Jump to content

Kosmos

Użytkownicy
 • Content Count

  5115
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Kosmos last won the day on January 18 2018

Kosmos had the most liked content!

Community Reputation

2201 Diamentowy Pies

About Kosmos

 • Birthday 05/24/1990

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Lublin
 • PSN ID:
  Cosmoss90
 • Steam ID:
  cosmos1990j

Recent Profile Visitors

8637 profile views
 1. No skończył się, zanim się zaczął. Mimo wszystko sezon w pełni, a mamy kilku kandydatów do kryształowej kuli. Będzie się działo.
 2. Ale tych leszczy rozyebał 7x z rzędu na podium.
 3. Wleciały te kiełbaski z boczniaków. Do tego fasola z sosem heinz. Rewelacja.
 4. A to kolejny, chyba polski projekt. https://store.steampowered.com/app/1219650/KPoint_Ski_Jumping/?fbclid=IwAR3zCvFrmxgn3EaCWkkJr9nl2S41KvStS2mj1vueh_HKcYvxPusOH2gGACE U mnie na tapecie DSJ4. Fizyka lotu jest naprawdę spoko.
 5. Kosmos

  Windows 10

  Dzięki panowie. Skanuje komputer, a wieczorem skoczę po sprężone powietrze. Nie pamiętam kiedy zaglądałem do wnętrza obudowy, więc faktycznie tu może być przyczyna.
 6. Kosmos

  Windows 10

  Ostatnio komputer wyłącza mi się przy grach, które spokojnie powinien obsłużyć. Czasem nawet po włączeniu nie przechodzi do ekranu z wpisaniem pinu tylko po prostu zatrzymuje się na ekranie powitalnym. Zdarza się tak, że resetuje się ot tak, po prostu. Sterowniki karty graficznej aktualne. Może to jakiś wirus, jeśli tak to, czym przeskanować. Albo jaką diagnostykę wykonać? edit: dodam, że wywalanie z gier poprzedza zawiecha grafiki i dźwięku. Jeden i ten sam dźwięk powtarza się kilkukrotnie w odstępie jakichś milisekund, dając efekt irytującego szumu. Wiem, że podstawowe pytanie, ale moja moja wiedza na takie tematy zakończyła się na Windowsie XP
 7. W niedzielę polski skoczek Andrzej Stękała zaliczył niezwykle pechowy start w Bischofshofen. Polak spadł z 4. na 27. miejsce. Okazuje się, że nieudany skok spowodowany był bardzo niecodziennym zdarzeniem. Polak zahaczył butem o belkę startową i jeszcze na rozbiegu sprawdzał, czy jego wiązania pozwalają na bezpieczne skoki. Dokładnie to samo przytrafiło się kilka lat temu Aleksandrowi Zniszczołowi.
 8. Kosmos

  bieganie

  Są u mnie na siłce ergometry. Rozbolały mnie plecy i chuy z tego wyszedł. Trzeba jeszcze raz dać sobie szansę.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.