Skocz do zawartości

FIFA 14 Ultimate Team


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie, myślałem że to u mnie tylko ten problem występuje. Wczoraj mnożnik do 0.50 za mecze zjechał bo co chwile mnie rozłączało, padaka w ujj.

Potrzebuje 2-3 grajków do składu z BPL na LM,CAM i RM do formacji 4-1-2-1-2 jakieś pomysły? Budżet 160K na trzech grajków, obecnie mam Yaye na CAM ale to nie jest dobry pomysł.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Suarez jest niezły, ale w sumie bez szału - karta taka sama jak w '13, trochę za mało zabójczy strzał (na onlinowych Cechów i Neuerów), chyba że mu dokręcisz jakimś mocnym chemistry stylem

 

natomiast IF Suarez to kocur straszny - grałem raz przeciwko takiemu i mnie zniszczył, przepływał pomiędzy obrońcami po prostu i finesse zza pola karnego w okno ehhh tego bym brał :)

 

alternatywy to Eto'o, IF Adebayor (dominator w powietrzu), van Persie, sam będę chciał sprawdzić BPL team z Ade/RvP

 

PS. mój obecny team http://www.easports.com/uk/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=b4hTE1uonKSbD:ps3

 

1656372_1430996747143926_475022563_n.jpg

 

ten pan jest anomalią :yes:  najlepszy grajek jakiego miałem od dawna, strzał ma na poziomie Ronaldo, teraz go popsułem trochę chem stylem hunter - podkręciłem strzał i lecą za mocne rakiety, także wrócę do engine bo jego defaultowe szczury po ziemi znacznie lepiej karają :)

 

 

Lewego długo nie mogłem ogarnąć, ale w końcu znalazłem chem style który idealnie pasuje (hawk) i w końcu zaczęły wpadać główki, do tego nadaje się idealnie do zastawiania w polu karnym z L2 a wtedy ktoś inny wbiega w pole karne i setka gotowa

 

Alaba i Piszczu z shadow są nie do przejścia online, już praktycznie nie tracę bramek z główek dzięki temu że oni kasują wszystko co idzie ze skrzydeł

 

największe zaskoczenie - Kroos, ten strzał co on ma nieraz mi uratował dupe, chętnie bym wziął go w wersji IF ale czaję się na IF Thiago...zobaczę jeszcze

 

następny team po nim to BPL, a potem to już WorldCupowe hybrydowe projekty Belgio-Brazylio-Polsko-Niemcy :)

Edytowane przez nero2082
Odnośnik do komentarza

No nero2082 masz racje, Reus jest za(pipi)isty w FIFA14, w 13 gralem nim jako ST bo tam chodziło wszystko o pace, a nie dość ze ma predkosc to jeszcze potrafi kopnąć
ale jest jeszcze jeden piłkarz który tak mi się spodobał ze musiałem go mieć w drużynie, HULK!! to jest dopiero maszyna, 90 sily, 86 predkosci i 85 strzały, nie do pokonania zawodnik
odpycha se wszystkich LB i wali potem petarda z przed pola karnego, nawet to nagrałem:

http://www.youtube.com/watch?v=GuLAOnCLBcc

Wiec miałem maly dylemat, jak mieć Reus i Hulk razem w drużynie jako LF/RF, ale tez mieć obronę która nie będzie wpuszczać każdej lecącej główki
i wymyśliłem takie coś:

http://www.easports.com/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=hzQIwjyAnKScf:ps3

 

To jest mój ULTIMATE TEAM hehe

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

FUT uzależnia.. zacząłem grać dopiero od 14, ale ten tryb to po prostu poezja. Marzy mi się combo PS 4 + Fifa 14... na razie pykam na PC i jest całkiem klawo, aczkolwiek wkurza mnie drewnianość tej gry na PC.. czasami się traci bramki totalnie z dupy, ale trudno.. Nie przeszkodziło mi to w nabiciu ponad 300 godzin od premiery. Może ktoś ma ochotę na jakieś pink slipsa ? :D brakuje mi kasy :P skład teraz też mam średni, więc ryzyko nie za duże ;) 

Odnośnik do komentarza

 

Kto sie zrzuca na autobuyera do fifki ?;d

 

Gdzie jest?

 

 

I czy wam tez tak zamula rynek transferowy + nie wyszukuje nikogo jak wpiszecie cene?

 

w internetach tylko jest drogi, w sumie sa 2 takie liczace sie.

Jeden abonamentowy a drugi na caly okres trwania danej fifki i tez drogi, ale jak sie popchnie coinsy na allegro to sie zwroci

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.