Jump to content

Persona Q: Shadow of the Labyrinth


Guest Sycho141

Recommended Posts

Guest Sycho141

Przed chwilą Atlus zapowiedział spin-off serii Persona (która jest spin-offem serii Shin Megami Tensei) ekskluzywny dla konsoli Nintendo 3DS. Tytuł nazywa się Persona Q: Shadow of the Labyrinth i jest dungeon crawlerem, w którym pojawią się obok siebie postacie z Persony 3 i Persony 4. Za projekt odpowiada drugie studio Atlusa, odpowiedzialne za serię Etrian Odyssey, a nad projektem czuwa Daisuke Kaneda - reżyser Etrian Odyssey IV. Gra ukaże się w Japonii 5 czerwca 2014 roku. Data premiery w Europie i Ameryce nie jest znana.

http://www.youtube.com/watch?v=etfqRXPXbQQ

Oficjalna strona gry. 

  • Downvote 1
Link to comment

Troszkę info o grze:

 

Persona Q: Shadow of the Labyrinth will be taking place in Yasogami High School, the same school of Persona 4, where a mysterious tower appears out of nowhere. According to the rumors, whoever hears the bell will face death.

 

In Persona Q: Shadow of the Labyrinth, you’ll be exploring a labyrinth with a five-man party of different chibi-style Persona 3 and Persona 4 characters.

 

There will also be new characters who’ll be making a debut to the series in the game. Additionally, there will also be various school events, where all the characters will be seen interacting with each other.

 

The game will be produced by Katsura Hashino, and directed by Daisuke Kanada. The character designs will be done by Shigenori Soejima, and music composed by Shoji Meguro, just like the main Persona RPG series.

 

Persona Q: Shadow of the Labyrinth is slated for release on June 5th, 2014 for Nintendo 3DS.


Read more at http://www.siliconera.com/2013/11/24/persona-q-shadow-labyrinth-takes-place-yasogami-high-school/#GwWbhm8hbyGF22vx.99

 

Cóż spodziewałem się czegoś innego niż wariacji na temat Etrian Oddyssey ale może nie będzie to takie złe. Choć szczerze to wolałbym nowe postacie, a nie wracające te z P3/4.

Link to comment
  • 1 month later...
  • 10 months later...

Premiera tuz tuz a tu taka cisza. Ja mam dylemat, edycja standard czy kolekcjonerska. Niby fajne to etui na 3ds XL, ale nie wiem czy bedzie pasowalo do 3ds NEW. Soundtrack to standardowo 3-4 piosenki wiec bezwartosciowe.

Można gdzies u nas limitkę zamówić?

Jak nie to się wstrzymam z zakupem do czasu przejścia P3P, już listopad  - do końca już chyba blisko :)

Link to comment
  • 8 months later...
Guest DonSterydo

Jako psychofan Persony 3 i 4 muszę powiedzieć, że Persona Q daje radę i to mocno :) Dla mnie strzał w 10. Obawiałem się trochę tego widoku z pierwszej osoby, ale jest super. Klimat Persony wylewa się z ekranu konsoli.

  • Upvote 1
Link to comment
Guest DonSterydo

Don a jak to się ma do Etriana ?? Na DS bardzo lubiałem rysować mapy i była to dla mnie główna atrakcja tej gierki. Jak ten motyw został przdstawiony w PQ?

 

Nie grałem nigdy w to i nie mam pojęcia co to za seria :) 2DS to mój pierwszy handheld ever. Ale co do samej mapy - na pewno nie jest to zbędny ficzer, bez niej ani rusz, szczególnie gdy trzeba odkryć 100% mapy żeby otworzyć specjalne skrzynie na każdym piętrze. Tak więc siedzę i non toper mazajam sobie czerwoną ścieżkę na mapie, nanoszę ikonki schodów, przejść pomiędzy ścianami, ważnych miejsc itp. Zabawa mapą to integralna część rozgrywki.

 

Nie wiem czy takiej odpowiedzi oczekiwałeś, ale tyle mogę napisać :) 

Link to comment

No to polecam Ci poczytać coś o serii Etrian Odyssey. Jest chyba nawet remake jedynki na 3DS. Jak podoba Ci się eksploracja i rysowanie mapy to EO powinno Ci się spodobać. Może nie od razu po PQ żeby nie zmęczyć materiału ale kiedyś jak już zechce Ci się bawić w rysowanie znowu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.