Jump to content

Animal Crossing: Let's Go To The City


Figaro

Recommended Posts

Grałem ba nawet dalej gram mam na koncie jakieś 820 godzin i zero nudy. Jeśli chodzi o porównanie do innych części to jest bardzo rozbudowana choć  przy Wild World może się wydawać inaczej bo mało względem niej tam dodali. W sumie jest to część od której zaczynałem i mogę powiedzieć że jest chyba najbardziej czasochłonna przy Population Growing gdzie mam 200 godzin i 415 mebli tu mam ich ponad 700 przy 800 godzinach gry. Myślę że jest to dobra część z perspektywy czasu ale przy New Leaf wszystkie poprzednie są ubogie. Do tej części mam sentyment ze względu że to moje pierwsze AC.

Jeśli o serie chodzi to jest moja ulubione obecnie którą z niesamowitym zacięciem ogrywam. Szkoda że  wersja na n64 nigdy na zachodzie się nie pojawiła ale fakt wersja GC to konwersja + dodatki ale jednak chciałbym zobaczyć jak to się wszystko rozbudowywało. Seria bardzo relaksuje jest przyjemnym kawałkiem kodu. 

Jedyna wada to Guliver przy tak długim czasie gry nie widziałem ufo ani razu wiem jest sposób by go złapać ale ... eh. 

Liczę na sensowne rozbudowanie serii na wii u bo dla tej gry miedzy innymi kupię ta konsolę.  A tak po krótce to : AC:NL>>ACCF>>ACPG>>ACWW :) nie liczę wersji z n64 bo wiadomo nie było jej na zachodzie.

 • Upvote 1
Link to comment
 • 2 weeks later...

U Nooka pracuje się tylko na początku potem jest swoboda. Chyba 5-7 zadań i koniec.

Powysyłaj listy do mieszkańców z prośbą o owoce a potem to już z górki, tylko pamiętaj by codziennie pisać bo nie zawsze dostaniesz owoc kokosy będą na plaży także też zalecam spacer ( morze wyrzuci).

Edited by Xord
Link to comment

kokosów to jeszcze nie widziałem :P ogólnie to w to nie gram już zbytnio, jeno paczę jak luba pyka (uzależniła się). jedyne co robi to łowi, szuka robaków i to wszystko sprzedaje. nawet miasta już nie odwiedza bo nic tam nie ma ciekawego :P Oprócz genialnych występów tego komika, miszcz.

Link to comment
 • 1 month later...

Przykro mi ale wii connect 24 jest wyłączone, już nawet wiadomości nie wyślesz Nintendo wysyłało maila z podziękowaniami jakiś czas temu. A łączy się prosto wchodzić do bramy zagadujesz do tego po prawej i tam tez jest opcja dodawania friend code, jak chcesz by ciebie odwiedzili otwierasz bramę i czekasz gra poiformuje o nowym przybyszu no ale to już nie aktywne jest. Na Wii tylko sklep jest aktywny ale pewnie tez już nie długo.

Link to comment

Wysyłaj listy z prezentami najlepiej ja tak dostałem wszystkie rodzaje po za kokosami które spotkać można na plaży czasami jak morze wyrzuci. Najłatwiejszy sposób slji swoje natywne owoce a w zamian dostaniesz coś od losowego mieszkańca tylko pamiętaj by słać najlepiej przed 12 w południe.

 • Upvote 1
Link to comment

Ehh, moja luba spróbowała Twego sposobu i ma parę pytań - zdaje się, że nie wie jak komuś wysłać prezent. Pisze list, wybiera mieszkańca, ale gdzie tam wybiera się prezent, to nie wie. I mówisz o mieszkańcach mojej wioski? Oni mieliby inny rodzaj owoca?

 

edit: ok, już wiem

Edited by Figaro
Link to comment
 • 1 month later...

Spokojnie co 3 dzień jak zerwiesz nowe 2 się na pewno pojawią:) Oczywiście nikt ci nie broni stworzenia małej plantacji choćby 12 palm :P Tyle że to mało opłacalne lepiej zainwestować w inne owoce których jest o 1 więcej. Ja mam jakoś chyba 200k na drzewach ale po otrzymaniu złotej konewki nie bawiłem się dalej w trzymanie perfect town więc tak zostało a teraz już  nie gram w tą edycje.

Link to comment

Ogólnie są tu złote i srebrne narzędzia ale o tym się przekonasz :P  Jedyna droga obecnie by mieć inne owoce to właśnie listy net odłączony więc nie wiele zostaje a to jest droga jaką ja je zdobyłem i to w mniej niż 1 miesiąc:) Co do złotej konewki to jest to nagroda za Perfect Town i utrzymanie go przez 14 dni trzeba kwiatki podlewać usuwać chwasty co takie znowu trudne nie jest ale dojście do tego trochę daje do myślenia z tym że na necie są sposoby ja wykonałem po swojemu bez dzielenia miasta na akry niczym w Population Growing. 

Gdybyś się pojawił na początku roku to tylko podali byśmy sobie FC i wysłał bym ci kilka / naście owoców mam tego od #$%. Można było słać listy z prezentami do obcego miasta tego nawet w NL nie ma już a szkoda.

Edited by Xord
 • Upvote 1
Link to comment

Dotacje uuu to jest droga sprawa chyba by dostać ostatni item piórko tęczowe jeśli dobrze pamiętam to trzeba wydać 750mln :/ jak to zrobić jak zarobić taką kasę eh wole nie wiedzieć. Save mam na Wii u ale chyba już nie odpalę tej gry czekam na edycje Wii u ogrywając NL. Ogólnie jak nie jesteś no lifem co to nawet z domu nosa nie wystawi przez okno olej te dotacje no chyba że lubisz tak cisnąć a najlepsze że jak zbierzesz na koncie 999.999.999 dostaniesz bankomat do domu ale weź to uzbieraj :/ Ja nawet Piggy Bank (świnka skarbonka) nie zrobiłem choć jestem w połowie drogi mam ponad 5mln na koncie i na nic ich nie wydaje ba nawet jak robiłem zakupy to starczała mi kasa z kamienia i fossili.

 • Upvote 1
Link to comment

Musisz postarać się o invitke tam jest Crazy Red. Z czasem ją dostaniesz ale właśnie nie pamiętam kiedy ;) Od przystanku po prawej jest Reseti tylko w losowy poniedziałek o 20 ma otwarte sprawdzaj co tydzień. Jakoś tak z Ressetim było tam coś do zebrania jest ciekawego w każdym razie.

 • Upvote 1
Link to comment
 • 4 months later...

Gram w wersję city folk. Dopiero zacząłem, zrobiłem misje u sklepikarza, nazbierałem kwiatków i jabłek a potem mu je sprzedałem. Kupiłem wędkę, konewkę, łopatkę. Tu moje pytanie: Jak łapać ryby? Bo zarzucam wędkę, jest branie, ale nigdy nic nie wyciągam. Próbowałem machać willotem by zaciąć rybę (tak jak to w prawdziwym wędkarstwie:P) ale nic się nie dzieje. Tylko przycisk A powoduje wyciągnięcie żyłki z wody, ale nigdy rybka się nie łapie. I następne pytanie co tu robić można potem? Jak odkryć nowe meble i inne przedmioty?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Recently Browsing   0 members

  • No registered users viewing this page.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.