Skocz do zawartości

FIFA World - Free To Play


Rekomendowane odpowiedzi

Electronic Arts z radością ogłasza, że w Polsce wystartowały otwarte beta-testy EA SPORTS™ FIFA World, nowej, darmowej gry do pobrania na PC. Dzięki rozgrywce znanej z nagradzanej, konsolowej gry EA SPORTS FIFA HD oraz trybom FIFA Ultimate Team i Sezony, EA SPORTS FIFA World zapewnia świetną zabawę przy autentycznej, pasjonującej rozgrywce w piłkę nożną, równoważnej tej z serii FIFA.  Ponad 600 klubów z 31 licencjonowanych lig zapewnia graczom dostęp do ich ulubionych piłkarzy i klubów z całego świata, w tym do oficjalnej licencjonowanej Ekstraklasy oraz reprezentacji Polski.

FIFA World oferuje fanom nowe, innowacyjne sposoby grania, dzięki łatwemu do przyswojenia sterowaniu, usługom na bieżąco dostarczającym istotną i aktualną footballową zawartość oraz funkcjom społecznościowym dającym dostęp do sportowych informacji i pozwalających na komunikację z innymi graczami jak nigdy wcześniej. FIFA World może się także pochwalić porywającymi funkcjami i głównymi trybami gry:

  • FIFA World Ultimate Team – Stwórz swój własny, unikatowy klub, grający w Twoim stylu i wyjdź na boisko, aby rywalizować w trybach jedno- i wieloosobowych. Korzystaj z dostępnego 24 godz. na dobę rynku transferowego i wykiwaj przeciwników, kupując, sprzedając i wymieniając największe światowe gwiazdy footballu, aby skompletować swoją niepokonaną drużynę Ultimate Team.
  • Prawdziwe Zespoły – Poprowadź do zwycięstwa swój ulubiony, rzeczywisty klub w trybie Sezony Online i samemu doświadcz emocji, jakie towarzyszą awansom i spadkom, podczas walki z innymi graczami o najwyższe miejsce w tabeli.
  • Turnieje Jednego Gracza – Zapisz swoją drużynę Ultimate Team do turniejów dla jednego gracza i rzuć wyzwanie klubom z całego świata! Zdobywaj trofea i odblokowuj nowe turnieje oraz wygrywaj nagrody, dzięki którym wzmocnisz swój skład.
  • Zaproszenia znajomych – Rzuć wyzwanie swoim znajomym w pojedynkach Ultimate Team i sprawdź, kto rządzi na murawie.
  • Centrum Społeczności EAS FC – Dokumentuj i dziel się efektownymi bramkami oraz pięknymi akcjami jakie wykonasz na boisku i w mgnieniu oka publikuj je w dostępnym w grze Centrum Społeczności. Bądź na bieżąco z tym co dzieje się u Twoich znajomych, dyskutuj ze społecznością o najnowszych wynikach i wydarzeniach.

W FIFA World można grać już na średnio wydajnym laptopie lub komputerze ze stałym łączem internetowym. Gra jest dostępna w różnych językach, takich jak polski, angielski, hiszpański (Meksyk), portugalski (Brazylia), rosyjski i turecki.

Polscy fani mogą już zacząć budować swoje drużyny w EA SPORTS FIFA World, poprzez zarejestrowanie się tutaj.

 

20140213_FW_Promowheel_PolandRelease_02-

 

 

Woow, nawet nie zagralem jednego mecza po z nikim mnie nie laczy, ea dalej po swojemu

Edytowane przez Labtec
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...
  • Odpowiedzi 4
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Odświeżam temat.

 

Gram, a właściwie grałem regularnie. Origin: Shankor

 

Gra aktualnie jest niegrywalna przez błąd, który powoduje, że wygrane nie dają monet, ani punktów w sezonie online.

 

Oprócz tego wyszedł niedawno patch R7.0, który dodał m.in. powtórki, które można wrzucać na youtube (u mnie oczywiście to nie działa, albo nie wiem jak to ustawić).

 

Jak tylko naprawią ten błąd, który dręczy ludzi od lipca, to wracam do gry. Póki co tylko rynek transferowy. Jeśli ktoś byłby chętny na mecz online, proszę o wiadomość na forum, ponoć naprawili łączenie przyjaciół.

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Grałem w  to, cholernie irytująca i tak samo wciągająca.

 

Brak możliwości zmiany ustawień przycisków na padzie- no cholera, jaki imbecyl pozbawia gracza takich opcji, przecież to podstawa podstaw. Nie każdy grał tylko w FIFA i nie każdemu podoba sie sprint po lewej stronie, czy pace control po prawej. Fak ju I Ej.

 

To jeszcze dało się przeboleć, ponieważ klepanei po 5-0 barcelo- i realo-gimbusów było na tyle wciągające, że mogłem wybaczyć TAK WIELKIE niedopatrzenie, ale po tym jak 5 razy dostałem walkowera, bo nie mogliśmy się połączyć z przeciwnikiem, to odinstalowałem grę. Miesiąc później do niej wróciłem, i co? Podejście pierwsze- DC i walkower, podejście drugie mecz trwał 20 minut, takie warpy mieliśmy. Przez miesiąc nie naprawili podstawowych problemów. Ja wiem, że gra jest za friko, ale to nie usprawiedliwia nikogo, żeby zatrudniać 3 studentów informatyki na praktyki, żeby zarządzali całym tym przybytkiem. Uninstall.

 

 

Niedługo mają wprowadzić nowy silnik. Pewnie znowu zainstaluję to dziadostwo. Boże, moje życie składa się z klęsk.

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.