Skocz do zawartości


balon

Użytkownicy
 • Zawartość

  10849
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana balon w dniu 15 Czerwiec 2012

Użytkownicy przyznają balon punkty reputacji!

Reputacja

1614 Nie-random

O balon

 • Tytuł
  Rycerz Zakonu HDR

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Gorzów Wlkp.
 • Zainteresowania:
  Gierki, koszykówka, coaching handlowy,
 • PSN ID:
  balon1984
 • Nintendo ID:
  balon1984

Kontakt

 • GG:
  6438731

Ostatnie wizyty

15734 wyświetleń profilu
 1. Konsolowa Tęcza

  Może ma, może nie. Okaże się po premierze i sprawdzeniu finalnej zawartości i jakości (wiadomo nie od dziś że takie "przeżycia" online prowokują wydawców do płatnych zawartościach i wydawania płatnych wersji beta). Co nie zmienia faktu, że ma rzeczy, które mnie obrzydzają w obecnej branży czyli always online, kupowanie dodatkowego abonamentu aby "przeżyć doświadczenie" za 250 zł czy masa pierdół do kupienia za prawdziwy kesz. Chyba zgodzicie się ze mną, że nie chcemy takiej branży?!
 2. Konsolowa Tęcza

  No ale jak miałem grać jak jeszcze nie było premiery? A tu typy porównują gameplay mp gierki o niewiadomej finalnej jakości i zawartości z Zeldą. @Pacquiao chodzi mi oczywiście o nową dużą gierkę SP, w którą jak będę chciał pograć nie będę musiał być online i płacić abonamentu.
 3. Konsolowa Tęcza

  No to jeszcze gorzej i dobrze. Jakby była za 149 to mogłaby się tfu lepiej sprzedać, a tak Sony dostało ostrzeżenie. Mam nadzieję, że tak samo będzie z SoT, MS zmieni trochę politykę i w końcu zrobi jakaś nową duża gierkę AAA.
 4. Konsolowa Tęcza

  Zagraj to się przekonasz;)
 5. Konsolowa Tęcza

  Przecież już o tym pisałeś tylko, że krócej. Wtf?! Tak w ogóle to ze względu na to że SoT jeszcze nie wyszedł to normalne, że nie grałem w niego, choć z powodu braku abonamentu gold to mogę w ogóle nie zagrać, lub nie uświadczyć większości zawartości/atrakcji - kolejny tragiczny mechanizm obecnej branży (dobrze chociaż, że gracze wyjaśnili Sony za nowe - always online - GT, które sprzedało się najgorzej w historii), bądź online i płać co miesiąc aby pograć w gierkę za UWAGA 250 zł (to już nawet GTS było za 149 zł na premierę). p.s. Tak chętnie porównujesz SaO z Zeldą, a jakoś nie przypominam sobie Ciebie z działu Switcha i Zeldy. Ty w ogóle masz Switcha i wymeczyłeś Zeldę, że tak zdecydowanie piszesz o jej gameplayu itp.?
 6. Konsolowa Tęcza

  Mazzeo z całym szacunkiem tak jak masz dość dobry gust motoryzacyjny, tak growy to totalnie inny biegun niż mój i dla mnie mega słaby tak więc takie słowa od Ciebie traktuję akurat w tym temacie jak komplement
 7. Konsolowa Tęcza

  Boże jak ty łykasz ten PRowy bełkot MS (naprawdę z tym gloryfikowaniem wstrzymaj się do premiery i fulla bo nie wiadomo finalnie co z tego wyjdzie) i jeszcze pewno polecisz day one wydać na to kasę. Przykre. - Matt Pokora
 8. Konsolowa Tęcza

  Sorka ale to kes pierwszy przywołał Zeldę w odp. na moje posty o pogardzie i ułomności do trybu mp oraz destrukcyjnego wypływu na branżę. Jak pamięć szwankuje to dwie storny wcześniej masz co i jak. Nie wiem także o jakiej niewiedzy mówisz? O tym że napisałem budżetowa gierka? Dalej tak sądzę MS powinien zrobić jakąś nową wyku rwistą gierkę AAA aby pociągnąć mocniej Xox, a nie sieciowe AA, wspierając takie projekty (już widać tego efekty w postaci ostatnich wypowiedzi Remedy + "licznych" zapowiedzi mocnych gierek sp na wyłączność od MS). Dla mnie w obliczu dużych gierek sp AAA, sieciówka AA to taka trochę budżetówka.
 9. Konsolowa Tęcza

  Przeszkadza ale nadrabia inni walorami. W ogóle o czym mu tu gadamy. Porównujemy wyborną gierkę sp od Nintendo z multi niewiadomą od koncernu, który zalicza ostatnio znaczące fackupy jeżeli chodzi o gierki. Po takich postach jak wasze niestety wiem dlaczego tak branża wygląda, a devi klepią tak licznie gierki mp z patentami do wyciągania prawdziwej kasy, pomijając lub marginalizując tryb sp. W każdy następny post zestawiający Zeldę z SoT proszę wklejać sobie tą odp. A tym czasem polecam dziś odpalić jakąś dobrą gierkę sp i wyczyścić głowę.
 10. Konsolowa Tęcza

  Przepraszam ale na marzec mam już zaplanowane beznadziejne doświadczenia sp w postaci Xenoblade Chronicles 2 i God od War
 11. Konsolowa Tęcza

  @kesJa nic nie zakładam, wiem jedynie że gierki mp zaczynają je bać branże i to jest fakt, o którym pisaliśmy tutaj rano. Niestety widać po Was, że takie gierki mają wielu zwolenników i będzie się to zapewne pogłębiać @zloto jak ta gierka wyjdzie to z chęcią sprawdzę (choć milion razy wolałbym aby Rare zrobiło gierkę w swoim starym stylu, dobrą gierkę sp). Znając praktyki tego wydawcy wolę rozmawiać o produkcie, który znajdzie się na półkach sklepowych...
 12. Konsolowa Tęcza

  Ta sieciówka (z płatnymi pierdołkami do kupienia za real hajs) nie miała jeszcze premiery i nie wiadomo co z tego wyjdzie, co będzie w full (ba czy MS nie dorzuci jednak loot boxow aby nie składować całego projektu i potem wmówi, że to było dla dobra graczy bo inaczej w ogóle gierka by się nie pojawiała?). Po premierze zapraszam do merytorycznej dyskusji.
 13. Konsolowa Tęcza

  Ale jako niewiedzą? Że ktoś porównuje w ogóle Zeldę z tym Shit of... Polecam zagrać w Zeldę zanim następny raz porównasz odczucia jednej z najlepszych gierek sp w historii gejmingu z "budżetową" sieciówką, która nadodatek nie miała jeszcze premiery, więc finalnie nie wiadomo co w ogóle z tego wyjdzie. I'm out bo zaczyna wiać CW (takimi porównaniami), a nie mam doświadczenia w tym topicu.
 14. Konsolowa Tęcza

  Może po pierwsze wstrzymajmy się z porównaniami aż jedna z tych gier wyjdzie, po drugie za długo gram w gierki aby nie widzieć, że zestawianie jednej z mocniejszych marek Nintendo z budżetowym sieciowym doświadczeniem od M$ jest trochę freakowate.
 15. Konsolowa Tęcza

  Dobra wychodzę z tego dialogu. Porównywać Zeldę z Sea of Thieves pod kątem gameplayu i doświadczenia sp...
×