Jump to content

easye

Senior Member
 • Content Count

  10713
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

easye last won the day on April 18 2018

easye had the most liked content!

Community Reputation

2184 Diamentowy Pies

About easye

 • Rank
  Blacharz 2018
 • Birthday 03/10/1983

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  W-Wa
 • GamerTag:
  easye PL
 • PSN ID:
  easye_PL
 • Steam ID:
  easye_pl
 • Origin ID:
  IziIPL

Recent Profile Visitors

21357 profile views
 1. Chyba nie. A komputera do kolegi nie możesz zabrać?
 2. https://lowcygier.pl/sprzet-gamingowy/playstation-5-dostepne-w-neonet-konsola-ps5-w-zestawie-z-grami-od-2858-zl/
 3. image.png.b5a6a91c76842ad4944f2150ed33c86b.png

  1. Paolo de Vesir

   Paolo de Vesir

   a dzie mesturbancja?

  2. Widget

   Widget

   Historia mojego życia

 4. easye

  Outriders

  No ja nie przebrnąłem do konca, ale myślę, że gra ma szanse osiągnąć jakis tam sukces jak tylko przejdzie na model Free To Play...
 5. easye

  Outriders

  No chyba ze gra i gameplay będą rewelacyjne.
 6. Byl dluzej czy jak ps5, 2 min w sklepie?
 7. A mi się nie chce wierzyć, że zrobią telewizor na poziomie najwyższych modeli LCD jak ZD9 i będzie kosztował 5 kola.
 8. No i finał także mnie nie zawiódł, ostatnio tak dobrze z singlem coda bawiłem się przy 1 części Black Opsa. Szkoda tylko, że misji z zagadkami (które dla każdego gracza są inne) jest tak niewiele.
 9. Tym co każdy - sprawdzili co im zalega na magazynach.
 10. Przeplotu w 4k to juz raczej nie naprawia, dlatego wydaja te swoje glupie oświadczenia o stosunkowo nowej technologi i wyborze miedzy płynnością, a jakością obrazu. Vrr i Alm dadzą na pewno, choćby miało to dzialac jak ich 4k w 120 fpsach, bo nie chcą mieć zwrotow telewizora, który podobno calkiem niezle się sprzedal.
 11. No nie potrzebnie chlop traci energię na rozmowę z serwisem i telefony do sklepu, w których każdy pracownik ma pewnie mniejsza wiedzę techniczna na temat telewizorów niz on. Później poczytam, sam w tyg składam kolejna rekojmie, jak tylko MM oficjalnie mi odpisze. Swoja droga dzisiaj pojawiła się jakas aktualizacja do SH90.
 12. Ja jak zwykle na odwrót – naczytałem się w temacie, że gra jest znacznie gorsza od poprzedniczki, że multi jest słabsze, że kampania krótka i całe szczęście postanowiłem sam sprawdzić. Po tych paru h jestem podoba mi się niemal wszystko – od rewelacyjnie prowadzonej kampanii fabularnej, po fajne multi, jak i tryb zombie który nie wiem czy przez lepszy feeling strzelania, lepszą płynność wydaje się znacznie lepsze niż w poprzednich częściach. Wole zdecydowanie tak zrobioną fabułę, nawet o połowę krótszą, niż strzelanie bezustannie respujących się przeciwników przez 10 h. Tutaj
 13. Tryb 4k/120hz działał z przeplotem - rozdzielczość nie jest natywna, przez co gołym okiem widzisz, że np. czcionka nie jest ostra tak jak powinna być. Obraz zdecydowanie jest wyraźniejszy przy 4k/60, ale Sony twierdzi, że to stosunkowo nowa technologia i siedząc z 3m tego tak nie widać, daje graczom możliwość wyboru między płynnością a jakością obrazu Technicy to samo mi napisali mniej więcej, w ogóle nie ustosunkowali się do reklamacji, w skrócie napisali, że jeżeli chce wyświetlać na telewizorze tekst, to żebym zmienił tryb na 4k/60. xD No nie po to kupiłem telewizor 4k/12
 14. Ja dzisiaj zacząłem batalie z MM o obniżenie kwoty telewizora SH90. Już wiem jaka będzie 1 odpowiedź, bo czytałem pismo techników Sony, więc czekam na oficjalną odpowiedź i w tyg. składam 2 reklamacje z tytułu rękojmi. Jestem zadowolony z telewizora, ale sam fakt, że odwalili manniane z przeplotem przy 4k/120 hz, a teraz udają, że w sumie nic się nie stało, że jest to nowa technologia i tak może być mnie wqrwia.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.