Jump to content

Shankor

Użytkownicy
 • Posts

  3812
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Shankor last won the day on January 7 2020

Shankor had the most liked content!

Reputation

979 Nie-random

About Shankor

 • Birthday September 9

Informacje o profilu

 • Member Title
  Premium Member™
 • Płeć:
  mężczyzna
 • PSN ID:
  Szakirowicz
 • Steam ID:
  Shankor

Recent Profile Visitors

2386 profile views
 1. Shankor

  PC'Origin

  Ogarnij się typie. Tu jest właściwy temat: Na stronie FIFY 22 wyraźnie jest napisane, po polsku, że gra jest dostępna w abonamencie EA Play Pro. Ja pierdolę, ludzie są coraz głupsi...
 2. Ta postać to jawny atak na orientację silnie heteroseksualnych mężczyzn.
 3. No to mnie właśnie rozpierdala. Jakoś u Nieców i innych na zachodzie dało się już puścić, a my jak te pachołki czekamy. A potem wielkie zdziwienie, że Polacy nie chodzą do kin.
 4. Kiedy Messi po zmianie nie przybił piąteczki z trenerem, wiedz że coś się dzieje.
 5. Rozumiem, że polski dystrybutor czeka do 22 października, żeby każdy zainteresowany mógł na spokojnie zobaczyćw domu i zdecydować czy iść do kina.
 6. W tej części też są questy z ograniczeniem czasowym? Bo trochę mnie to irytuje w grach.
 7. Najlepiej będzie jak zrobią z tego fpp i klona Skyrima.
 8. Umówmy się już teraz. Nikt nie chce kopiuj- wklej, a filmy Marvela tak teraz wyglądają. Ale... Punisher od ND, PEGI18, flaki, tortury, finishery. E-Jezusie jestem mokry.
 9. Mogliby zrobić remake obu części, przywrócić wyciętą zawartość z dwójki, ale pewnie będą chcieli ludzi wydoić dwa razy.
 10. Dla Moon Knight trwają zdjęcia dla serialu (Oscar Isaac), Blade będzie się kręcił w przyszłym roku (Mahershala Ali). Przygotowują grunt.
 11. Kurczę, ja jeszcze jedynki nie zacząłem. A sobie obiecałem... może jak skończę Control z Epica.
 12. Z tego co pamiętam w jedynce najlepszy miecz 2h to zguba pająków (+2) czy coś takiego. On był gdzieś na wczesnym etapie gry, ale nie pamiętam gdzie dokładnie.
 13. Jprdl. Gdyby Lewy nie przebiegł połowy boiska najpierw do boku, potem znowu do środka, w międzyczasie objechał 2 przeciwników, następnie piłka na pierwszy metr to kurwa ten mecz to dramat.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.