Jump to content

GTA V - bug niepozwalajacy na ukonczenie fabuly


easye

Recommended Posts

Mam niemały problem, gdyż przez niego nie mogę kontynuować trybu fabularnego.
Mam misję z napadem na bank, którą rozpoczynamy w Klubie ze striptizem. Problem w tym, że klub jest zamknięty i w żaden sposób nie mogę się tam dostać. Poprzednią misję, która zaczynała się w tym miejscu (przygotowanie do skoku) udało mi się rozpocząć, gdy zmieniałem postać na Trevora, a on akurat znajdował się już w środku, więc miałem niezłego farta. Nie mogę na żadnej z postaci wejść do tego klubu, ochrona mnie wyrzuca.

Czy macie jakikolwiek sposób co mogę z tym zrobić? Ciągle przełączam postacie, aby złapać Trevora znajdującego się w klubie, 2 razy mi wyszlo i niestety, zaatakowala mnie ochrona.

Ktos miał cos podobnego ?

Link to comment
  • Replies 5
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

wbiegłem na sile trevorem, wcześniej starałem się ustawić Franclina nablizej klubu, w moemencie gdy ochrona mnie zaczela okladac podbiegłem do lodówki wciskając strzałki na d-padzie i jakos misja wystartowala.

Niektorzy robia jeszcze większe kombinacje - staja Trevorem na dachu, przelaczaja się na innego bohatera, by za moment wrocic do Trevora, mi niestety to nie pomoglo, bo mimo tego, ze siedział w klubie misjia nie chciała wystartować.

Link to comment

hmm a resetowałeś konsole, czy coś z sejwami? spróbuj zastrzelić ochrone i tam wbić, zresztą dziwny bug.. albo zacznij z 3 misje wcześniej i jak dojdziesz do tej z klubem zobacz czy dalej nie możesz wejść

Edited by mersi
Link to comment

mi się udało, ale czytałem, ze dużo osob ma z tym problem.

Miałem save wcześniejszy, ale wydaje mi się, ze ktoś zaladowal i miał ten sam problem. Ludzie pisza petycje na oficjalnym forum GTA, możliwe, ze po której aktualizacji to się z(pipi)alo, bo Ci co wcześniej ukończyli gre nie mieli z nia większych problemów.

Link to comment

Znajomy ma strasznie dziwny problem, ukończył 41 misji, a ostatnią jaką miał to była ta misja: http://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=1376&PART=1600 i po jej ukończeniu nie ma żadnej dostępnej misji :| najdziwniejsze jest to, że w tym poradniku ta misja jest dopiero jako 58, tak samo dziwne jest to, że on jeszcze wcale nie miał misji związanych z tym skokiem: http://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=1376&PART=1530 a już miał przygotowującą do następnego skoku. Próbował jeszcze raz przechodzi tą ostatnią misję jaką miał i nic to nie dało ktoś ma jakiś pomysł jak ruszyć fabule do przodu? 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.