Jump to content

Jeez_PS

Użytkownicy
 • Content Count

  746
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

265 Wybraniec

About Jeez_PS

 • Birthday 05/09/1986

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • GamerTag:
  Jeez XB
 • PSN ID:
  Jeez_PS
 • Nintendo ID:
  Jeez-PS

Recent Profile Visitors

1862 profile views
 1. Chcę ten dywan z anusem miśka.
 2. Jeez_PS

  Gojira

  Jest dobrze. Płyta 30 kwietnia.
 3. Estel pisze że switch słaby bo nie ma w co grać bo nie lubi słabo działających na nim multiplatform i exów - to pytam co zostaje.
 4. @estelCo zostaje do grania na switchu jak się wywali multiplatformy i exy od nintendo?
 5. Recenzje Tima Rogersa - chyba ma nowy kanał https://www.youtube.com/channel/UCjKSoJlPgcK6BmoSqXpj5xQ Oglądam właśnie najnowszy - 6h recenzja fakyn Tokimeki Memorial xD
 6. Jeez_PS

  Hades

  Co takiego trzeba zrobić aby uzyskać true ending? Udało mi się już raz uciec za 17 chyba razem, miałem dużo szczęścia i sporo dotów nawaliłem na ostatniego bosa :). wczoraj próba numer 28 i padłem znowu w finale. Wygląda na to że gra się nie chce skończyć. Cały czas nowe dialogi, nowe warianty bossów czy nawet całkiem nowe potyczki z bossami. O upgradach broni nie wspominając.
 7. @LabtecTe karty to kupiłeś wszystkie? Dobrze widzę ze nawet z folii nie trzeba ich wyciągać? Kiedyś kupiłem takie karty z kompletem amiibo zeld i nie wyglądały tak dobrze.
 8. Hades jest za 80 zł. Warto? Póki co wziąłem Bloodstained: Curse of the Moon za 20 zł z promki i też polecam tak zrobić.
 9. Może chodzi o kostium ze Spider-Verse? Po wybraniu domyślnie podczytuje umiejętność "klatkowania" i po zmianie kostiumu na inny trzeba też tę umiejętność podmienić.
 10. @Dave Czezky Jest szansa na dobrą cenę w idealnym niebieskim?
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.