Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

przełączyłem na imperialne i nawet na automacie byłem bliski sukcesu. bo kilku próbach na ręcznej udało się. równe 100 na 100 wymaganych. teraz jeszcze Mustanga zaliczę i poczuję swą za(pipi)istość :D

 

edit: po kilku restartach i nastu rzuconych kurtyzanach udało się.

 

 

 

:fsg: :fsg: :fsg: :fsg: :fsg: :fsg: :fsg: :fsg: :fsg: :fsg: :fsg: :fsg: :fsg: :fsg:

 

 

Edytowane przez Colin
Odnośnik do komentarza

jeszcze 2 ciekawostki, którymi chciałem się z wami podzielić:

 

- w wolnej jeździe nabijając te żółte kudosy, możemy maksymalnie z nich dostać 12,5k PD. tyle dostaniemy za zrobienie 100k kudosów na mnożniku x6. później nie ważne ile nabijemy, i tak więcej PD nie wpadnie. wczoraj zrobiłem 205kx6 i wpadło 12,5k PD, zrobiłem 100kx6, tyle samo PD. przydatne jeżeli brakuje do nowego levelu a nie chce się jechać wyścigu/mistrzostw. swoją drogą nabijanie tego na lotnisku jest tak banalne, że aż w nieskończoność można jeździć.

 

- na początki kariery miałem niezłe losowanie za level, wpadł Lexus LFA + gruby hajs jak to dla vip'ów 8).  dzisiaj miałem to samo. LFA + sporo kasy. myślę sobie ok, z jednej strony +1 auto do achiva z którym i tak się nie spieszę, z drugiej strony po co mi dwa takie same auta. nawet sprzedać nie można. ale na szczęście gra to przewidziała. podczas zatwierdzenia nagrody wyskoczył komunikat, że posiadam już takie auto i mogę albo je zachować, albo od razu sprzedać za 130k CR (w salonie LFA kosztuje 234k). od razu więc sprzedałem i w sumie dostałem za to losowanie ponad 300k :fsg:

w sumie to tyle. dziękuję za uwagę :usmiech:

Odnośnik do komentarza

3 razy nabiłem zwycięstwa w mistrzostwach samym Punciakiem :/ co jest nieco dziwne, że można siedzieć w jednej kategorii i nabijać mistrzostwa w różnych rejonach. Dziwne rozwiązanie, dla mnie imo git, bo nie lubię siadać do potworów na kółkach, bo totalna szybka jazda jest nudna. Zawsze lubowałem się w kompaktowych zabawkach lub co najwyżej 300KM. Im więcej mocy tym z gry robi się rzeźnia. Najlepszy balans miał PGR 2.

Edytowane przez ChevChelios
Odnośnik do komentarza

W każdym rejonie przecież masz ten sam zestaw mistrzostw więc możesz się wbić w jedno auto i pojechać 6 tych samych zawód pod rząd. Ja tam lubie urozmaicić. Raz rajdówki, później jakaś mocna klasa, na koniec klasykiem i jazda na rozdanie nagród.

Jeszcze 12 mistrzostw i koniec kariery. Sporo jeżdżenia. I dobrze, gra przynajmniej nie pęka w weekend a później na allegro nowa bez folii bo mi sie nie spodobała :Coolface:

Odnośnik do komentarza

jest odhaczony. jak wybierasz turniej i masz te 3 propozycje to są eventy, których nie jechałeś. jak chcesz pełen podgląd to rozwijasz okienko z prawej i widzisz wszystko. teraz zostały mi po 2 mistrzostwa na miejscówkę. pierwsze 2 propozycje to te, które mam do zaliczenia, trzecia to losowa bo jakoś wypełnić trzeba było.

Odnośnik do komentarza

będzie, kwestia czasu. gra jest cholernie dobra, gracze i krytycy ciepło ją przyjęli, ma potencjał. technicznie mogą dodać nową mapę i nawet jest parę miejsc gdzie można by ją wrzucić ale wątpię. nie mam nic przeciwko by znowu pobawić się w rajdowca ale to już było. zapewne dadzą coś nowego, może drifty? latanie bokiem w tej grze jest mega przyjemne, sam trailer też do tego zachęcał. jak coś to będę obstawiał pierwszy, może drugi kwartał 2015, gdzieś koło wielkanocy. w marcu wyjdzie ostatnia paczka w ramach car passa więc to dobry termin by o sobie przypomnieć.

ogólnie marzy mi się jakiś zakręcony dodatek na silniku H2. pamiętam dodatkową wyspę do burnouta paradise z gigantyczną skocznią narciarską i karykaturalne miniaturowe auta. był nawet lewitujący delorean jak z filmu. pewnie nie ma co liczyć na podobny styl ale jakieś rozszerzenie z przymrużeniem oka bym z chęcią kupił.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...