Jump to content

balon

Użytkownicy
 • Content Count

  12788
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

balon last won the day on June 15 2012

balon had the most liked content!

Community Reputation

2230 Diamentowy Pies

About balon

 • Rank
  Rycerz Zakonu HDR

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Gorzów Wlkp.
 • Zainteresowania:
  Gierki, koszykówka, coaching handlowy,
 • PSN ID:
  balon1984
 • Nintendo ID:
  balon1984

Kontakt

 • GG:
  6438731

Recent Profile Visitors

17228 profile views
 1. Dołączam do klubu skrzywdzonych przez ostatnią walkę. Jakieś tipy? Chyba lepiej ich nie zabijać, a jedynie osłabiać i aby zapełnił rzędy na maska? No 1 rundę na loozie, potem już sromotny wpier dol. Baaaa nawet na easy zmieniłem i mnie dojechał. Ehhh
 2. To przecież Nintendo, fizyk będzie na bank Taaa zamiast tego na pro controlerze Jeszcze proszę o Zelde SS bez tego je banego machania pilotem i jestem content.
 3. Meh. Dawać kerwa jakieś nowe Mario, Konga, Zeldę albo Metroida!
 4. Nie wiem czy same fizyki, ale na pewno sklepy. Ja osobiście przez ostatnie 2 tygodnie kupiłem 5 gierek (4/1 przewaga fizyków), ale wiadomo kupione online. W sumie jak fizyki lubię tak od dawna już w stacjonarnych sklepach nic raczej z gierek nie kupuję.
 5. No dobra to nie będę montował tej zmieniarki, przekonałeś mnie:) Miłego dzionka
 6. Ja akurat odnosiłem się do szybkiego wskoczenia do grania po kafelce, czyli to co proponuje Netflix. Odpalam Smart TV i na dole mam propozycje. Co ostatnio oglądałem, co jest top10 itd. Klikam w interesujący mnie kafelek i za 5 sek oglądam. Pisałem tylko o tym kontekście. No w następnej generacji także trzeba będzie mieć zapewne płytę do odpalenia gierki. Nic tu się raczej nie zmieni.
 7. Dzień Hendrix za jak zawsze merytoryczne wyjaśnienie tematu, ale sorry dalej wydaje mi się, że płyty będą wąskim gardle w tym bajerze. Prostota to dla mnie naciśnięcie kafelka i granie, a nie cały proces wymiany płyty w czytniku, odłożenie do pudełka itp. Żeby nie było ja tam spokojnie mogę robić to jak zawsze. Wkładam płytkę i gram za chwilę. Nic strasznego. Ale casuale na bank docenią. Szybkie przełączanie miedzy kafelkami Fify i Fronite? CUDO
 8. Panie usługo, ale zauważ, że ja nigdzie w pierwszym swoim poście nie napisałem co będę robił, a jedynie że to znowu umniekszy to wersje fizyczne. Najpierw nie kumałeś skąd taka teza. Myślę, że to dość dobrze ci wyjaśniłem, więc teraz piszesz co ja będę mógł robić. Dziękuje ci zbawco za przyzwolenie kupowania fizyków. I uwaga, tak uważam to za fajny patent. Uaaaa
 9. Ten dysk będzie tak szybki, że nie mam szans. Dobra to zamontuje sobie zmieniarkę na płyty
 10. Małolat jak źle życzy niektórym kolegom z forum!
 11. Profilaktycznie raz na 24h wkładasz wszystkie swoje gierki na płytach. Polecam codziennie z rana do kawki zagospodarować sobie 10 min, aby potem nie było zdziwienia, że nie działa ta usługa! Dobra dawać mi jakieś nowe, dobre gry, a nie jakieś czary mary.
 12. No ale co zmieniarka będzie na płyty? Przecież ten ficzer ma polegać na tym aby błyskawiczne przenieść się do danej gry. Więc co to da jak będę musiał iść do regału, wyszukać pudełko, wyciągnąć płytę z tym co jest w środku, schować ją do pudełka i wsadzić właściwy tytuł z interesującego mnie „kafelka”? Nie wiem, może czegoś nie zrozumiałem. No tak że jak będziesz chciał z niego korzystać (błyskawiczne włączenie się do grania), trzeba będzie mieć grę na dysku.
 13. O h uj nie o to chodziło. Chyba nie zakumałeś co ten ficzer ma dać. Przeczytaj raz jeszcze tego newsa. Potem odpal netflixa na swoim smart TV, kliknij na którąś z kafelek szybkiego podglądu (ostatnio oglądane) i i idź poszukać na regał płyty z tym filmem/ serialem. Pan usługa czujny jak zawsze!
 14. Mam wrażenie, że ten ewentualny ficzer osłabi jeszcze bardziej sklepy fizyczne i wersje pudełkowe
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.