawać. Za każdą misję możesz zdobyć 3 rodzaje medali (za ilośc zniszczonych wrażych wież obcych, za nietracenie swoich jednostek, za czas ukończenia misji), za medale punkty i rankingi. Oczywiście każdy medal dostępny w 3 wariantach: brąz, srebro, złoto w zalezności od tego jak sobie poradziłeś.

Zupełnie nie wiem po co tu wsadzili Platyna, nikt w gruncie rzeczy nie gra online i trzeba sie umawiać na bustowanie trofeów (ktoś chętny? Pisać na PW). Gra po prostu oferuje za mało zawartości, by mieć platynę, wsadzoną tu, jak rzekłem, na siłę.

Ja kupiłem za parę funtów i w gruncie rzeczy nie żałuję, bo mogłem wybrać coś gorszego, a tak proszę bardzo, średniaczek:)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.