Jump to content

Polska - spływ kajakowy


Recommended Posts

cześć

 

Powoli planuję wakacje w tym roku, z początku chcieliśmy jechać do Chorwacji autem, niestety jednak koszta okazały się za wysokie. 

Trafiłem stronę http://www.akcjalato.pl/ - nigdy wcześniej na spływie nie byłem, cena wydaje sie ok - 500 zł za tydzień zabawy.

Czy mozecie podzielić się wrażeniami, gdzie warto na coś takiego się wybrać i czy w ogóle warto? :)

 

 

Link to comment

Wypowiem się jako laik (tylko kilka spływów za mną) . Spływy są świetne ale dla mnie maks to 2 dni. Dlaczego? Jestem osobą dość sprawną i dbającą o kondycję jednak wioślowanie 20-30 km w dzień to nie jest prosta sprawa, jednak to całkiem inny ruch. Dodatkowo np ja na urlopie lubię wypić sobie podczas dnia piwko lub drinka, czasami nawet w liczbie mnogiej, a w nocy to już wiadomo. Na spływach jest to bardzo nie wskazane.

Podsumowując spływ to świetna przygoda ale moim zdaniem najlepsza w układzie np takim: sobota cały dzień spływu ok 20-30 km dopływacie po kilku h do celu np jakieś pole namiotoweo. Tam ognisko, mała biesiada, namioty. Rano śniadanko na świeżym powietrzu walka z zakwasami i ewentualnie małym kacem, w południe powrót do domu na kakałko i kapciuszki. Nigdy bez wcześniejszej wprawy nie polecałbym np spływu 7 dniowego.

  • Upvote 1
Link to comment

jak wyzej jak nie jestes przygotowany kondycyjnie to wiecej niz 20-30km moze byc meczace. od siebie polece brde np start na zaporze w mylofie do woziwody tam nocowanko drugi dzien doplywasz do switu trzeci konczysz na zalewie koronowskim. tempo rekreacyjne. fajne widoki. mozna lekko popic popatrzec na przyrode, wieczorem wydupczyc panne w namiocie i piekne 3 dni na swiezym powietrzu.

  • Upvote 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...