Jump to content

Shankor

Użytkownicy
 • Content Count

  3655
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Shankor last won the day on January 7

Shankor had the most liked content!

Community Reputation

914 Nie-random

About Shankor

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Steam ID:
  Shankor

Recent Profile Visitors

1929 profile views
 1. Nowa wersja (na PC) jest trochę zjebana, bo to port ze switcha. Jest na nowszej wersji silnika, woda wygląda trochę lepiej, jest inne oświetlenie ale tekstury są w niższej rozdzielczości.
 2. Zrób stress test programem, który na bieżąco robi log. Zobaczysz co się grzeje, ile prądu gdzie idzie itd.
 3. O tak. Dawać mi tutaj płatne online, którego nie chciałem ruszać nawet za darmo. Mmmmmm. Smaczne.
 4. Bez kitu. Jeśli o.g. seniorzy mają ból dupy i lubią wąchać własne pierdy, to zostawić ich tak jak było, a nowej rangi nie robić w ogóle. Wiele hałasu o nic.
 5. Sam fakt, że na PS5 będą "rozdawać" GTAO pokazuje, że monetyzacja idzie świetnie i nie ma sensu robić nic nowego. Dodadzą mapkę i już kasa będzie lecieć na nowo.
 6. Uuuu. Chyba zaczyna się sraczka spowodowana popularnością GPU. Mam nadzieję, że rzeczywiście coś przygotowują, spokojnie mogliby wrzucić wszystkie exy z PS3. Konkurencja dla wszelkich usług będzie z korzyścią dla n(m)as. za: https://ithardware.pl/aktualnosci/sony_szykuje_wlasna_odpowiedz_na_xbox_game_pass_to_sugeruje_jim_ryan-14104.html?fbclid=IwAR3Wi1Erfg5phNP8ZuSGiHJ3wfTksBSBZy7W4SdIhw-zXVnTzuOaArJ-kOI https://tass.com/economy/1225233
 7. Shankor

  Wódka

  No i cyk. Holenderski ster.
 8. Shankor

  Wódka

  W tej cenie wolę Seagram's.
 9. Shankor

  Wódka

  Jeśli mam być szczery to ten gin jest przeciętny. Trochę zbyt mocny spirytusowy posmak, ale ogólnie z tonikiem ujdzie. Butelka jest bardzo ładna. Do Zawiercia nie pojadę wytłumaczyć Ci tego ręcznie.
 10. W świecie, gdzie po ziemi stąpa Henry Cavill nagrodę wygrywa Jordan...
 11. Nigdzie nie napisałem, ani nigdzie nie było mowy o tym, że Wanda nie żyje. Kobita na trailerze to dla mnie jakiś random grany przez Kathryn Hahn.
 12. Na trailerze było, w 53 sekundzie wychodzi na to że pomiędzy Infinity War, a Endgame.
 13. "Badania wykazały, że Ansu Fati uszkodził łąkotkę w lewym kolanie. Plan rehabilitacji i leczenia będzie określony w najbliższych dniach " - napisał klub w krótkim komunikacie. Według dziennikarzy "AS", Fati będzie pauzował ok. trzech miesięcy.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.