Skocz do zawartości

Persona Q: Shadow of the Labyrinth


Gość Sycho141

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sycho141

Przed chwilą Atlus zapowiedział spin-off serii Persona (która jest spin-offem serii Shin Megami Tensei) ekskluzywny dla konsoli Nintendo 3DS. Tytuł nazywa się Persona Q: Shadow of the Labyrinth i jest dungeon crawlerem, w którym pojawią się obok siebie postacie z Persony 3 i Persony 4. Za projekt odpowiada drugie studio Atlusa, odpowiedzialne za serię Etrian Odyssey, a nad projektem czuwa Daisuke Kaneda - reżyser Etrian Odyssey IV. Gra ukaże się w Japonii 5 czerwca 2014 roku. Data premiery w Europie i Ameryce nie jest znana.

http://www.youtube.com/watch?v=etfqRXPXbQQ

Oficjalna strona gry. 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Troszkę info o grze:

 

Persona Q: Shadow of the Labyrinth will be taking place in Yasogami High School, the same school of Persona 4, where a mysterious tower appears out of nowhere. According to the rumors, whoever hears the bell will face death.

 

In Persona Q: Shadow of the Labyrinth, you’ll be exploring a labyrinth with a five-man party of different chibi-style Persona 3 and Persona 4 characters.

 

There will also be new characters who’ll be making a debut to the series in the game. Additionally, there will also be various school events, where all the characters will be seen interacting with each other.

 

The game will be produced by Katsura Hashino, and directed by Daisuke Kanada. The character designs will be done by Shigenori Soejima, and music composed by Shoji Meguro, just like the main Persona RPG series.

 

Persona Q: Shadow of the Labyrinth is slated for release on June 5th, 2014 for Nintendo 3DS.


Read more at http://www.siliconera.com/2013/11/24/persona-q-shadow-labyrinth-takes-place-yasogami-high-school/#GwWbhm8hbyGF22vx.99

 

Cóż spodziewałem się czegoś innego niż wariacji na temat Etrian Oddyssey ale może nie będzie to takie złe. Choć szczerze to wolałbym nowe postacie, a nie wracające te z P3/4.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 10 miesięcy temu...

Premiera tuz tuz a tu taka cisza. Ja mam dylemat, edycja standard czy kolekcjonerska. Niby fajne to etui na 3ds XL, ale nie wiem czy bedzie pasowalo do 3ds NEW. Soundtrack to standardowo 3-4 piosenki wiec bezwartosciowe.

Można gdzies u nas limitkę zamówić?

Jak nie to się wstrzymam z zakupem do czasu przejścia P3P, już listopad  - do końca już chyba blisko :)

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...
Gość DonSterydo

Jako psychofan Persony 3 i 4 muszę powiedzieć, że Persona Q daje radę i to mocno :) Dla mnie strzał w 10. Obawiałem się trochę tego widoku z pierwszej osoby, ale jest super. Klimat Persony wylewa się z ekranu konsoli.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Don a jak to się ma do Etriana ?? Na DS bardzo lubiałem rysować mapy i była to dla mnie główna atrakcja tej gierki. Jak ten motyw został przdstawiony w PQ?

 

Nie grałem nigdy w to i nie mam pojęcia co to za seria :) 2DS to mój pierwszy handheld ever. Ale co do samej mapy - na pewno nie jest to zbędny ficzer, bez niej ani rusz, szczególnie gdy trzeba odkryć 100% mapy żeby otworzyć specjalne skrzynie na każdym piętrze. Tak więc siedzę i non toper mazajam sobie czerwoną ścieżkę na mapie, nanoszę ikonki schodów, przejść pomiędzy ścianami, ważnych miejsc itp. Zabawa mapą to integralna część rozgrywki.

 

Nie wiem czy takiej odpowiedzi oczekiwałeś, ale tyle mogę napisać :) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...