Jump to content

Saturday Night Live


tk___tk

Recommended Posts

variety show twardo trzymające się na antenie od lat 70tych. ma lepsze i gorsze momenty, ale jednak zawsze dostarcza. dzieło lorne'a michaelsa pozwoliło rozwinąć karierę szeregowi pierwszologiowych komików amerykańskich których teraz oglądamy w hollywoodzkich hitach czy też wielokrotnie nagradzanych serialach. na przestrzeni ostatnich paru lat obsada została kompletnie wyczyszczona z filarów w postaci wiig, armisena, hadera, sandberga czy sudeikisa, a niedługo bo już na początku roku seth myers przeprowadzi się do studia late show aby zająć miejsce weterana - jaya leno. ja widzę jednak światełko w tunelu bo kilka nowych twarzy ma potencjał do stworzenia kolejnej generacji zaje.bistych skeczy. czy oglądacie czy też nie na pewno dotarły do was chociażby digital shorty ekipy z lonely island bo cieszą się niesamowitą popularnością. tutaj wrzucamy hity i dyskutujemy na tem nowych odcinków.

 

na początek jedna z flagowych postaci billa hadera - stefon. siła tych skeczy jest mistrzowskie połączenie dwóch stereotypów doprowadzonych do całkowitego ekstremum i trollowanie billa przez gości od telepromptera kiedy to zmieniają mu kwestię, albo wrzucają żarty o których nie miał pojęcia a ten musi się dostosowywać, a my oglądamy jego pocieszne próby utrzymania fasonu.

 

 

zapraszam do dyskusji!

Edited by tk___tk
Link to comment
  • Replies 2
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

SNL to sinusoida, bo jak ktoś jest dobry to odchodzi. Skecze trzeba oglądać na bieżąco, bo zazwyczaj komentują aktualne wydarzenia i odcinki sprzed roku mogą być mało zabawne. Poza tym Jaya Leno (który prowadzi Tonight Show) zastąpi Jimmy Fallon (który prowadzi Late Night with Jimmy Fallon), a Fallona Myers.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...