Skocz do zawartości

Black Sails [2014] [STARZTV]


erix

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 29
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 8 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Po pierwszym odcinku można się znudzić przy większości seriali (ja w ten sposób laskę położyłem na walkin dead). Tymczasem Piraty mi się podobały i to nawet bardzo, ale ja jestem skrzywiony na marynistykę wszelaką, więc wszystko łyknę bez popity i dodam 4 do każdej produkcji. Postacie są przekolorowane i słodziutkie, fabularnie tez mogło być lepiej, ale kilka zakrętów się na koniec pojawia. Szkoda, że sezon krótki.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
  • 6 miesięcy temu...

Zayebisty serial. Natknąłem się przypadkiem na canal+ na trzy-cztery odcinki i zachęciło mnie to do obejrzenia wszystkich pozostałych. Od piątku obejrzałem prawie wszystko, dzisiaj z rana obejrzałem przedostatni i za moment zacznę oglądać ostatni. To co się dzieje pod koniec drugiego sezonu :obama::banderas: Coś zayebistego, aż się chce zagrać w jakąś gierkę o piratach, szkoda, że w tej tematyce jest tylko rakowy asasyn. Trzeci sezon będę oglądać na bieżąco.

 

No i nie wiem co teraz oglądać, może Peaky Blinders, może Better call Saul, hmmm...

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

 

Obecnie puszczają już trzeci sezon perypetii korsarzy, serial leci nawet u nas pod wszystko mówiącym tytułem "Piraci".

 

O ile pierwszy sezon nie robił specjalnego wrażenia, tak następny trzymał wyższy poziom (chociaż wątek gejowski mógł odrzucić). Najnowszy po pierwszych trzech odcinkach też zapowiada się całkiem nieźle jak na tego typu produkcje.

 

edit: Wklepałem tytuł w wyszukiwarkę, przeleciałem okiem i nie zauważyłem *facepalm*

Edytowane przez Zarathustra
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

W sensie, że to ostatni sezon jest? Ja lecę na równi z Canal+, jestem po chyba ósmym epie. Mega podoba mi się ten serial, choć kilka rzeczy irytuje. Te nieustające cliffhangery w tych różnych serialach mnie zaczynają męczyć powoli, i te badass głosy tych piratów. Jakby ktoś do mnie przemówił takim głosem to bym chyba kwiknął ze śmiechu. No, ale jak pisałem uwielbiam ten serial mimo to, jeśli to koniec to będę płakał wieczorami w poduszkę :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...